"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İstanbul’da buluştular

Oğlu Alican Özbaş’ın kendisinden habersiz evlendiği Meltem Cumbul hakkında önce “Oğlum herhalde annesini özledi, o yüzden annesi yaşındaki bir kadınla evlendi” diyen ardından bu sözlerinden pişman olup genç çifte Kuşadası’nda sahibi olduğu otelde düğün yapan damadın babası Erol Özbaş, Nişantaşı’ndaydı.

Oğlu ve geliniyle Milli Reasürans Çarşısı’ndaki Zanzibar’da yemek yiyen Özbaş, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorusu üzerine “Bana haber vermeden evlendiler diye karşı çıktım, yoksa evlenmelerine niye mani olayım? Ben Meltem’i çok seviyorum, oğlumla mutlu olduklarını görünce daha bir mutluyum. Meltem gerçekten çok başarılı biri” dedi.

Evlilik yok arkadaşız

Yosun Güreli, geçen hafta eski sevgilisi Ozan Güven’le New York’ta evlendiği haberiyle gündeme gelmişti. Ozan Güven’le evlenmediğini ama arkadaşlıklarının devam ettiğini söyleyen Güreli, “Ozan, benim kurduğum online sanat galerisi ‘www.buryos.com’a destek veriyor. Biz arkadaşız” demekle yetindi.

Denizler 18 yıldır daha temiz

Rahmi Koç’un kurucusu ve onursal başkanı olduğu denizler için mücadele eden DenizTemiz Derneği/ TURMEPA, 18. kuruluş yıldönümünü kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M. Yaramancı’nın ev sahipliğinde Four Seasons Hotel Bosphorus’ta yapılan kutlamaya iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Rahmi Koç, gecenin ana sponsoru olan CMB Yachts Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Başaran’a plaket verirken, Zen Diamond’un TURMEPA için özel tasarladığı takılar da gecede dernek yararına satışa sunuldu. Elde edilen gelirin Karadeniz ve Marmara bölgesinde deniz kirliliği konusunda eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına aktarılacağı açıklandı. Davet, Ayhan Sicimoğlu ve All Stars’ın performansıyla renklendi.

Trump’ta sihirli gece

Gittiği her ülkede kapalı gişe izlenen ünlü sihirbaz Jason Andrews, İstanbul’daki ilk gösterisini Trump Towers Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yaptı. MAP İletişim’in organizasyonuyla Tadelle’nin ana sponsorluğunda gerçekleşen gösteriyi Şirin Yalçın’ın kurucuları arasında olduğu Aralık Derneği’nin katkılarıyla onlarca korunmaya muhtaç çocuk da izledi.

Prenses ve korsanlar

Forum İstanbul, yarı yıl tatilinde çocuklar için eğlence dolu bir etkinlik hazırladı. Disney dünyasının hayranlık uyandıran Prensesleri ile Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları’nı ağırlayan AVM, bu eğlenceli etkinliğin tanıtım partisini geçen hafta sonu Kitchenette Bebek’te gerçekleştirdi. Ünlü anneler, çocukları ile birlikte prenses ve korsanların dünyasında doyasıya eğlendi.

5’inci yılı kutladı

Mustafa Sandal ve Emina Sandal, evliliklerinin 5’inci yılını Rixos Pera Jack Russell’da kutladı. Çift, gül desenli pasta kesip dostlarıyla birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi. “5’inci senemizi kutladık. Hedefimiz 55” diyen Mustafa Sandal’ı bu mutlu gününde yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Fil Safari

İstanbul gece hayatının patronlarından Celal Çapa, emekliye ayrıldıktan sonra eşi Şebnem Çapa’yla vakit geçiriyor. Her ay dünyanın farklı bir ülkesini gezen çiftin son durağı Uzakdoğu oldu. Vietnam ve Laos’ta baş başa tatil yapan çift, önceki gün de Fil Safari’ye çıktı.

X