Best Model heyecanı başladı

2004 Best Model Turkey yarışması için ön elemeler İstanbul Princess Hotel’de gerçekleşti. 69 kişi arasından seçilen 14 erkek, 14 kız finalist 2 Ekim’deki finalde yarışacak.

Faruk Saraç, Şenay Akay, Sinemis Candemir, Zeynep Özal, Kıvanç Tatlıtuğ, Erkan Özerman, Müge Anlı, Ege, Engin Koç, Berk Oktay, Ece Sükan, Erol Albayrak, Ebru Ürün, Oğuz Müftüoğlu, Mert Kılıç, Nuri Özen, Şebnem Sürücü ve Adalet Çınar gibi ünlü isimlerin yer aldığı jüri, 69 yarışmacı arasından finalistleri belirlemekte zorlandı. Saatler süren elemenin ardından 14 erkek ve kız yarışmacı, 2 Ekim’de Girne Rocks Otel’de yapılacak finallerde yarışmaya hak kazandı. Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil ve Sinemis Candemir’in yapılacağı final gecesi Fashion TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Kızlarda Gizem Kükrer, Fulya Keskin, Simge Tertemiz, Elif Nur Karlıdağ, Ceren Yılancı, İpek Bozkurt, Senem Ayyavuz, Çağrı Davutoğlu, Tuğba Bozkurt, Aydan Doğan, Itır Arun, Fatma Yaman, Meral Bayram, Deniz Eke finalist olarak belirlendi. Işıl Hançerli ve Alev Aktaş da yedek finalistler oldu. Erkeklerde ise Moris Hasan, Selçuk Çiftçi, Okan Tevfik Babur, Sefa Pepe, Levent Şenol, Orçun Yıldız, Emre Kezer, Cömert Pehlivan, Emrah Balcı, İbrahim Salman, Birkan Sokullu, Yiğit Gürbaş, Mert Öcal, Efe Ezgin, en iyi model olmak için yarışacak. Erkek modellerin yedekleri ise Ömer Çoban ve İbrahim Çelikkol.
Haberle ilgili daha fazlası: