GeriKelebek 19 Eylül Perşembe için Teklif(siz)lerimiz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

19 Eylül Perşembe için Teklif(siz)lerimiz

-       Sezen Aksu, Efes ve Aspendos konserlerinden sonra bu kez İstanbullu müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatmayı vaat ediyor. Ozan Doğulu şefliğindeki konserde Sezen Aksu’ya Feriköy Vartanat Ermeni Kilisesi Korosu, Los Pasaros Sefaradis Musevi Müzik Topluluğu, Oniro Rum Müzik Grubu, Enderun Klasik Müzik Topluluğu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu ve İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestrası’nın da yer alacağı 160 kişilik bir orkestra ve koro eşlik edecek. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda saat 21.00’de başlayacak konseri sakın kaçırmayın.

-       Geçtiğimiz günlerde on birinci yılını kutlayan Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde, Eylül ayı boyunca Perşembe akşamları Feridun Düzağaç program yapacak. Saat 21.00’de başlayacak olan programı seyretmek için 10 milyon TL. vermeniz yeterli.

-       Bu akşam vücudunuza peeling yapmaya ne dersiniz? Bir tatlı kaşığı balı, bir tatlı kaşığı badem yağı ya da zeytinyağını ve birkaç damla limon suyunu karıştırın. Bu karışımı masaj yaparak dirseklerinize, topuzlarınıza ve ellerinize sürün. 10 dakika sonra durulayın.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False