MERSİN HABERLERİ

İsmail Küçükkaya Down Kafe’de Söyleşiye Katıldı

IHA
24.01.2016 - 14:40 |Son Güncelleme :

ÜNLÜ TELEVİZYON PROGRAMCISI İSMAİL KÜÇÜKKAYA, MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI NEŞET TARHAN'IN DAVETLİSİ OLARAK DOWN KAFE'DE SÖYLEŞİYE KATILDI.

IHA

Ünlü televizyon programcısı ve habercisi İsmail Küçükkaya, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın davetlisi olarak Down Kafe’de söyleşiye katıldı.
Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve İsmail Küçükkaya kalabalık bir dinleyici topluluğu tarafından karşılandı. Sosyal Tesislerin içerisinde bulunan kursları da ziyaret eden Küçükkaya, program öncesinde ve sonrasında dinleyicilerle fotoğraf da çektirdi.
İsmail Küçükkaya, Mezitli’de Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın yaptığı Üretici Kadın Pazarını daha önce ziyaret ettiklerini ve bu pazarın örnek olduğunu, başka belediyelerin de benzer uygulamaları, yaptıkları programdan sonra gerçekleştirdiklerini söyledi. Küçükkaya, Down Kafe’nin, Down sendromlu çocukların topluma kazandırılmasında önemli bir gelişme olacağına da değindi. Ülke sorunlarından da bahseden Küçükkaya, "Hepimiz Atatürk’ün ışığında birleşmeliyiz. Bizim için önemli olan budur. Ben her şeyden önce programlarımda buna yer veriyorum. Ülkemiz için önemli olan kazanımların en büyüğü Atatürk’ün gösterdiği ışık doğrultusunda ilerlemek olmalıdır. Bu ışıkta ilerlersek ülkemizdeki pek çok sorundan kurtulabiliriz" dedi.
Ünlü sunucunun ziyaretini kendisini memnun ettiğini dile getiren Başkan Tarhan ise İsmail Küçükkaya’ya söyleşi sonrasında Mezitli Kart hediye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden İsmail Küçükkaya Down Kafe’de Söyleşiye Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Ocak 2016 tarihinde saat 14 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İsmail Küçükkaya Down Kafe’de Söyleşiye Katıldı haberi güncellenecektir.

MERSİN NAMAZ VAKİTLERİ

18 Mart 2020, Çarşamba
 • İmsak
  05:23
 • Güneş
  06:42
 • Öğle
  12:55
 • İkindi
  16:18
 • Akşam
  18:57
 • Yatsı
  20:12
Sayfa Başı