Uyku Festivali’ne hazır mısınız?

Güncelleme Tarihi:

Uyku Festivali’ne hazır mısınız
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 23, 2016 13:32

İzmir, Buca Belediyesi yine bir ilke imza atarak, muhteşem bir deneyim yaşatacak ‘Uyku Festivali’ne hazırlanıyor.

Haberin Devamı

Buca Kaynaklar’ın eşsiz doğasına karışıp, teknolojiden ve onun getirdiği bilgi kirliliğinden arınıp unutulmaz anlar yaşamak isteyenler, 3-4-5 Haziran tarihleri arasında Buca Belediyesi Uyku Festivali’nde buluşacak. Sınırlı sayıda başvurunun alınacağı festival için 27 Mayıs’ta son bulacak olan ön kayıt başvuruları  www.uykufestivali.com adresinden yapılabiliyor.

48 saat telefonundan, tabletinden uzak, sadece kitap okuyup, müzik dinleyip, geleneksel oyunlardan oynamak,  özel hazırlanan yemeklerden yiyip, orman içinde yoga yapıp,  çadırda uyumak ister misiniz?

Uyku Festivali’ne hazır mısınız

Buca Belediyesi 3-4-5 Haziran tarihlerinde düzenleyeceği Uyku Festivali ile bu eşsiz deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Buca Kaynaklar’ın eşsiz doğasında teknolojik uykuya dalacak olan katılımcılar, 48 saat boyunca teknolojiden ve bilgi kirliliğinden uzak, doğayla baş başa yaşayacak.

Haberin Devamı

Katılımcıların yemyeşil doğada çadırlarda kalacağı, çelik çomak oynayıp, reçel yapımını öğrenip, hamakta sallanarak kitap okuyacağı festival, esiri haline gelinen teknolojiyi tamamen ortadan kaldıracak. Kamp ateşi etrafında sohbet, tadına doyulmaz yemekler ve doğa ile baş başa yoga imkanları da sunan festival, bir çok sürprizi de içinde barındırıyor. Buca Belediyesi’nin Radyo Romantik Türk işbirliği ile düzenlediği festivalde katılım, tüm yemek ve etkinlikler de ücretsiz olacak.

Sınırlı sayıda katılımcının alınacağı bu unutulmaz deneyim için www.uykufestivali.com adresinden müracaatlar alınmaya başlandı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!