SAKARYA HABERLERİ

Jinekoloji Derneğinden Bilgilendirme Toplantısı

IHA
27.02.2015 - 13:54 |Son Güncelleme :

JİNEKOLOJİ DERNEĞİNDEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

IHA

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Sakarya Şubesi’nden kadınlarda idrar inkontinansı üzerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Sakarya’da görev yapan kadın hastalıkları ve doğum uzmanları ile üroloji uzmanlarının katıldığı seminerde, kadın inkontinansı üzerine yeni teşhis ve tedavi yöntemleri ele alındı. Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Sakarya Şubesinin 6 yıldır süregelen ve her ay farklı konularla düzenlediği eğitim seminerleri bağlantısında bu ay “kadınlarda idrar kaçırma” konusunu ele alındı. Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nin yanısıra, Sakarya Kamu Hastanelerine bağlı hastaneler ve özel hastanelerden katılan uzman doktorlara yönelik yapılan seminerde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Üroloji uzmanı Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam’da oturum başkanı olarak bulundu.
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Ünal’ın sunumuyla “Kadınlarda idrar kaçırma sorununa güncel yaklaşımlar’’ ele alındı. Sorunun teşhis ve tedavi sürecinde uygulanabilen yeni metodları paylaşan Orhan Ünal, jinekoloji ve üroloji uzmanlarının sorularına da cevap verdi. Şube Başkanı Prof. Dr. Arif Serhan Cevrioğlu ‘’her ay gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda meslektaşlarımızla biraraya gelerek güncel hayatta karşılaştığımız, hastalarımızın sorunlarına yönelik konularda güncel teşhis ve tedavi süreçlerini tartışma, bilgilerimizi paylaşma fırsatı bulmaktayız’’ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Jinekoloji Derneğinden Bilgilendirme Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Jinekoloji Derneğinden Bilgilendirme Toplantısı haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

26 Ocak 2021, Salı
 • İmsak
  06:39
 • Güneş
  08:07
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:51
 • Akşam
  18:15
 • Yatsı
  19:37
Sayfa Başı