Bülent Emrah Parlak: İyi ki evlendik. Çok mutluyum!

Bülent Emrah Parlak: İyi ki evlendik. Çok mutluyum

Yılmaz Erdoğan yönetmenliğinde uzun yıllar boyunca ekranlara gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla ünlenen Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder geçtiğimiz Kasım ayında muhteşem bir düğün ile dünya evine girmişlerdi. Çiçeği burnunda çift, evlilikleri hakkında ilk kez konuştu. İşte detaylar…

Haberin Devamı

8 yıldır birlikte olan olan Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder çifti, 2015’in Kasım ayında büyük aşklarını evlilik ile taçlandırmışlardı. Birliktelik sürecinde kısa süreli bir ayrılık yaşayan çift, barışmalarının ardından hemen evlilik kararı almış ve çok geçmeden Portaxe’de nikah masasına oturmuşlardı.

Geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekan çıkışı gazetecilerin objektiflerine poz veren Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder çifti, evlilikleri hakkında ilk kez konuştu.

Birlikte akşam yemeği yiyen çiçeği burnunda çift, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bülent Parlak, bir basın mensubunun evlilik hakkındaki sorusuna “Evlilik harika bir kurum. İyi ki evlendik. Çok mutluyum” şeklinde yanıt vererek mutluluğunu dile getirdi.

Bülent Emrah Parlak: İyi ki evlendik. Çok mutluyum

Haberin Devamı

Bülent Emrah Parlak Kimdir?

8 Mayıs 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur. Aslen Elazığılı olan Parlak, Bülent Emrah Parlak, 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümündeki eğitimini yarıda bırakarak hayali olduğu oyunculuk hayatına atılmıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye oyuncu kadrosuna katılmıştır.

2005-2006 yıllarında BKM Mutfak kadrosuna katılarak "Sizinkiler" adlı çocuk oyununda rol alöıştır.

Dizi ve Filmleri

2015 Git Başımdan

2014 Ankara’nın Dikmeni

2014 Böyle Bitmesin

2013 Bir Yastıkta

2012 İnsanlar Alemi

2011 Aşağı Yukarı Yemişlililer

2010 Çok Film Hareketler Bunlar

2009 Neşeli Hayat

2008-2011 Çok Güzel Hareketler Bunlar

2007 Gönül Salıncağı

2007 Mavi Gözlü Dev

2006 Bir Demet Tiyatro

2006 Organize İşler

2005 Hırsız Polis

Haberle ilgili daha fazlası: