GeriKelebek Bülent Ersoy'dan açıklama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bülent Ersoy'dan açıklama

Bülent Ersoy'dan açıklama
refid:25608377 ilişkili resim dosyası

Son dönemin en tartışmalı programlarından biri olan Bülent Ersoy Show, dün gece yaşanan krizden sonra yayından kaldırıldı.

Bülent Ersoy, televizyonda yayınlanan Bülent Ersoy Show'un yayından kaldırılması üzerine açıklama yaptı

İşte o açıklama

"Sayın Okuyucularım,
Programıma davet edilen konukların sanat kariyerime ters düşmesi adına, Sayın yapımcı ile fikir anlaşmazlıklarımızın neticesinde, yapımcının isteği ile,konuk seçimleri konusundaki sıkıntılarımdan ve bu konuda ödün vermek istemediğimden dolayı Bülent Ersoy Show programı son bulmuştur.
Saygılarımla;"

YAPIMCIDAN ŞOK SÖZLER

Programın yapımcısı Mehmet Fevzi Siverek, Ersoy'un kaprislerinden bıktıklarını belirterek , programı neden bitirdiklerini anlattı:

*Yetti artık, yaptıklarına, kaprislerine ve ahlak yapısına daha fazla tahammül etmemiz imkansızdı,ilişkimizi kestik”

*Star TV 13 hafta zor dayanmıştı, ben 17 hafta yaptım, ama nasıl olduğunu bir Allah, bir ben, bir de Show TV’nin yöneticileri bilir. Bununla kimse çalışmaz

*Kanalın Bülent Ersoy’la program yapma isteği yoktu. Yapımcı olarak rica ettim. İzzet Yıldızhan ve Bülent Ersoy’la başladık. Ama önce İzzet’e huysuzluk çıkardı. İzzet’in programdan dışarı çıkmasını bir şekilde sağladı. Bana gelip İzzet sana bunu söylüyor v.s v.s ile dedikodularla, laf taşımakla, iki tarafı kışkırttı, aramızı bozdu.

*Bu hafta seyirciler arasında bir genç kız vardı. Herkesin gözü önünde sahnesinden inerek, seyircilerin arasına girip, o kız çocuğunu kolundan tutup dışarı attı. 17-18 yaşındaki bir öğrenciye, hem de hiç suçu yokken bu yaptığı hareketle birlikte benim vicdanımda da artık bir yeri kalmadı. Ve dönüşü olmayan bir kararla kendisiyle vedalaştık

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False