GeriKelebek Ayrılığın nedeni işte bu fotoğraf
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ayrılığın nedeni işte bu fotoğraf

Ayrılığın nedeni işte bu fotoğraf
refid:7254116 ilişkili resim dosyası

<1>Foto <1>galeri Berrak Tüzünataç ile eski sevgilisi Volkan Büyükanlı'yı bir araya getiren düğün, Tüzünataç'ın Okan Bayülgen'le ilişkisinin sonu oldu.

Berrak Tüzünataç fotoğrafları için tıklayın

Gazetelere çıkınca sinirlendi
Berrak Tüzünataç, geçen hafta Hakan Çevikoğlu ile Verda Hotsa’nın Ankara Sheraton Otel’deki düğün törenine katıldı. Davetliler arasında, eski aşkı Volkan Büyükhanlı da vardı. Uzun zamandır karşı karşıya gelmeyen ikili, düğünde ise son derece samimiydi. Hatta Tüzütanaç, bir ara Büyükhanlı’yı fotoğraflarken objektife takıldı. İşte bu kare, Tüzünataç’ın ünlü şovmenle yaşadığı ilişkinin sonunu hazırladı.

/images/100/0x0/55eb4675f018fbb8f8b6a988
Kokteyle yalnız katıldı
Düğündeki sıcak anların basına yansıması, Tüzünataç’ın uzun zamandır beraber olduğu Bayülgen’i kızdırdı. Fotoğrafların yayınlanması nedeniyle ikilinin arası açıldı ve birkaç gün içinde Bayülgen ayrılık kararı aldı. Ünlü şovmen,

Ayrılığın nedeni işte bu fotoğraf
geçtiğimiz gün TRT’nin yeni yayın döneminin tanıtıldığı Çırağan Sarayı’ndaki kokteyle de tek başına katıldı. Bu durum ayrılığın kanıtı olarak yorumlandı.

TRT’nin tanıtım gecesinde gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Okan Bayülgen, "Hiçbir konuda konuşmayacağım. Ne özel yaşantım ne de başka bir konu... Benden sadece görüntü alırsınız, hepsi o kadar" dedi.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False