BİNGÖL HABERLERİ

İstanbul’da Halı Saha Futbol Turnuvası

IHA
30.03.2015 - 14:25 |Son Güncelleme :

İSTANBUL’DA FAALİYET GÖSTEREN BİNGÖL İLİ GENÇ İLÇESİ VE KÖYLERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (BİN-GENÇ-DER), İSTANBUL’DA İKAMET EDEN GENÇLİLERİN KATILACAĞI BİR HALI SAHA TURNUVASI DÜZENLEYECEK. TURNUVA İLE İSTANBUL’DAKİ GENÇLİLERİN KAYNAŞMASINI AMAÇLADIKLARINI BELİRTEN BİN-GENÇ-DER BAŞKANI HALİT SANIR, “FESHANE’DE DÜZENLENEN BİNGÖL TANITIM GÜNLERİ’NE KATILAN GENÇ KAYMAKAMIMIZ SAYIN ABDULLAH KÖKLÜ İLE GENÇ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN M. HADİ TOPRAKTAN, ‘İSTANBUL’DAKİ GENÇLİ HEMŞERİLERİMİZİN KAYNAŞMASI ADINA HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI YAPILABİLİR’ ŞEKLİNDE BİR ÖNERİLERİ OLDU. BİZLERDE SAYIN KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA BİR TAKIM ÇALIŞMALAR YAPTIK" DEDİ

IHA

İstanbul’da ikamet eden Gençliler, Bin-Genç-Der’in tertipleyeceği halı saha turnuvası ile bir araya gelecek.
İstanbul’da faaliyet gösteren Bingöl ili Genç İlçesi ve Köyleri Yardımlaşma Derneği (Bin-Genç-Der), İstanbul’da ikamet eden Gençlilerin katılacağı bir halı saha turnuvası düzenleyecek. Turnuva ile İstanbul’daki Gençlilerin kaynaşmasını amaçladıklarını belirten Bin-Genç-Der Başkanı Halit Sanır, “Feshane’de düzenlenen Bingöl Tanıtım Günleri’ne katılan Genç Kaymakamımız Sayın Abdullah Köklü ile Genç Belediye Başkanımız Sayın M. Hadi Topraktan, ‘İstanbul’daki Gençli hemşerilerimizin kaynaşması adına halı saha futbol turnuvası yapılabilir’ şeklinde bir önerileri oldu. Bizlerde sayın kaymakamımız ve belediye başkanımızın önerileri doğrultusunda bir takım çalışmalar yaptık. Yaptığımız çalışmalar sonucunda 8 takım oluşturduk. Bu takımlarımız Nisan ayının ilk haftasında eleme maçları oynayacak. 12 Nisan’da ise final maçı yapacağız. Final karşılamasının ardından dereceye girecek takımlarımıza İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah Köklü ile Belediye Başkanımız Sayın M. Hadi Topraktan’ın da katılacağı bir etkinlik ile çeşitli ödüller vereceğiz. İstanbul’da ikamet eden hemşerilerimiz arasında ilk olacak bu etkinliği bundan sonraki dönemler de de sürekli tekrarlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bingöl haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bingöl ilinden İstanbul’da Halı Saha Futbol Turnuvası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2015 tarihinde saat 14 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İstanbul’da Halı Saha Futbol Turnuvası haberi güncellenecektir.

BİNGÖL NAMAZ VAKİTLERİ

27 Şubat 2020, Perşembe
 • İmsak
  05:26
 • Güneş
  06:48
 • Öğle
  12:36
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  18:14
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı