17 Ekim Perşembe için Teklif(siz)lerimiz

- Borusan Sanat Galerisi, Fetiş: Düşleyen İnsan sergisine ev sahipliği yapıyor. Küratörlüğünü Michele Thursz’ün yaptığı sergide, Natalie Bookchin, Jose Carlos Casado, Claudia Hart, Kelly Heaton, Micheal Rees, Yucef Merhi’nin çalışmaları sergileniyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek sergiyi, 10.30-19.00 saatleri arasında gezebilirsiniz.

- Shakespeare’in Onikinci Gecesi’ni bir de Semaver Kumpanya oyuncularından seyretmeye ne dersiniz? Işıl Kasapoğlu’nun yönettiği oyunu, Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosu’nda saat 20.30’da izleyebilirsiniz. Telefon: 0212 585 59 35.

- Kübalı dj Joyvan Guavera ve tuşlu çalgılar ustası William Cardoso’dan kurulu Changana’yı bu akşam saat 21.30’da Babylon’da dinleyebilirsiniz.

- Bu akşamı evde geçirmeyi planlıyorsanız, evinizde farklı bir atmosfer yaratmayı deneyebilirsiniz. Mumlarınızı ve varsa kokulu tütsünüzü yakın. Televizyon seyretmek yerine müziğinizi açın ve kendinize farklı bir kokteyl hazırlayın. İşte tarifimiz: 2 cl. cin, 1.5 cl. Malibu, 1. cl. çilek likörü, 0.5 muz likörü, 2 cl. ananas suyu size gereken malzemeler. Buz dolu bir shaker’da bu malzemeleri karıştırın ve bir bardağa boşaltın. Afiyetle yudumlayın.
Haberle ilgili daha fazlası: