GeriKelebek DÜKKANDAN HEDİYE ARABA
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

DÜKKANDAN HEDİYE ARABA

Dükkandan hediye araba

Roman mağazaları kurucu ortaklarından işadamı Muharrem Toplusoy, giyimden aksesuvara, tekstilden kozmetiğe, dekorasyondan küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı bir çok ürünün satıldığı Vip Dükkan adlı online özel bir alışveriş sitesi kurmuştu. Vip Dükkan’da satılan ürünlerin tanıtımı için objektif karşısına geçip modellik bile yapan Toplusoy, şimdi de ortağı Oğuz Şenol’la online özel alışveriş siteleri arasında bir ilki gerçekleştirerek üyelerine BMW 1.16i kazanma fırsatı sunuyor. 1 Aralık-31 Ocak tarihleri arasında 75 TL’lik alışveriş yapan herkes çekilişine katılma hakkı kazanıyor.

*

İmaj danışmanı oldu

Astoria Alışveriş Merkezi’ndeki Coco Clementine’de düzenlediği partilerle adından söz ettiren Verda Penso, İstanbul gecelerinden televizyon dünyasına transfer oldu. TNT’de yayınlanacak “Buzda Dans” adlı yarışma için her gün düzenli antrenman yapan Penso, yarışmanın yayın tarihinin bir süre ertelenmesi üzerine Show TV’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı programın kadrosuna dahil oldu. Penso, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu programda, yarışmacılara imaj danışmanlığı yapacak.

*

Şehirde zayıflatacak

Toprak Sanat Galerisi ile düzenlediği sergilerle adından söz ettiren Ayfer Toprak, şimdi de sağlık sektörüne el attı. Uzman Dr. Ender Saraç ile ortak olan Toprak, Zincirlikuyu’daki Avantgarde Otel’de gerçekleştirecekleri sağlıklı zayıflama programını düzenlediği bir davetle tanıttı.


KISA KISA

Yılbaşına özel koleksiyon

“L’Atelier d’Existence” markasıyla bilinen Günsel Ülkü, Nişantaşı Orhan Ersek Sokak’ta showroom açtı. Ülkü’nün, ‘Sweet Bitter Love’ adını verdiği Yılbaşı Özel Koleksiyonu, Levent Kanyon ve Nişantaşı City’s’deki Class-Roberto Cavalli mağazalarında görülebilir.


GECE KUŞU


Gecelerin patroniçesi

İstanbul’da Blackk, Biber, Sess ve Levendiz Meyhanesi’nin yanı sıra Bodrum’daki Bianca Beach ve Çeşme’deki Nice Bistro’yu bünyesinde bulunduran FEY Grup’un ortağı Figen Erenel, Emre Ergani ile birlikte eğlenceli partilere imza atıyor. Sezona, yenilenen dekorasyonuyla giren Kuruçeşme’deki Blackk’te bu akşam, Dj Kiwi’nin müzikleri renklenecek ‘Legendary Wednesdays Blackk Edition’ adlı parti yapılacak.


*

Eğlenceyi Kemerburgaz’a taşıdı

İstanbul eğlence hayatının duayenlerinden Cüneyt Kurt, Kemerburgaz Göktürk’te Barbistt’ adında bir mekan açtı. Cüneyt Kurt’un zaman zaman DJ kabinine geçtiği Barbistt’te bu akşam dünya müziklerinin en seçkin örneklerinden oluşan özel repertuvarıyla Kubilay Kan sahneye çıkacak.


AJANDA

Hot Kıtırs ile canlı eğlence

Çarşamba günleri Verda Penso ve Önder Bekensir’in organize ettiği ‘Between Us’ adlı partiye ev sahipliği yapan Coco Clementine’de bu gece Jeyan Büyükburç, İpek Görür ve Mine Çağlıyan’dan oluşan Hot Kıtırs grubu konuk oluyor.

                                                 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False