GeriKelebek 16 yaşında 3.5 milyon doları var
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

16 yaşında 3.5 milyon doları var

16 yaşında 3.5 milyon doları var
refid:8617785 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Miley Cyrus, Amerika’nın dünyaya armağanı, genç hatta çocuk yeteneklerden biri. Disney kanalında gösterilen televizyon dizisi Hannah Montana’nın, Nickelodeon’dan almadığı ödül kalmadı. Dizideki şarkı sözleri ve bestelerinin çoğu ona ait.

Yaşı eğlence dünyasını kaldıramayacak kadar küçük olduğundan, Oprah Winfrey’nin programına bile babasıyla katılıyor. Okula gitmiyor, evde eğitim alıyor. Nashville’de bir çiftlik evinde büyüdü. Daha 16’sında fakat 3.5 milyon dolardan fazla serveti var. Geleceğin Britney Spears’ı deniyor onun için. Ne diyelim, kaderi benzemesin.

Asıl adı Destiny Hope Cyrus olan Miley’in ailesi, onu bir cevher ve iyi şeylerin başlangıcı olarak gördüğünden, böyle kaderci bir isim koymuş. İsminin tercümesi Kader Umut Cyrus, fakat devamlı güldüğü için arkadaşları ona Smiley’nin (gülen surat) kısaltılmışı olan Miley ismini uygun gördü. O da bu ismi yasal olarak aldı. Franklin, Tennessee doğumlu Miley Cyrus şimdiden Amerika’nın ilgi odağı. Youtube’da kliplerinin altında sayısız yorum var. Özellikle gençlerden yoğun ilgi görüyor. Yaşı küçük olmasına rağmen skandallarına da ufak ufak başladı. Bir arkadaşıyla öpüştüklerini gösteren fotoğraf hakkında hiçbir açıklama yapmadı.

Hannah Montana, Disney Channel’da yayınlanan bir çocuk dizisi. Çocuklar gibi genç hayranları da çok. Gayet sıradan görünse de Miley bu dizi sayesinde milyonlarına milyon kattı. Diziye seçildiği günün gecesi meşhur oldu ve o günden beri Amerika’nın magazin gündemini meşgul ediyor. Tek başarısı dizisi ve oyunculuğu değil. Hannah Montana’nın dizisi meşhur olunca ardından bir CD çıkarıldı. Dizinin müziklerini içeren CD’de Miley Cyrus sekiz şarkı söyledi. Şarkıların tamamının söz ve bestesi ona aitti. 2007’nin kasım ayında, Forbes Dergisi’nin 25 yaş altı dolar milyonerleri listesinde 17. sıradaydı. Tamı tamına 3.5 milyon doları vardı. Cyrus kasasını iyice dolduracak gibi görünüyor çünkü, 2008 sonu 2009 başı gibi dizinin The Hannah Montana Movie isimli filmi yayınlanmış olacak.

Dizideki performansıyla Miley, çocuk kanalı Nickelodeon’un, Çocukların Seçimi Ödülü’nde (Kids Choice Awards) En İyi Dizi Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

YAZDIĞI EN AZ 100 ŞARKI VAR

Miley’nin babası Billy Ray Cyrus, bir Amerikan Country şarkıcısı. Annesinin ismi Leticia ’Tish’ Cyrus. Toplam beş kardeşi var. Miley bugüne kadar en az 100 şarkı yazdı ve bunlar Hannah Montana dizisinde kullanıldı. En sevdiği şarkıcılar Ashlee Simpson, Kelly Clarkson ve Hillary Duff, fakat en sevdiği albüm Kelly Clarkson’un Beakaway albümü. Çin yemeği yemeyi seviyor. Üç köpeği var. 11 yaşındayken Hannah Montana’nın seçmelerine katıldı, yaşı küçük olduğundan kabul edilmedi. US Weekly Cosmo Girl’e kapak kızı oldu. Avrupa turnesine de çıktığı bir albümü var. "Pembe bir renk değil hayat tarzıdır" vecizesi kendisine ait. Alışveriş yapmak ve ponpon kızlık favori aktiviteleri.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle