Üniversite grupları için oylama heyecanı başladı

Üniversite grupları için oylama heyecanı başladı

11 farklı üniversiteden yüze yakın başvurunun toplandığı performansları sen de oylayabilirsin!

Haberin Devamı

Yeni nesil sahneden müzisyen ve grupların dinleyicilere ulaştığı performans videoları serisi olarak www.RedBull.com/musicadresinde doğan Red Bull Music Warm Up, bu sene de genç müzisyenlere destek olmaya devam ediyor. Bu yıl da Red Bull Music Warm Up’a katılacak 6 müzik grubundan biri üniversiteler arasından seçiliyor. Sürecin sonunda ise bir müzisyen/grup Red Bull Music stüdyolarından birinde kayıt alma şansını yakalıyor. 11 farklı üniversiteden yüze yakın başvurunun toplandığı performanslar www.redbull.com/warmup adresinde oylanabiliyor.

 

Yeni nesil müzisyen ve gruplara destek olmak için www.RedBull.com/music adresinde doğan Red Bull Music Warm Up geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da üniversiteli müzisyenlerden de başvurular aldı. 11 farklı üniversiteden yüze yakın genç müzisyenin performans videolarıyla katıldığı Red Bull Music Warm Up’ta oylama heyecanı başladı. 14 Haziran’da son bulacak olan halk oylamasının belirlediği 3 gruptan öne çıkan jüri tarafından belirlenecek.

 

Üniversitelilerin Warm Up performansları https://www.redbull.com/tr-tr/events/warm-up adresinde yer alıyor.

Haberin Devamı

 

Bugüne dek Yüzyüzeyken Konuşuruz, Nilipek, 90BPM, İdil Meşe, Uluru, Hedonutopia, Al'York, Loradeniz, Ethnique Punch ve daha birçok ismin yer aldığı Red Bull Music Warm Up, genç gruplara video klip çekerken, seçilen müzisyen/gruba da dünyanın dört bir yanında yer alan Red Bull Music stüdyolarında kayıt alma hakkı tanıyor.

Haberle ilgili daha fazlası: