'Ağlıyorsunuz ama umut var'

Ağlıyorsunuz ama umut var

Çağan Irmak'ın yeni filmi "Tamam mıyız?"ın özel gösterimi önceki gün Etiler Alkent Wings Cinecity Sinemaları'nda gerçekleşti.

Haberin Devamı

Senaristliğini ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın, üstlendiği, yarın vizyona girecek olan film için düzenlenen özel gösterime pek çok ünlü oyuncu ve sinema dünyasının tanınan isimleri katıldı.


YILDIZLAR GEÇİDİ

Yıldız akınının yaşandığı geceye Halit Ergenç, Merve Boluğur, Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Ceylan Çapa, Şenay Gürler, Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım, İrem Sak, Sıla Gençoğlu, Efe Bahadır, İlker Aksum, Bülent Parlak, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Kadir Doğulu, Birkan Sokullu, Tolga Sarıtaş, Altan Gördüm, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Erdil Yaşaroğlu, Varol Yaşaroğlu, Ezgi Eyüboğlu, Derya Baykal, Ferhan Şensoy, Derya Şensoy, Derin Mermerci, Özge Ulusoy, Özge Özberk, Burcu Özberk, Mehmet Özgür, Goncagül Sunar, Didem İnselen, Ayten Uncuoğlu, Hakan Meriçliler, Pelin Karahan, Yıldırım Urağ, Nevra Serezli, Ayşe Özyılmazel, , Gürbey İleri, Melisa Sözen, Nurgül Yeşilçay, Nur Fettahoğlu Veziroğlu gibi oyuncuların yanı sıra televizyon ve iş dünyasından, Murat Saygı, Şükrü Avşar, Erol Avcı, Fatih Aksoy, Kerem Çatay, Levent Veziroğlu, Cem Aydın katıldı.

ALTAN GÖRDÜM

Haberin Devamı

Bir oyuncu olarak bu filmde olmadığım için biraz üzüldüm ve kıskandım. Son zamanlarda yabancı filmler dahil izlediğim en iyi film. Olayı çok iyi anlatan çok dozunda anlatan bir film... Oyunculuklara mükemmel. Gerçekten çok iyi bir film olmuş.

BEGÜM KÜTÜK

Zaten Çağan Irmak’ın ne kadar iyi bir hikaye anlatıcısı olduğunu bütün Türkiye biliyor. “Tamam mıyız?”da Çok farklı bir film olmuş, bu çok duygusal ama aynı zamanda çok yaşam yüklü yasama dair ümitlerimizi arttıran bir film olmuş çok duygulandım, çok beğendim ellerine yüreğine sağlık…

BİRKAN SOKULLU

Tüm duyguları yaşatan, güzel oyunculukların olduğu bir film... Ve daha önce hikayesi itibariyle de konusu itibariyle de çok karşımıza çıkmayan bir film türü.

BURAK ÖZÇİVİT

Çok sıcak, çok samimi bir film olmuş. Deniz Celiloğlu’nu çok beğendim. Aras’ta aynı şekilde çok iyi. Çağan’dan zaten böyle bir film bekliyorduk, her zaman olduğu gibi. Çok güzeldi

DERYA BAYKAL

Kalbimize dokundu , çok güzeldi. Herkesin eline emeğine sağlık.

EZGİ EYÜBOĞLU

Haberin Devamı

Çok güzel bir hikaye, çok güzel bir senaryo, güzel, doğal ve içten oyunculuklar. Çok yüreğime dokundu. Bütün ekibi, Çağan Irmak'ı tebrik ediyorum. Çok buruk ama aynı zamanda mutlu çıktım filmden. Ne çok ağlatan, temposu düşük bir film olmuş, ne de komedi. Tam ikisinin arasında arada güldüğümüz, arada hüzünlendiğimiz çok tatlı bir hikaye, çok güzel bir film olmuş.

FAHRİYE EVCEN

Filme diyecek tek kelime yok, başından sonuna kadar inanılmaz güzel.

HAKAN GÜNDAY

Böyle bir şeye tanık olmak, yani yazdığınız hikâyelerin böylesi olağan üstü hikâyelere vesile olduğuna tanık olmak yasarken çok nadir karşılaşılabilinecek bir an.

HALİT ERGENÇ

Haberin Devamı

Gerçekten çok güzel bir film. Basta Çağan’ın olmak üzere herkesinde ellerine sağlık. Filmden önce Çağan “Sizi üzmeyeceğim söz veriyorum çok mutlu edeceğim, izlerken mutlu olmanızı istediğim bir film demişti. Gerçekten insanın içini açan ve mutluluk veren bir film. İnşallah gişesi çok iyi olur.

İLKER AKSUM

Yine bir Çağan Irmak baş yapıtlarından birini seyrettik. Gerçekten son dönemlerde seyrettiğim en iyi filmlerden birisi.

KADİR DOĞULU

Güzel bir Çağan Irmak filmi daha gelmiş. Her ne kadar hüzünlü anlar yaşasan da sonunda mutlu oluyorsun keyif veriyor insana.

MEHMET ÖZGÜR

Haberin Devamı

Çok güzel bir film olmuş herkesin eline koluna sağlık. Tertemiz, sadece duygulara hizmet eden bir iş olmuş. İçinde hiç ajitasyon yok mesela. Beni en çok mutlu eden tarafı oydu. Çünkü çok hassas bir hikaye. O kadar güzel anlatmış ki hoca. Kendi hayatımla ilgili de bana çıktıktan sonra çok şey kattı. Umarım herkes için de öyle olur.

Melis Birkan

Ben tekrar tekrar seyredebilirim. Bu hissiyat bana çok iyi geldi. Ellerine sağlık tüm ekibin... Hiç umutsuz çıkmadım. Ağlamak için illa mutsuz olmak, umutsuz olmak gerekmiyor, başkalarının umudu için, mutluluğu için de ağlanabiliyor. Hiç kötü hissetmiyorum, kendimi ağır hissetmiyorum izledikten, ağladıktan sonra bile. O yüzden çok hoşuma gitti.

MELİSA SÖZEN

Haberin Devamı

Çok güzel bir filmdi. İnsanın hem gözlerini dolduran hem de yüzünde kocaman bir gülümseme bırakan şahane bir Çağan ırmak filmi, tüm ekibi tebrik ediyorum.

MERVE BOLUĞUR

Hayata dair çok güzel anekdotlar vardı onlardan çok etkilendim. Bir filmin iyi olduğunu anlamak adına filmden çıktıktan sonra sizde bir şeyler bırakması benim için çok önemlidir. Bu film de öyle bir film… Ağlıyorsunuz ama umut var her zaman hayatta… Oyunculuklar inanılmazdı herkesi tek tek tebrik ediyorum.

NUR FETTAHOĞLU

Çok iyi bir iş çıkmış, bir hayata tutunma hikayesi aslında. Bence herkes izleyip ders almalı.

NURGÜL YEŞİLÇAY

Çok güzeldi oyuncu performansları, çok iyiydi. İzlemesi kolay, ferah sonunda da insanın içini umut dolduran bir film olmuş.

ŞENAY GÜRLER

Çağan benim çok beğendiğim bir yönetmen yani o kadar etkilendim ki şuanda biraz zor konumsak. Çok güzel çok naif olmuş. Ben çok beğendim filmi.

SILA

Haberle ilgili daha fazlası: