GeriKelebek Özgür Aras'tan Defne Joy Foster için Duygusal Anma Notu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özgür Aras'tan Defne Joy Foster için Duygusal Anma Notu!

Özgür Aras'tan Defne Joy Foster için Duygusal Anma Notu!

Defne Joy Foster, 5 yıl önce o gece tanıştığı gazeteci Kerem Altan’ın evinde ölü bulunmuştu. Bu haber Türkiye’de büyük bir şok yaşanmasına sebep olmuştu. Foster ile yakın arkadaş olan Özgür Aras, arkadaşını 5 yıl sonra unutmadı. Aras, arkadaşını duygusl bir notla vefatının 5. yılında andı.

Ünlü sunucu Foster'in vefatından 5 yıl sonra yakın arkadaşı Özgür Aras, sosyal medyadaki Instagram hesabında Foster ile birlikte çekildikleri en son fotoğrafı anlamlı ve duygusal bir not ile paylaştı.

Aras: “En son fotoğrafımız… En son fotoğrafın...Aradan geçti bugün tam 5 yıl. Bugün mezarın başında olamıycam ama dualarımı buradan sana yolluyorum… Her zaman dualarımda ve kalbimdesin Canım Defne… Mekanın cennet olsun…” notu ile Foster'i unutmadığının mesajını verdi.

Özgür Arastan Defne Joy Foster için Duygusal Anma Notu

Defne Joy Foster Kimdir?

2 Eylül 1975 yılında Adana'da İncirlik Hava Üssü'nde dünyaya gelen ünlü sunucu, 1992 yılında İzmir Fatih Lisesi'nden mezun olmuş ve eğitimine devam etmemiştir. Foster, kariyerinde görüntü yönetmenliği, sunuculuk, oyunculuk ve DJlik yapmıştır. İlker Yasin Solmaz ile 2008 yılında evlenerek Can Kılıç isimli bir erkek bebek dünyaya getirmiştir. 2011 yılında vefat etmiştir.

False