GeriKelebek Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler?

Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler?

Yaklaşık 20 yıldır severek izlenen Beyaz Show’un bu hafta konukları kimler? Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla izlediğimiz Beyaz Show, yaklaşık 20 yıldır her hafta evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Peki; Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte detaylar...

Severek izlenen şov programı olan Beyaz Show bu hafta 2015 yılı programlarının en renkli, en keyifli, en çarpıcı ve en eğlenceli bölümlerinden oluşan özel bölüm ile izleyenlerinin karşısına çıkacak.

Bu hafta 1 yıl boyunca yayınlanan bölümlerden hazırlanan kolaj yayınlanacaktır. En sevdiğiniz bölümlerin tekrarlarını ve sevilen sanatçıların en eğlenceli hallerini tekrar görebileceğiniz program izleyicilerine eğlenceli dakikalar sunmayı hedefliyor.

Bir yılın tekrarı ile en güzel bölümlerini izleyicilerine sunacak olan Beyaz Show, 31 Aralık Perşembe yani yılbaşı akşamı “Beyaz Show Özel Yılbaşı Programı” ile izleyenlerini eğlendirmeye devam edecek.

İlgiyle takip edilen programın yılbaşı akşamı konukları, Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu olacak.

Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler

Beyazıt Öztürk Kimdir?

Beyazıt Öztürk, 12 Mart 1969’da Bolu’da dünyaya geldi. Kısa adıyla “Beyaz” olarak bilinen ünlü sunucu, aynı zamanda geçmişte radyo programcılı yapmıştır. Bir dönem çıkardığı “Gemilerde Talihim Var” albümü ile çok konuşulan sunucu, oynadığı sinema filmleri ile de hakın sevgisini kazanmayı başarmıştır. Halen televizyon programcısı olarak yaşamına devam etmektedir.

Beyaz Show Özel Yılbaşı Programı, bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False