GeriSpor İşte AKP'nin adaylarının tam listesi
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    83
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İşte AKP'nin adaylarının tam listesi

İşte AKP'nin adaylarının tam listesi
refid:6645435 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

AKP aday listeleri açıklandı. AKP'nin adayları ve seçim bölgeleri şöyle :

ADANA

DENGİR MİR MEHMET FIRAT ÜNİVERSİTE

ÖMER ÇELİK

NECDET ÜNÜVAR

FATOŞ GÜRKAN

VAHİT KİRİŞÇİ

ALİ KÜÇÜKAYDIN

AHMET EMRE BİLGİLİ

BURHAN ÜLGER

ELİF UÇAR

MAHMUT ÇELİKCAN

KÜRŞAT AKPINAR

BEKİR SARI

AYSEL GÜLBAHAR

KAMİL YILDIRIM

ADIYAMAN

FEHMİ HÜSREV KUTLU

AHMET AYDIN

ŞEVKET GÜRSOY

MEHMET ERDOĞAN

İCLAL YALÇIN TUTUŞ

 

 

AFYONKARAHİSAR

SAİT AÇBA

VEYSEL EROĞLU

HALİL AYDOĞAN

AHMET KOCA

ZEKERİYA ASLAN

TÜRKAN BUĞRA

ALİ ÖZKAYA

 

 

AĞRI

YAŞAR ERYILMAZ

CEMAL KAYA

MEHMET HANİFİ ALIR

FATMA KOTAN

ABDULKERİM AYDEMİR

 

 

AMASYA

AKİF GÜLLE

AVNİ ERDEMİR

EMİN ÇUBIKCI

 

 

ANKARA

CEMİL ÇİÇEK

ALİ BABACAN

BÜLENT GEDİKLİ

NAZMİ HALUK ÖZDALGA

ZEYNEP DAĞI

MEHMET ZEKAİ ÖZCAN

FARUK KOCA

BURHAN KAYATÜRK

YADİGAR GÖKALP

ZELKİF KAZDAL

AHMET SİNAN POYRAZ

HASAN GAZİ ÖZER

SEBAHİTTİN KORKMAZ

HASAN KAŞIKARA

METİN ÇİNAR

 

 

ANKARA: 2

BEŞİR ATALAY

SALİH KAPUSUZ

MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN

MUSTAFA SAİD YAZICIOĞLU

AHMET İYİMAYA

REHA DENEMEÇ

HALUK İPEK

AŞKIN ASAN

MUSTAFA TUNA

EMRULLAH İŞLER

NURDAN ŞANLI

NİHAT ÖZÇELİK

NAZLI ERGÜL

ANKARA (ANKARA 2. BÖLGE)

BEŞİR ATALAY

SALİH KAPUSUZ

MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN

MUSTAFA SAİD YAZICIOĞLU

AHMET İYİMAYA

REHA DENEMEÇ

HALUK İPEK

AŞKIN ASAN

MUSTAFA TUNA

EMRULLAH İŞLER

NURDAN ŞANLI

NİHAT ÖZÇELİK

NAZLI ERGÜL

AVNİ ERDOĞAN

ANTALYA

MEHMET ALİ ŞAHİN

SADIK BADAK

ABDURRAHMAN ARICI

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

YUSUF ZİYA İRBEÇ

AYŞE GÜLİZ YILMAN

HAMZA TAŞ

OSMAN AKMAN

KAMİLE YILDIRIM GÜLGÜN

CAHİT KÖŞKER

KEMAL KAÇMAZ

MESUT KOCAGÖZ

KAAN OSMAN SARIOĞLU

ARTVİN

ERTEKİN ÇOLAK

HÜSEYİN SİNAN ALTUNSOY

AYDIN

ATİLLA KOÇ

MEHMET ERDEM

AHMET ERTÜRK

SEMİHA ÖYÜŞ

SEBAHATTİN AKKIN

ALİ METİN AKAR

NERMİN RUNYAN

MEHMET KIRLIOĞLU

BALIKESİR

AHMET EDİP UĞUR

MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN

AYŞE AKBAŞ

İSMAİL ÖZGÜN

ALİ OSMAN SALİ

ZEKAİ KAFAOĞLU

ÖZKAN KOSTAK

ÖMER ERTUĞRUL BİLGİN

BİLECİK

FAHRETTİN POYRAZ

SELMA GÖZLEV

BİNGÖL

CEVDET YILMAZ

YUSUF COŞKUN

KAZIM ATAOĞLU

BİTLİS

ZEKİ ERGEZEN

VAHİT KİLER

CEMAL TAŞAR

MEHMET ALİ ASLAN

BOLU

METİN YILMAZ

YÜKSEL COŞKUNYÜREK

FATİH METİN

BURDUR

BAYRAM ÖZÇELİK

MEHMET ALP

BEYTULLAH OKAY

BURSA

FARUK ÇELİK

MEHMET ALTAN KARAPAŞAOĞLU

HAYRETTİN ÇAKMAK

MEHMET EMİN TUTAN

CANAN CANDEMİR ÇELİK

MEHMET TUNÇAK

SEDAT KIZILCIKLI

ALİ KOYUNCU

ALİ KUL

MEHMET OCAKDEN

CENNET CANKILIÇ

MUSTAFA DÜNDAR

MUHAMMET MUFİT AYDIN

AHMET YAŞAR AKBEY

TÜLİN KARA

GÖKAY BİLİR

ÇANAKKALE

MEHMET DANİŞ

MÜJDAT KUŞKU

HÜSEYİN AVNİ ŞENOĞLU

İBRAHİM USLAN

ÇANKIRI

NURETTİN AKMAN

SUAT KINIKLIOĞLU

TEVFİK AKBAK

ÇORUM

1 AGAH KAFKAS

2 CAHİT BAĞCI

3 MURAT YILDIRIM

4 AHMET AYDOĞMUŞ

5 İLKNUR ÇETİN

DENİZLİ

1 MEHMET YÜKSEL

2 SELMA ALİYE KAVAF

3 MEHMET SALİH ERDOĞAN

4 MİTHAT EKİCİ

5 ŞAHİN TİN

6 CAHİT ÖZKAN

7 NİYAZİ VURAL

DİYARBAKIR

1 MEHMET MEHDİ EKER

2 KUTBETTİN ARZU

3 M. İHSAN ARSLAN

4 ABDURRAHMAN KURT

5 OSMAN ASLAN

6 ALİ İHSAN MERDANOĞLU

7 MAHMUT ERDOĞMUŞ

8 AYŞEGÜL JALE SARAÇ

9 MELİK ADNAN ÇELİK

10 MEHMET MURAT KABAR

EDİRNE

1 NECDET BUDAK

2 İSMAİL ÖMER ERAKMAN

3 NEŞE COŞKUN

4 ŞEMSETTİN EMİR

ELAZIĞ

1 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA

2 HAMZA YANILMAZ

3 FARUK SEPTİOĞLU

4 TAHİR ÖZTÜRK

5 FEYZİ İŞBAŞARAN

ERZİNCAN

1 BİNALİ YILDIRIM

2 SEBAHATTİN KARAKELLE

3 YÜKSEL ÇAKIR

ERZURUM

1 RECEP AKDAĞ

2 MUZAFFER GÜLYURT

3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

4 İBRAHİM KAVAZ

5 SAADETTİN AYDIN

6 MUHYETTİN AKSAK

7 AHMET ER

ESKİŞEHİR

1 KEMAL UNAKITAN

2 HASAN MURAT MERCAN

3 EMİN NEDİM ÖZTÜRK

4 AYŞE FERT DÖKMECİ

5 SÜLEYMAN REYHAN

6 ETHEM KALIN

GAZİANTEP

1 MEHMET ŞİMŞEK

2 FATMA ŞAHİN

3 MEHMET SARI

4 MAHMUT DURDU

5 MEHMET ERDOĞAN

6 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU

7 ÖZLEM MÜFTÜOĞLU

8 MEHMET İHSAN TAHMAZOĞLU

9 MUHİTTİN ŞİMŞEK

10 YUSUF POLAT

GİRESUN

1 NURETTİN CANİKLİ

2 HACI HASAN SÖNMEZ

3 ALİ TEMÜR

4 MUSTAFA DEMİRCİ

5 ADEM TATLI

GÜMÜŞHANE

1 KEMALETTİN AYDIN

2 AYDIN PİŞİREN

HAKKARİ

1 RÜSTEM ZEYDAN

2 ABDULMUTTALİP ÖZBEK

3 MEHMET ERTUŞ

HATAY

1 SADULLAH ERGİN

2 ORHAN KARASAYAR

3 MUSTAFA ÖZTÜRK

4 ABDÜLHADİ KAHYA

5 FEVZİ ŞANVERDİ

6 HÜSEYİN DİLMEÇ

7 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ

8 AHMET DEMİRTAŞ

9 ATİKE AYNUR KARAÇETE

10 KASIM ACEM

ISPARTA

1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

2 MEHMET SAİT DİLEK

3 HAYDAR KEMAL KURT

4 KEZİBAN AYŞEGÜL DURSUN

5 UĞUR BÜYÜKÇULCU

MERSİN

1 KÜRŞAD TÜZMEN

2 MEHMET ZAFER ÜSKÜL

3 ALİ ER

4 ÖMER İNAN

5 ALİ AYDOĞAN

6 AHMET DOĞAN

7 AFİTAP MELİKE ŞAVUR

8 MUSTAFA ERİM

9 ERDOĞAN GÜNAL

10 MAHMUT ÜNDAR

11 ALİ DENİZ

12 HİKMET KÖNTE

İSTANBUL (1. BÖLGE)

1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN

2 ERTUĞRUL GÜNAY

3 EDİBE SÖZEN

4 İRFAN GÜNDÜZ

5 MUSTAFA ATAŞ

6 MESUDE NURSUNA MEMECAN

7 NUSRET BAYRAKTAR

8 MEHMET SEKMEN

9 ÖZLEM PİLTANOĞLU TÜRKÖNE

10 HASAN KEMAL YARDIMCI

11 HÜSEYİN BESLİ

12 MEHMET BEYAZIT DENİZOLGUN

13 İDRİS GÜLLÜCE

14 İSMET UÇMA

15 NUMAN GÜZEY

16 RAHİME AKDOĞAN

17 AHMET BERAT ÇONKAR

18 ABDÜLKADİR ÖMER ABAMOR

19 TALAT İÇÖZ

20 PERİHAN PAKSOY SEVENCAN

21 ÖMER FATİH SAYAN

22 İSMAİL BÜTÜN

23 AHMET HULUSİ BATU

24 HÜLYA GÖBELOĞLU

İSTANBUL (2. BÖLGE)

1 HAYATİ YAZICI

2 MURAT BAŞESGİOĞLU

3 NİMET ÇUBUKÇU

4 EGEMEN BAĞIŞ

5 BURHAN KUZU

6 AYŞENUR BAHÇEKAPILI

7 ÖMER DİNÇER

8 OSMAN GAZİ YAĞMURDERELİ

9 CANAN KALSIN

10 NECAT BİRİNCİ

11 ALAATTİN BÜYÜKKAYA

12 RECEP KORAL

13 SEVİM SAVAŞER

14 ATİLA AYDINER

15 MUHAMMET YENEL

16 HAYRİ BARAÇLI

17 CANAN BAYKURT

18 OSMAN KÖKSAL

19 HİDAYET IŞIK

20 MUAMMER BİRDAL

21 AYHAN DOĞAN

İSTANBUL (3. BÖLGE)

1 ABDÜLKADİR AKSU

2 İDRİS NAİM ŞAHİN

3 NAZIM EKREN

4 GÜLDAL AKŞİT

5 MEHMET MÜEZZİNOĞLU

6 REHA ÇAMUROĞLU

7 LOKMAN AYVA

8 MEHMET DOMAÇ

9 İBRAHİM YİĞİT

10 FEYZULLAH KIYIKLIK

11 ÜNAL KACIR

12 HALİDE İNCEKARA

13 FUAT BOL

14 ALEV DEDEGİL

15 YAHYA BAŞ

16 TÜLAY KAYNARCA

17 SALİH AYNURAL

18 AHMET AYDIN

19 MUSTAFA PAŞALIOĞLU

20 BERKANT MUTLU

21 PELİN ŞAHİN YARBAĞ

22 FETHİ KAYA

23 ŞENOL ÇELİK

24 MEHMET ŞÜKRÜ DOĞAN

25 MEHMET SALİH ÖZBEK

İZMİR (1. BÖLGE)

1 MEHMET AYDIN

2 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR GÖKSEL

3 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU

4 İBRAHİM HASGÜR

5 TUĞRUL YEMİŞÇİ

6 ALİ AŞLIK

7 CEMAL İPEKOĞLU

8 ŞULE BAYILMAZ GERGÖZ

9 NAZMİ KALYONCU

10 ZAFER KÜRKCÜ

11 BETÜL CANFEZA ŞEN

12 TALAT YALVAÇ

İZMİR (2. BÖLGE)

1 MEHMET VECDİ GÖNÜL

2 İSMAİL KATMERCİ

3 TAHA AKSOY

4 ERDAL KALKAN

5 ZEKERİYA AKÇAM

6 NEBAHAT YANGÖZ

7 MEHMET DUMAN

8 CEMAL ÖZTÜRK

9 MUSTAFA ÖZKENT

10 UĞUR TÜRKAN

11 ÖZEN KIZILIRMAK

12 ALİ ASLAN

KARS

1 ZEKİ KARABAYIR

2 MAHMUT ESAT GÜVEN

3 YÜCEL AYDIN

KASTAMONU

1 HAKKI KÖYLÜ

2 HASAN ALTAN

3 MUSA SIVACIOĞLU

4 HAKAN DİKMENLİOĞLU

KAYSERİ

1 ABDULLAH GÜL

2 SADIK YAKUT

3 TANER YILDIZ

4 YAŞAR KARAYEL

5 MUSTAFA ELİTAŞ

6 AHMET ÖKSÜZKAYA

7 MEHMET BAHAETTİN CEBECİ

8 MURAT CAHİD CINGI

KIRKLARELİ

1 AHMET GÖKHAN SARIÇAM

2 ŞENOL GÜRŞAN

3 CENGİZ KONCA

KIRŞEHİR

1 MİKAİL ARSLAN

2 ABDULLAH ÇALIŞKAN

3 MUZAFFER ASLAN

KOCAELİ

1 NİHAT ERGÜN

2 OSMAN PEPE

3 FİKRİ IŞIK

4 EYÜP AYAR

5 AZİZE SİBEL GÖNÜL

6 MUZAFFER BAŞTOPÇU

7 NEVZAT DOĞAN

8 AHMET ŞADİ GÜNGÖR

9 İSMAİL HAKKI ŞAHİN

KONYA

1 SAMİ GÜÇLÜ

2 HASAN ANGI

3 ÖZKAN ÖKSÜZ

4 ORHAN ERDEM

5 AYŞE TÜRKMENOĞLU

6 HÜSNÜ TUNA

7 HARUN TÜFEKÇİ

8 KERİM ÖZKUL

9 ABDULLAH ÇETİNKAYA

10 MUSTAFA KABAKCI

11 AHMET BÜYÜKAKKAŞLAR

12 MUHARREM CANDAN

13 ALİ ÖZTÜRK

14 MUSTAFA ÇEVİK

15 MUSTAFA ŞENOL

16 BÜLENT ARI

KÜTAHYA

1 SONER AKSOY

2 İSMAİL HAKKI BİÇER

3 HÜSNÜ ORDU

4 HASAN FEHMİ KİNAY

5 HÜSEYİN TUĞCU

6 ALAETTİN GÜVEN

MALATYA

1 MAHMUT MÜCAHİT FINDIKLI

2 ÖMER FARUK ÖZ

3 ÖZNUR ÇALIK

4 İHSAN KOCA

5 FUAT ÖLMEZTOPRAK

6 MEHMET ŞAHİN

7 ABDULLAH ERASLAN

MANİSA

1 BÜLENT ARINÇ

2 HÜSEYİN TANRIVERDİ

3 MEHMET ÇERÇİ

4 RECAİ BERBER

5 İSMAİL BİLEN

6 BAHADIR NAHİT YENİŞEHİRLİOĞLU

7 SÜLEYMAN TURGUT

8 ŞULE TUNALI

9 MURAT ERBİL

10 RAMAZAN SEVİNÇ

KAHRAMANMARAŞ

1 MEHMET SAĞLAM

2 VEYSİ KAYNAK

3 NEVZAT PAKDİL

4 AVNİ DOĞAN

5 FATİH ARIKAN

6 CAFER TATLIBAL

7 SITKI GÜVENÇ

8 SABRİ TÜRKKAHRAMAN

MARDİN

1 SÜLEYMAN ÇELEBİ

2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ

3 CÜNEYT YÜKSEL

4 GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY

5 VEYSİ KAYA

6 AHMET MUNİP YILDIZOĞLU

MUĞLA

1 YÜKSEL ÖZDEN

2 MEHMET NİL HIDIR

3 TÜLİN SUNA ŞAHİN

4 ALİ BOĞA

5 BÜLENT DEMİR

6 ABDULLAH MENGÜ ŞAHİN

MUŞ

1 MEDENİ YILMAZ

2 SERACETTİN KARAYAĞIZ

3 FARUK IŞIK

4 SADETTİN KILIÇ

NEVŞEHİR

1 AHMET ERDAL FERALAN

2 RITVAN KÖYBAŞI

3 MAHMUT DEDE

NİĞDE

1 İSMAİL GÖKSEL

2 MUHARREM SELAMOĞLU

3 ZAFER AYDIN ECEMİŞ

ORDU

1 MEHMET HİLMİ GÜLER

2 EYÜP FATSA

3 ENVER YILMAZ

4 MUSTAFA HAMARAT

5 AYHAN YILMAZ

6 ABDURRAHMAN TOMAKİN

7 HASAN KARAOĞLAN

RİZE

1- BAYRAM ALİ BAYRAMOĞLU

2- LÜTFÜ ÇIRAKOĞLU

3- HASAN KARAL

SAKARYA

1- ŞABAN DİŞLİ

2- HASAN ALİ ÇELİK

3- EROL ASLAN CEBECİ

4- AYHAN SEFER ÜSTÜN

5- RECEP YILDIRIM

6- ESAT PINARBAŞI

SAMSUN

1- MUSTAFA DEMİR

2- CEMAL YILMAZ DEMİR

3- SUAT KILIÇ

4- BİRNUR ŞAHİNOĞLU

5- AHMET YENİ

6- FATİH ÖZTÜRK

7- KERİM TAŞKIRAN

8- BURHAN ERSOY

9- SADULLAH KİRENCİ

SİİRT

1- AFİF DEMİRKIRAN

2- MEMET YILMAZ HELVACIOĞLU

3- BAYRAM KIZILAY

SİNOP

1- ABDURRAHMAN DODURGALI

2- KADİR TINGIROĞLU

3- UĞUR GİRESUN

SİVAS

1- MEHMET MUSTAFA AÇIKALIN

2- HAMZA YERLİKAYA

3- SELAMİ UZUN

4- OSMAN KILIÇ

5- BEKİR ULUBAŞ

6- ALİ TURAN

TEKİRDAĞ

1- TEVFİK ZİYAEDDİN AKBULUT

2- NECİP TAYLAN

3- GÜLAY DALYAN

4- SAİT YAZI

5- İLHAN DURAK

TOKAT

1- ŞÜKRÜ AYALAN

2- ZEYİD ASLAN

3- OSMAN DEMİR

4- HÜSEYİN GÜLSÜN

5- DİLEK YÜKSEL

6- MUSTAFA BOYRAZ

7- AHMET İPEK

TRABZON

1- FARUK NAFIZ ÖZAK

2- CEVDET ERDÖL

3- KEMALETTİN GÖKTAŞ

4- MUSTAFA CUMUR

5- SAFİYE SEYMENOĞLU

6- ASIM AYKAN

7- AHMET METİN GENÇ

8- ARİF KORKMAZ

TUNCELİ

1- HAYDAR DOĞAN

2- KEVSER FATİME AKYÜREKLİ

ŞANLIURFA

1- SABAHATTİN CEVHERİ

2- ZÜLFÜKAR İZOL

3- EYYÜP CENAP GÜLPINAR

4- YAHYA AKMAN

5- ABDURRAHMAN MÜFİT YETKİN

6- ÇAĞLA AKTEMUR ÖZYAVUZ

7- RAMAZAN BAŞAK

8- ABDULKADİR EMİN ÖNEN

9- MUSTAFA KUŞ

10- HÜSEYİN ATAŞ

11- YUSUF AKSOY

UŞAK

1- MUSTAFA ÇETİN

2- NURİ USLU

3- MEHMET ALTAY

VAN

1- HÜSEYİN ÇELİK

2- İKRAM DİNÇER

3- KEREM ALTUN

4- KAYHAN TÜRKMENOĞLU

5- GÜLŞEN ORHAN

6- YEKTA HAYDAROĞLU

7- HALİL KAYA

YOZGAT

1- MEHMET ÇİÇEK

2- BEKİR BOZDAĞ

3- ABDULKADİR AKGÜL

4- MEHMET YAŞAR ÖZTÜRK

5- OSMAN COŞKUN

6- İSKENDER MİNAR

ZONGULDAK

1- KÖKSAL TOPTAN

2- FAZLI ERDOĞAN

3- POLAT TÜRKMEN

4- GÜNYAMİN BOSTANCI

5- MUSTAFA DEMİRAY

AKSARAY

1- ALİ RIZA ALABOYUN

2- RUHİ AÇIKGÖZ

3- İLKNUR İNCEÖZ

4- AHMET YAŞAR

BAYBURT

1-ÜLKÜ GÖKALP GÜNEY

2- FETANİ BATTAL

KARAMAN

1- LUTFİ ELVAN

2- MEVLÜT AKGÜN

3- MUSTAFA BAYIR

KIRIKKALE

1- VAHİT ERDEM

2- MUSTAFA ÖZBAYRAK

3- TURAN KIRATLI

4- ORHAN AYTEKİN

BATMAN

1- AHMET İNAL

2- MEHMET EMİN EKMEN

3 MEHMET NEZİR NASIROĞLU

4 MEHMET ALİ SUÇİN

ŞIRNAK

1- ABDULLAH VELİ SEYDA

2- İBRAHİM HAKKI BİRLİK

3- İBRAHİM BAYKAL

BARTIN

1- YILMAZ TUNÇ

2- İBRAHİM KAYIŞ

ARDAHAN

1- SAFFET KAYA

2- GÜRBÜZ AYAS

IĞDIR

1- ALİ GÜNER

2- YAŞAR AKKUŞ

YALOVA

1- İLHAN EVCİN

2- TEMEL COŞKUN

KARABÜK

1- MUSTAFA ÜNAL

2- MEHMET CEYLAN

3- CUMHUR ÜNAL

KİLİS

1- HASAN KARA

2- HÜSEYİN DEVECİOĞLU

OSMANİYE

1- İBRAHİM METE DOĞRUER

2- DURDU MEHMET KASTAL

3- MEHMET SARI

4- ABDULLAH ÇOLAK

DÜZCE

1- YAŞAR YAKIŞ

2- CELAL ERBAY

3- METİN KAŞIKOĞLU

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle