GeriKelebek 46 Yok Olan'ın 11. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

46 Yok Olan'ın 11. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor!

46 Yok Olan'ın 11. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor!
Abone Olgoogle-news

46 Yok Olan dizisinin merakla beklenen 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'nin sevilen dizisi 46 Yok Olan tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek. 13. bölümü ile final yapacağı duyurulan 46 Yok Olan dizisinin ikinci sezon için yapımcıyla anlaştığı ve final yapmacağı konuşuluyor. 46 Yok Olan hakkında tüm detaylar haberimizde

Sevilen dizi 46 Yok Olan 11. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. 13. bölümü ile fial yapacağı duyurulan 46 Yok Olan'ın yapımcı ile anlaştığı ve yayın hayatına devam edeceği bildirildi. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken dizinin final yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

10. son bölümü ile ekranlara gelen 46 Yok Olan'da mucize gerçeleşti ve Ezo yürümeye başladı. Tedavisi mümkün olmayan ve 5 yıldır komada olan kız kardeşi Ezo'yu iyileştirmek için çabalayan Murat'ın hikayesini anlatan 46 Yok Olan sıradışı hikayesi ile izleyenlerden tam not almayı başarmıştı.

İşte 46 Yok Olan'ın yeni bölüm fragmanı ve detaylar

46 YOK OLAN 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

46 YOK OLAN FİNAL YAPACAK MI?

Star TV’nin sevilen dizisi 46 Yok Olan‘ın 13. bölümüyle final yapacağı söylenmişti. Ancak yapımcı anlaşıldığı ve ikinci sezona devam edeceği söylenen 46 Yok hakkında Star Tv tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Yapımcılığını Nunova Film’in üstlendiği, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Metin Belgin ve Suna Yıldızoğlu’nun paylaştığı yapımın senaristliğini üstlenen Ercan Mehmet Erdem ise gelecek sezonda Tims Productions’ın imzasını taşıyan yeni bir projeyle izleyici karşısına çıkacak.

46 Yok Olanın 11. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor

46 YOK OLAN 10. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Murat’ın yaşadığı değişim çevresinin dikkatini çekmeye başlamıştır. Fakat Murat, Ezo’yu uyandırana kadar durmamaya kararlıdır. Öte yandan Doğan, Murat’ın cinayetlerini ortaya çıkartmak için hummalı bir çalışma içine girer. Yine de Selin’i teorilerine inandırması kolay olmayacaktır. Ferit ve Yıldız, Murat’ın babasının cinayeti ile ilgili daha fazla detay öğrenmesini istemezler. Vecdi’nin sunduğu çözümü Ferit kabul etmeyecektir. Buna rağmen Yıldız bildiğini yapmaktan geri durmaz.

Ezo’nun yürümesiyle şoka giren Ceyla, yaşananlar karşısında ne tepki verecek? Bugüne kadar Murat için yaptıklarıyla kendi hayatının gidişatını karşılaştırınca patlama noktasına gelen Salim ve Murat arasında yaşanacak tartışmanın sonuçları ne olacak?

OYUNCULAR
Erdal Beşikçioğlu :Murat
Yasemin Allen :Selin
Melis Birkan :Ceyla
Saygın Soysal : Doğan
Berkan Şal : Salim
Metin Belgin :Ferit
Ayça Eren :Ezo
Selin Uludoğan: Sude

46 Yok Olanın 11. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor

46 YOK OLAN KONUSU
Kız kardeşi tedavisi mümkün olmayan ve 5 yıldır komada olan kız kardeşi Ezo'yu iyileştirmek için tüm gücünü kullanan Türkiye'nin en iyi genetik mühendisi olarak gösterilen tüm hayatını kardeşine adamıştır. Zamanla yalnızlaşan ve etrafındaki pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu yolda binlerce hastaya umut olabilecek bir ilaç keşfediyor ve kendisini bir anda büyük bir olay örgüsünün içerisinde buluyor. İnandığı gerçeğin peşinden koşan profesör için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır ve bu sır tanıdığı tanımadığı pek çok kişinin hayatını değiştirecektir.

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle