Acı Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı – İzle!

Acı Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı – İzle

İzleyici ile buluştuğu ilk günden beri her bölümü heyecan uyandıran Acı Aşk dizisinin son bölümünde Melek’in çocuğunun babasının Bulut olduğunu öğrenen Ali, aşk acısı ve intikam hırsı arsında sıkışıp kaldı. Acı Aşk 8. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde...

Haberin Devamı

Show TV’nin sevilen dizisi Acı Aşk’ın dün akşam yayınlanan 7. bölümünde kendisine yeni bir hayat yolu çizen Ali, Melek’i yanında görmek istiyor. Melek’in çocuğunun babasının Bulut olduğunu öğrenen Ali, aşk acısı ve intikam hırsı arasında sıkışıp kaldı.

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci’nin yer aldığı dizinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Acı Aşk son bölümde yaşananlar ve 8. bölüm fragmanı…

ACI AŞK 7. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Dizinin 7. bölümünde şunlar yaşandı: “Beklenmedik gelişmelerin ardından kendini Ali'yle evli olarak köşkte bulan Melek için artık karar vaktidir. Karnında Bulut'un çocuğunu taşıyan Melek'e köşkü terk etmesi için hem Bulut hem Sude baskı yapmaktadır. Ali ise kendisine yepyeni bir hayat yolu çizmiş ve yanında Melek'i de görmek istemektedir. Ali'nin, Melek'in çocuğunun Bulut'tan olduğunu öğrenecek olması köşkteki hayatı derinden etkileyecektir. Babasının ölümü üzerindeki giz perdesini aralayan Bulut, Melek'ten ötürü duyduğu aşk acısı ile intikam hırsı arasında sıkışıp kalmıştır. Şahika ise, Sude'yi yatıştırmaya çalışırken ortadan kaybolan Zahide'yi bulmaya çalışır. Ama Zahide'yi ondan önce bulacak biri vardır.”

ACI AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI

Haberin Devamı

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme alıyor. Yönetmenliği M. Çağatay Tosun yaptığı dizinin müzikleri Kıraç imzasını taşıyor.

8. bölüm fragmanı ile yayınlanan Acı Aşk’ın yeni bölümü 7 Şubat Pazar Günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarında olacak...