GeriSpor İkincilik garanti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkincilik garanti

Beşiktaş Teknik Direktörü Briegel, Samsunspor karşısındaki galibiyetle ligde ikincilik şanslarının arttığını ileri sürdü. Alman çalıştırıcı, ‘‘Sellami de takıma katıldı. Beşiktaş'ın ikinciliği şampiyonluk kadar önemli ve bu performansla bu hedefe ulaşacağımız garanti’’ dedi.

Briegel, Nihat, Ahmet, Yasin gibi genç futbolcuların takıma uyum sağladığına dikkat çekerek şunları söyledi: ‘‘Beşiktaş genç ve teknik bir ekip. Galatasaray gibi önümüzdeki yıllarda da Beşiktaş'ı ayakta alkışlayacaklar. Ertuğrul'un performansı süper.’’

Sponsor aranıyor

BEŞİKTAŞ Yönetimi, 20 milyon dolar borç üstlenecek sponsor arıyor. Kulübün bu yıl 10 trilyon 145 milyar ödeyeceğini kaydeden denetleme kurul başkanı Sedat Piroğlu, 15 milyon dolarlık borcun futbolcu alımında kullanıldığını belirtti.

Ormanda neşeli idman

Beşiktaş, Denizlispor maçının hazırlıklarını dün kondisyon ve taktik çalışmaları ile sürdürdü. Siyah beyazlılar sabah Belgrad Ormanı'nda 30 kilometrelik bir koşu yaptı. Öğleden sonra yapılan taktik çalışmasında kanatlardan gol provasında Mehmet, Ahmet ve Nihat birbirinden güzel golleri ile alkışlandı.

İnternette yeni site

BEŞİKTAŞLI kongre üyelerinin internette oluşturduğu www.kartallar.com sitesi açıldı. 1500 kongre üyesinin oluşturduğu sitede kongre ile ilgili görüşlerin yanısıra siyah beyazlı yöneticiler ile fikir alışverişi yapılıyor. Serdar Bilgili ile Sadettin Tantan da sitede yazışmalar yapacak.

False