KARS HABERLERİ

KAÜ’de “Bir Kulak Bir Burun Bir Boğaz” Konulu Etkinlik Düzenlendi

IHA
14.05.2015 - 16:15 |Son Güncelleme :
KAÜ’de “Bir Kulak Bir Burun Bir Boğaz” Konulu Etkinlik Düzenlendi
IHA

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı tarafından “Bir Kulak Bir Burun Bir Boğaz” konulu etkinlik düzenlendi.
KAÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çitil, Prof. Dr. Mehmet Külekçi, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, başlayan etkinlite sırasıyla Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çitil, Prof. Dr. Mehmet Külekçi ve Prof. Dr. Şinasi Yalçın birer konuşma yaptı.
Prof. Dr. Şinasi Yalçın’ın oturum başkanlığında devam eden etkinlikte; Prof. Dr. Armağan İncesulu ‘İmplante Edilebilir İşitme Cihazları’, Prof. Dr. Mehmet Ömür ‘OSAS’ta Güncel Yaklaşımlar’, Prof. Dr. Levent Özlüoğlu, ‘Vestibuler Sistem Değerlendirmesi ve Test Bataryaları’, Prof. Dr. Fatma Tülin Kayhan, ‘Robotik Cerrahide Gelişmeler’, Doç. Dr. Haluk Özkul, ‘Tonsillektomi Teknikleri’, Prof. Dr. Mahmut Tayyar Kalcıoğlu, ‘Kemik Zincir Rekonstrüksiyonları’ ve Prof. Dr. İlhan Topaloğlu, ‘Parsiyel Larenjektomiler’ konularında deniyemlerini etkinliğe katılanlarla paylaştılar.
Etkinlik sonunda, konuşmacılara Orhan Pamuk’un “Kafamda Bir Tuhaflık” adlı kitabı hediye edildi. Daha sonra Prof. Dr. Fatih Bora’ya plaket ve Nihat Kaya’ya teşekkür belgesi takdim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden KAÜ’de “Bir Kulak Bir Burun Bir Boğaz” Konulu Etkinlik Düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Mayıs 2015 tarihinde saat 16 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KAÜ’de “Bir Kulak Bir Burun Bir Boğaz” Konulu Etkinlik Düzenlendi haberi güncellenecektir.

KARS NAMAZ VAKİTLERİ

01 Ağustos 2021, Pazar
 • İmsak
  03:13
 • Güneş
  04:57
 • Öğle
  12:19
 • İkindi
  16:13
 • Akşam
  19:32
 • Yatsı
  21:08
Sayfa Başı