GeriKelebek Beyazperdede Demet Akbağ şov
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyazperdede Demet Akbağ şov

Beyazperdede Demet Akbağ şov

Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği ve başrolü Demet Akbağ’la paylaştığı, BKM Film yapımı “Hükümet Kadın”ın galası, önceki akşam Kanyon Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Geceye katılıp filmi izleyenler arasında Nebahat Çehre, Özge Borak-Ata Demirer, Özgü Namal, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bekir Aksoy ve Hande Subaşı gibi ünlü isimler de vardı.
      
EN GÜZELİ BENİM SEVİŞME SAHNELERİM           
 
Film ekibi, galada basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Sermiyan Midyat ve Demet Akbağ, filmlerinin yedi haftalık bir süreçte, çok güzel bir ortamda tamamlandığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Midyat, “En çok hangi sahneyi çekerken zorlandınız?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Öncelikle çok sıcak bir havada çekim yaptık. 20 metrelik tünelin içine kameralar, set ekipleri ve oyuncular doluşunca hava almakta zorlandık. En güzel sahneler ise benim sevişme sahnelerimdi!”   

Xate’nin öyküsü   

“Hükümet Kadın”, sekiz çocuklu Midyatlı sıradan bir kadınken, kendini Midyat belediye başkanı olarak bulan Xate’nin öyküsünü anlatıyor. Film, bugün seyirciyle buluşuyor.

Yılmaz Erdoğan neden yoktu?    
Demet Akbağ’ın ‘kader arkadaşı’ Yılmaz Erdoğan’ın galaya neden katılmadığı merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun, “Kelebeğin Rüyası” adlı yeni filminin Londra Film Festivali’ndeki gösterimiyle ilgili görüşme yapmak için Londra’ya gittiği ve galaya da bu nedenle katılmadığı iddia edildi.

GECEDEN NOTLAR 
 
* Nebahat Çehre, “Sizi ne zaman bir sinema filminde göreceğiz?” sorusu üzerine yapımcılara sitem etti: “Bana hiç film teklifi gelmiyor. Ben de bilmiyorum bunun bir sebebi var mı...”

* Ata Demirer, galaya yalnız geldi. Film için “Tam bir Demet Akbağ şov olmuş, eline sağlık” diyen ünlü komedyen, eşi Özge Borak’ın nerede olduğu sorusuna esprili bir yanıt verdi: “Özge’nin tiyatro oyunu var, yetişmeye çalışacak. Devre arasına yetişirse, Sabri’yi oyundan alıp Özge’yi sahaya süreceğim.” Özge Borak oyunu biter bitmez galaya geldi, ancak gösterime yetişemedi.
 
* Gösterime geciken Özgü Namal, “Acelem var” diyerek soruları yanıtsız bıraktı.

* BKM oyuncusu Ayça Erturan, uzun süredir birlikte olduğu, Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca’yla el ele poz verdi.
 
* Ali Sunal, iki hafta önce Kadıköy’deki bir barda birlikte görüntülendiği Gamze Karaman’la ilgili soruları yanıtsız bıraktı: “Bu soruyu bana sormayın!”

* BKM oyuncusu Bülent Emrah Parlak, film projesi için uzattığı sakallarıyla dikkat çekti.
 
* Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, “Biz BKM’nin oyuncusuyuz, BKM de en çok film çeken şirket. Galalara katılmaktan iş yapamıyoruz” diye espri yaptı. Birlikte şov programı yapacaklarını açıklayan üçlü, Beyazıt Öztürk’ün veliahtları olacaklarını söyledi. Yener’in “Zaten üçümüzü toplasan anca bir Beyaz ederiz” sözleri güldürdü. Oğuzhan Koç’un turuncu ceketini ti’ye alan Yenenler ve Büyükak, “Oğuzhan, Beyaz’ın veliahtı olacak. Hem yakışıklı hem de turuncu ceketi var. Bu veliaht ceketi. Zaten biz çirkiniz, yakışıklımız o. Veliaht o olur” dedi.       

En lezzetli yemek tarifleri burada

False