Alışveriş

Alışveriş

Güneş gözlüğü almanın zamanı.

Haberin Devamı

Slazenger’ın 2013 güneş gözlüğü koleksiyonu hazır. Sezonun trend renklerinden oluşan koleksiyon, rahatlık ve yüze uyum esas alınarak hazırlandı. Kadın ve erkekler için farklı seçenekleri bulunuyor. Kadın koleksiyonunda yer alan kahverengi kemik çerçeveli gözlükte polarize cam kullanıldı. Özel kutusunda, mikrofiber silme beziyle satılan gözlüğün fiyatı 285 TL. (www.slazengereyewear.com)

Rengârenk seçenekler

Lomographic Society International, kendini deneysel ve yaratıcı anlık fotoğraf çekimine adamış küresel aktiflikte bir organizasyon. Dünya çapında yarım milyonu aşkın üyesi bulunuyor. Lomography Gallery Store’larda fotoğraf makinesi ve fotoğrafçılıkla ilgili birçok ürün bulunuyor. Store’larda ayrıca sergi, workshop, buluşma gibi etkinlikler de yapılıyor. (www.lomography.com/shop)

Haberin Devamı

Çocuğunuzun ayakları rahat etsin

Jujube Mağazaları’nda yer alan bot ve çizme koleksiyonu rahat hareket etmeyi seven çocuklara hitap ediyor. Koleksiyonda, süet, anorak ve yağmurcu çizmeler öne çıkıyor. Forum İstanbul, İstanbul İstinye Park, Carousel AVM ve Şaşkınbakkal Jujube mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Seyahatte pilates

Voit’in tasarladığı doğaya zarar vermeyen ürünlerden ‘Voit Pilates Ring’ seyahatleri sırasında da spordan vazgeçmek istemeyenlere hitap ediyor. Vücudun çeşitli bölgelerini yeniden yapılandırmak için kullanılan pilates halkası ana kas gruplarını güçlendiriyor. (www.interspor.com)

 

Haberle ilgili daha fazlası: