GeriFutbol Kaf-Kaf'ta İldiz dönemi sona erdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaf-Kaf'ta İldiz dönemi sona erdi

Kaf-Kaf'ta İldiz dönemi sona erdi
refid:20996128 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Karşıyaka'da haftalardır görevi bırakacağı iddia edilen teknik direktör Yücel İldiz, yeni sezon hazırlıklarının başlamasına 24 saat kala görevi bıraktı.

Başkan Cihan Büyükoral'ı arayıp kararını ileten Yücel İldiz'in, istifasına gerekçe olarak yönetime verdiği 40 kişilik transfer listesinden hiç bir oyuncunun alınmamasını gösterdiği bildirildi.

Tecrübeli teknik adamın, Büyükoral'a "İyi niyetinizden şüphem yok, ancak gördüğüm kadarıyla kaynak yaratmakta zorlanıyorsunuz. En iyisi bu işi başlamadan bitirelim. Aksi takdirde gelecekte daha büyük sıkıntılar yaşarız" dediği öğrenildi.

Yücel İldiz'in istifasını kabul ettiklerini belirten Büyükoral, "Kimseyi zorla tutamayız. Sezon hazırlıklarına Hüseyin Hamamcı ve Yardımcı Antrenör Cüneyt Dumlupınar gözetiminde başlayacağız. Teknik direktör arayışına başladık" dedi.

Boşta çok sayıda teknik adam olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Büyükoral, "Nasıl Samet Aybaba Beşiktaş'ın kötü durumuna bakmadan sorumluluk aldıysa, bizim de cesur birine ihtiyacımız var. Yücel İldiz'in istifası yönetimi sarsmaz. Doğru bildiğimiz yolda ilerliyoruz" şeklinde konuştu.

Kaf-Kaf'ın en son Gaziantep BŞB'de çalışan Bünyamin Süral'la görüştüğü bildirildi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle