GeriKelebek Anneler günü vitrini
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anneler günü vitrini

14 Mayıs’a kadar kozmetik alışverişinin yarısı bedava

Sevil Parfümeri mağazalarında, 14 Mayıs pazar gününe kadar alışverişin yüzde 50’si hediye. Kampanya tüm kredi kartları ve nakit alışverişlerde geçerli. Mağazalarda ücretsiz cilt bakımı ve makyaj uygulamaları da yapılacak. Bu arada belirtelim Sevil zincirine üç yeni mağaza ekleniyor. Ankara’daki dördüncü mağaza Ankamall’da 600 metrekarelik bir alanda açılacak. İzmir’deki ikinci mağaza da Göztepe’de olacak. 20 Mayıs’ta ise sıra Gaziantep’e gelecek. Gazimuhtarpaşa Bulvarı’nda açılacak bu mağazayla Sevil Parfümeri zinciri 22 mağazaya ulaşacak.

İsimli aile yüzüğü

Storks Mücevherat, Aile Yüzüğü adını verdiği yeni bir tasarım çıkardı. Aile fertlerinin isimlerini pırlantalarla işleyerek yüzük halinde sunuyor. İç halkanın ve üzerinde aile fertlerinin isimlerinin yer aldığı dönen ikinci halkanın oluşturduğu Aile Yüzüğü’nde, her ismin arasında birer pırlanta bulunuyor. Fiyatı 650 dolar.

100 lira harcayana alışveriş çeki

Atalar, 31 Mayıs’a kadar sürecek bir kampanya başlattı. Annenize Atalar’dan bir şey almayı düşünüyorsanız, kampanyadan faydalanabilirsiniz. 100 YTL’lık her alışveriş, 20 YTL’lik "Bedava Alışveriş Çeki" kazandırıyor. Bedava Alışveriş Çekleri, 3 Temmuz’a kadar geçerli olacak. Atalar’ın ilkbahar-yaz koleksiyonunda uçuşan elbiseler, jakarlı ve brokar etek ve ceketler ile ipek bluzlar var.

Eğlenceli telefon mesajları

Turkcell, yeni servisi ÇalarkenDinlet ile Cenk&Erdem ikilisinin hazırladığı bin isme, bin farklı içerik sunuyor. Eğlenceli dörtlüklerden birini Anneler Günü’nde, annenize hoş bir sürpriz yapmak için seçebilirsiniz. Böylece kendisini arayanlar, telefon açılsın diye beklerken adına yazılmış bir şiir dinleyebilir. Bu hizmetten yararlanmak için SMS ile ABONE yazıp 8060’a göndermeniz veya 8060 sesli yanıt sistemini aramanız ya da Turkcell Web sitesine girerek Çalarken Dinlet linkini tıklamanız yeterli.

Anasının kızı tişörtleri

Herry, Anneler Günü’ne özel tişörtler hazırlamış. Üzerlerinde İngilizce Mummy’s Girl (Annesinin kızı) yazıyor. Belki tek başına hediye olmaz ama asıl hediyenin yanında esprili durabilir.Fiyatı 29 YTL.

O gün uçan annelere fotoğraf hediyesi

Pegasus Havayolları, Anneler Günü’nde seferlerinden herhangi birine katılan annelere ve çocuklarına bir anı sunacak. Annelerin çocuklarıyla birlikte fotoğrafları çekilecek, bu iş için özel olarak hazırlanmış bir çerçevenin içinde hediye edilecek. Pegasus yurt dışı uçuşlarının yanısıra Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Trabzon, Van ve Kıbrıs’a da sefer gerçekleştiriyor. Pegasus İstanbul’da Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı’nı uçuş merkezi olarak kullanıyor. Uçuş öncesinde Taksim, 4. Levent, Kozyatağı, Bostancı ve Pendik’ten servis kaldırıyorlar.

En güzel çay yarışması

Doğuş Çay, Anneler Günü dolayısıyla bir yarışma düzenledi. Yarışmanın adı: En güzel çayı anneniz için siz demleyin, fotoğraflayın, "En Güzel Çay"ı anneniz kazansın. Anneler Günü sabahı, annesine en güzel çayı demleyen ve bu mutlu anı fotoğraflayıp, 10 gün içinde Doğuş Çay’a yollayanların annelerine Doğuş Çay ürünleri gönderilecek. Kampanyanın en güzel 10 fotoğrafı da Doğuş Çay’ın web sitesi www.doguscay.com.tr de "Anneler Günü Fotoğrafları" bölümünde yayınlanacak. Aynı adreste yarışmaya katılma koşullarını öğrenebilirsiniz.

Alışveriş yapana tango dersi hediye

14 Mayıs’a kadar Tabuu’nun, İstanbul, İzmir ve Bursa’daki mağazalarından yapılacak 99 YTL ve üzeri alışverişlerde, bu illerdeki toplam 6 dans okulundan, tango, salsa, vals danslarından biri için bir aylık dans dersi armağan ediliyor. Hediye edilen bu özel dans kursu ile anneler, 1-30 Haziran tarihleri arasında haftada bir gün salsa, tango veya vals danslarını öğrenerek keyifli vakit geçirecek.

Taş plaktan efsane hanımlar

Hammer Müzik, bu ay yeni bir albüm piyasaya çıkardı. Albüm yeni ama içindeki sesler taş plak devrinden kalma. Cumhuriyet Dönemi’nin ünlü kadın şarkıcıları Seyyan, Afife, Mürşide ve Deniz Kızı Eftalya hanımların okuduğu operet, tango veya fokstrotlar yer alıyor.

Kozmetikte 100 yıllık deneyim

Henkel markalarından biri olan Diadermine, Türkiye’de yeni yeni satılmaya başlayan bir kozmetik markası. Avrupa’nın ilk üç cilt bakım markasından biri ve 100 yıllık geçmişe sahip. Farklı ciltler için farklı seriler bulunuyor. Olgun ciltler için geliştirilen Lift + serisi anneniz için uygun olabilir. 35 yaş üzerindeki kadınlar için geliştirilmiş. Yaşlanmanın etkileriyle savaşıyor. Cildi yeniden yapılandırıyor, direncini artırıyor ve sarkmaları onarıyor.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle