Hadi Gidelim…

Güncelleme Tarihi:

Hadi Gidelim…
Oluşturulma Tarihi: Kasım 16, 2023 16:46

Ara tatilin son iki gününü sinemaya giderek değerlendirmek isteyen aileler için gösterimde olan filmlerden bazıları şöyle…

Haberin Devamı

ASLAN HÜRKUŞ 3: ANKA ADASI

Aslan ve arkadaşları yeryüzüne düşen bir göktaşının etrafa yaymakta olduğu manyetik alanın etkisiyle canlanan drone'lara karşı mücadele verirler.

Hadi Gidelim…

Tür: Animasyon, macera, dram
Süre: 1 saat 27 dakika

TROLLER HEP BERABER

Poppy, erkek arkadaşı Branch'in bir zamanlar erkek kardeşleri Floyd, John Dory, Spruce ve Clay ile kurdukları BroZone müzik grubunun üyesi olduğunu öğreniyor. Floyd kaçırılınca Branch ve Poppy diğer kardeşlerle buluşup Floyd'u kurtarmak için bir yolculuğa çıkıyor.

Hadi Gidelim…

Haberin Devamı

Tür: Animasyon, macera, fantastik
Süre: 1 saat 32 dakika

İBİ: DOĞU EKSPRESİ'NİN GİZEMİ

Ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte Doğu Ekspresi'yle Kars'a doğru yola çıkar İbi. Ancak yolculukları beklenmedik bir şekilde sekteye uğrar ve trenleri kötü niyetli bir masal kahramanının eline düşer. İbi ve arkadaşları, bu beklenmedik durumla başa çıkmak için birlikte mücadele edeceklerdir.

Hadi Gidelim…

Tür: Animasyon, macera, komedi
Süre: 1 saat 17 dakika

MAVKA: ORMANIN ŞARKISI

Ormanın bir ruhu olan Mavka, sıradan bir insan olan yetenekli genç müzisyen Lukash'a âşık olur. Bu durum onu aşk ve Ormanın Kalbi'nin koruyucusu olma görevi arasında imkânsız bir seçimle karşı karşıya bırakır.

Hadi Gidelim…

Tür: Animasyon, fantastik, komedi
Süre: 1 saat 39 dakika

ÇOCUK VE BALIKÇIL

Dünya Savaşı devam ederken genç Mahito, annesinin trajik ölümüyle sarsılır. Tokyo'dan yeni üvey annesi Natsuko'nun huzurlu kırsal evine yerleşir. Hayatına alışmaya çalışırken bu yeni dünya Mahito'nun ‘uzun süredir bekledikleri kişi’ olduğu konusunda ısrarcı gri bir balıkçılla karşılaşmasıyla daha da alışılmadık bir hal alır.

Haberin Devamı

Hadi Gidelim…

Tür: Animasyon, macera, dram
Süre: 2 saat 4 dakika

ELEMENTAL: DOĞANIN GÜÇLERİ

Disney'in yeni animasyonu ‘Elemental’; ateş, su, kara ve hava elementleri sakinlerinin bir arada yaşadığı bir şehirde Ember (Ateş) ve Wade'i (Su) konu almakta. Bu şaşırtıcı ikili, yolculukları sırasında aslında ne kadar çok ortak noktaları olduğunu keşfedecektir.

Hadi Gidelim…

Tür: Animasyon, komedi, macera
Süre: 1 saat 43 dakika

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!