GeriKelebek Bu hafta sona ermeden
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta sona ermeden

gidin

Emirates Havayolları, Seyşeller ve Hong Kong yolculuğu için özel bir fiyat uyguluyor: Seyşel Adaları’na gidiş dönüş 500, Hong Kong’a gidiş dönüş ise 450 Euro. Uygulama 31 Mart’a kadar sürüyor. Tel: 0212-334 88 88.

deneyin

Kozmetik Markası Mary Cohr’un yeni yüz maskesi Intensive Moisturizing Mask ve göz maskesi Refreshing Eye Mask, ince ve kuru çizgileri doldurarak yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırıyor. Her iki maske büyük eczanelerde satılıyor.

giyin

Ten İçgiyim’in bir ürünü olan Loliten, çöp adam ve çöp kız baskılarıyla gençlere seslenen bir seri. "Boys & Girls" adı verilen ve koton kumaştan yapılan seride iç çamaşırları, gecelik, atlet ve kısa kollu tişört modelleri var. Ten mağazaları, YKM ve Boyner Mağazaları’nda satılıyor.

tadın

Kemer Golf & Country Club’ın Ormanevi’nde, Divan her pazar brunch sunuyor. Divan Kuruçeşme’nin pastaları, tatlıları, kahvaltısı, yemekleri, zeytinyağlıları ve salatasını burada tadabilirsiniz. 6 yaşına kadar olan çocuklar ücretsiz, 12 yaşına kadar yüzde 50 indirimli. Kişi başı 60 YTL. Tel: 0212-239 70 10.

görün

Önümüzdeki pazartesi Ahmet Demirhan’ın İstanbul’da erguvan zamanı çektiği fotoğraflardan oluşan "İstanbul, Erguvanlar ve Laleler" sergisi, Yapı Endüstri Merkezi Sergi Holü’nde pazar hariç her gün 10.00-18.00 arası açık olacak. Sergi 17 Mart’a kadar sürecek. Cumhuriyet Caddesi No: 329 Harbiye-İstanbul. Tel: 0212-219 39 39.

kaçırmayın

Geçen hafta İstanbul Beyoğlu Karşı Sanat Galerisi’nde "İstanbul Defterdarları" sergisi başladı. 4 Mart’a kadar sürecek olan sergide, çizer Tan Cemal Genç’in, çeşitli nedenlerle "defter tutan" 69 kişinin defterlerinden derlediği ilginç sayfalar görebilirsiniz. Serginin kitabı da Hafriyat Yayınları tarafından yayınlandı. Galeri, İstiklal Cad. Elhamra Han No. 258’de. Tel: 0212-245 15 08.

bakın

Adidas’ın yeni ayakkabısı Adidas 1.1, yumuşak, esneme düzeyi yüksek. Adidas yenileme ekibi lideri Christian DiBenedetto’nun söylediğine göre "elektronik malzemeler kullanılarak yeteneği artırılmış bir ayakkabı." Adidas 1.1, 427 YTL’ye İstanbul (Akmerkez, Carousel, MetroCity, Cevahir AVM, Beyoğlu Spor Performance Centre) ve Ankara Armada Alışveriş Merkezi’nde satılıyor.

kaçırmayın

Klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici, Fasıl Türk Rakısı için çıktığı "Hüsn-ü Fasıl" konserlerinin sonuncusunda 28 Şubat’ta İstanbullularla Lütfi Kırdar’da buluşacak. Konserde, Fasıl Rakı için bestelediği "Hüsn-ü Fasıl" adlı eseri de yorumlayacak. 14 Şubat’ta başlayan konser dizisi, Ankara, Bursa, İzmir ve Eskişehir’den sonra İstanbul’da sona erecek. Konser 21.00’de. Biletler 22.50, 17 ve 12.50 YTL. Biletler Biletix’te.

dinleyin

Barış Manço, Timur Selçuk, Cem Karaca, Erol Büyükburç, Tülay German, Orhan Gencebay. Onların söylediği 60 ve 70’lerden kalan şarkılar şu sıralar çok moda. Boğaziçi Gösteri Sanatları Topluluğu’nun "45’lik Şarkılar" konseri, 1 Mart Çarşamba 20.30’da Beşiktaş Kültür Merkezi’nde. Üstelik, dönemin müzik dünyasından isimlerle yapılan söyleşilerden kesitler de barkovizyonla sahneye yansıtılacak.

tadın

Tekel Votka, Tekel Cin, Bazooka ve Cin Saga’da emniyetli kapağa geçildi. Ayrıca Tekel Cin’in görünümü yenilendi. Mey İçki logoyu korudu ama mavi tonun ağır bastığı bir hale dönüştürdü. Pazarlama Direktörü Cihan Kırımlı "mavi rengin markayı daha genç ve dinamik gösterdiğini" söylüyor. Tekel Cin’in 70 cl’liği 21.50 YTL, 35 cl’liği ise 11.50 YTL.

eğlenin

İstanbul Galatasaray’daki 360 Restaurant’da daha önce de bir performans gerçekleştiren Fransız Soul ve R&B şarkıcısı Ilhem bu gece tekrar aynı yerde sahneye çıkıyor. Hem model hem şarkıcı olan İlhem’e DJ Tekin eşlik edecek. Gece 21.00’de başlıyor.

hatırlayın

Öğrencileri ve arkadaşları, geçen yıl şubat ayında kaybettiğimiz keman ve viyola sanatçısı Prof. Reşit Nuri İyicil’i (1949-2005), 28 Şubat Salı akşamı İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde anacak. 19.30’da başlayacak konsere tüm müzikserler davetli. İyicil bir süre İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nda çalıştıktan sonra 30 yıla yakın bir süre Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda görev yaptı.

seyredin

Nedim Saban’ın kurduğu Tiyatrokare, çocuk seyirciler için Romanya Devlet Oyuncuları’nın kurduğu Tiyator Gulliver’i misafir ediyor. Rumen oyuncuların gösterisi, kuklalar, gölge oyunu, illüzyon gibi tekniklerle sunuluyor. "Parmak Çocuk Tom" 25 Şubat Cumartesi saat 12.00 ve 26 Şubat Pazar 12.00’de Profilo Kültür Merkezi 1. Salon’da sahneleniyor.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False