Asla Vazgeçmem 46.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Asla Vazgeçmem 46.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Asla Vazgeçmem'de dün akşam heyecan doruktaydı. “Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde; İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit, çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de, onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. İşte Asla Vazgeçmem'de dün akşam yaşananlar

Asla Vazgeçmem dün akşam yayınlanan son bölümü ile izleyenlerine hem keyifli hem de gergin anlar yaşattı. Dizinin son bölümüne Yiğit'in yaptıkları damgasını vurdu. Asla Vazgeçmem hayranları merakla 6.bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU
“Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde; İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit, çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de, onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. Fatih’in gizli kimliğini öğrenen Yiğit, bu kaçırma olayında onunla birlikte hareket etmeye ikna olurken, diğerlerini panikletmemek adına olayı gizli tutmaya çalışacak ancak bunda çok da başarılı olamayacaktır. İclal ve Nur, mecburi birlikteliklerinde hem sık sık kavga edecek hem de ağır bir hesaplaşma yaşayacaklardır. Cahit’den habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan, karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır. Bu zor süreçte en büyük desteği Elmas’tan kurtulmak için ona oynayan Aytül’den görecektir. İclal ve Nur’a iyiyce yaklaşan Yiğit, hayatının en zor sorusuyla sınanacaktır.

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM İZLE