Acı Aşk dizisi bitiyor!

Acı Aşk dizisi bitiyor

Uzun bir süredir yayında olan, ancak beklenen ilgiyi bulamayan “Acı Aşk” final yapma kararı aldı. Final yapma kararı ile hayranlarını üzen “Acı Aşk” ne zaman final yapacak? Detaylar haberimizde…

Haberin Devamı

Televizyon ekranlarına iddialı bir giriş yapan ancak reyting sonuçların göre beklenilen izlenme rakamlarına ulaşamayan “Acı Aşk” final yapıyor. Peki, bu kararı ile hayranlarını üzen dizi ne zaman final yapacak? İşte detaylar…

Yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın Yönetmenliğini ise, M. çağatay tosun yapıyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla iddialı başlayan “Acı Aşk”ın oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı, Burak Yamantürk ve Asuman Dabak yer alıyor.

Haberin Devamı

Acı Aşk 13. Bölümünde Final Yapacak!

Başrollerini Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Alperen Duymaz, Sezgi Sena Akay’ın paylaştığı “Acı Aşk” 13. bölümünde yani 2 hafta sonra final yapacak.