4 kez evlenmek namussuzluk değil

4 kez evlenmek namussuzluk değil

İpek Tuzcuoğlu, geçen hafta boşandığı Enver Selim Kurtoğlu’na basına yaptığı açıklamalar nedeniyle dava açtığını söyledi: “Çirkin, küçük düşürücü, ahlâkıma ve edebime yaptığı aşağılayıcı saldırılar nedeniyle kendisiyle ilgili hukuki süreci başlattık. Çok şükür ki ondan kurtuldum, artık hür bir kadınım”

Haberin Devamı

AŞK BU FOTOĞRAFLARLA ORTAYA ÇIKMIŞTI

14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikâh masasına oturan ve evlilikleri geçtiğimiz hafta sona eren İpek Tuzcuoğlu’yla Enver Selim Kurtoğlu arasındaki söz düellosu devam ediyor. Kurtoğlu hakkında ‘dolandırıcı’ iddiası ortaya atılmış, Tuzcuoğlu’nun da eşinin eski bir sabıkalı olduğunu öğrenince boşanma kararı aldığı ileri sürülmüştü. İddialara tepki gösteren Kurtoğlu, Tuzcuoğlu’nun evliliği kâbus haline getirdiğini, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandıklarını öne sürdü. İşadamının “İpek kendini lanse ettiği gibi huzur insanı değil. Ben zor tahammül ettim. Dürüstlük ve edepten dem vuruyor ama ısrarla benden ‘üçüncü eşim’ diye bahsediyor. Ben dördüncü eşiyim” sözleri ünlü oyuncuyu çılgına çevirdi. Tuzcuoğlu, Kurtoğlu’nun basın yoluyla kendisine şiddet uyguladığını söyledi:


Ahlakıma saldırıyor
“Basın yoluyla kadına manevi şiddet sanırım böyle oluyormuş. Son günlerde basında çıkan haberleri büyük bir üzüntü ve şok içinde izliyorum. O talihsiz açıklamalar, kötü niyetle ve fütursuzca yapılıyor. Kendisinin dolandırıcı olduğuyla ilgili iddia ne benim ne de menajerim tarafından basına verildi. O haberi biz de ilk kez gazetede okuduk. Eski eşim hakkında negatif söylentiler olduğunu biliyorduk, ancak dosyasındaki tüm detayları basın mensuplarının öğrendiği gün öğrendik. Ben söylentiler ve dedikodular yüzünden bu evliliği bitirmedim. Severek, inanarak ve de sonsuz güvenerek yaptığım bu evliliği bitirme nedenim, maddi-manevi uğradığım suistimaller ve kayıplardır. Yine de böyle kabarık bir dosyası olduğunu bilseyldim tabii ki evlenmezdim. Sadece Ergenekon davasından hapse girdiğini söylemişti ama gerçek öyle değilmiş. Böyle olduğunu öğrenince de üzüntü değil utanç duydum. Eski eşimin çirkin, küçük düşürücü, ahlâkıma ve edebime yaptığı aşağılayıcı saldırılar nedeniyle kendisiyle ilgili hukuki süreci başlattık.”    

4 kez evlenmek namussuzluk değil
İpek Tuzcuoğlu, Enver Selim Kurtoğlu’nun “Ben dördüncü eşiyim” iddiasına da şöyle yanıt verdi: “Konuyla hiç ilgisi olmayan eski evliliklerimi bilhassa ve de özellikle büyük bir edepsizlik içinde sürekli dile getiriyor olması, onun ahlâkının en güzel göstergesidir. Dört kez evlenmiş olmak namussuzluk değil, büyük bir özlemle yuva kurma isteğinin çabasıdır. Ayrıca ben üç kez evlendim, isteyen kayıtlara bakabilir.”

 ONLARIN EVLİLİKLERİ DE ÇOK KISA SÜRDÜ (FOTO-GALERİ)    


 

Haberle ilgili daha fazlası: