GeriFutbol İki futbolcu alacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İki futbolcu alacağız

İki futbolcu alacağız
refid:7948590 ilişkili resim dosyası

Savunma ve orta sahaya birer oyuncu almak istediklerini belirten Beşiktaş Teknik Direktörü, "Çok aceleci değiliz. Doğru ismi, doğru şartlarla almanın uğraşı içindeyiz" dedi.

VESTEL Manisaspor'dan aldığı Filip Holosko'ya karşılık olarak 5 milyon Euro artı Koray ve Burak'ı verdiği için eleştirilen Beşiktaş, iki transfer daha yapacak. Siyah beyazlıların teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, dün BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki antrenman sonrası yaptığı açıklamada, savunma ve orta sahaya birer futbolcu transfer etmek istediklerini söyledi.

Tek başına Holosko transferinin yeterli olmadığını ifade eden Sağlam, "Savunma ve orta saha için birer futbolcu arayışımız var. Çok aceleci davranmak istemiyoruz. Doğru ismi, doğru şartlarla almanın uğraşı içerisindeyiz" dedi. Orta saha için düşündüğü CSKA Moskovalı Caner Erkin'in transferinin gerçekleşemeyeceğini belirten Sağlam, Kayserisporlu Mehmet Topuz konusunda da sezon sonuna kadar herhangi bir girişimde bulunmadıklarını söyledi.

Holosko sisteme uygun

Ertuğrul Sağlam,
Holosko'nun gelişiyle sistemde değişiklik yapıp yapmayacağı sorusuna da, "Sistemde bir değişiklik olmayacak. Oyuncuya dayalı düzen gibi bir düşüncemiz yok. Uygulamak istediğimiz sisteme zaten Holosko'nun özellikleri uygun" diye cevap verdi. Holosko için verilen yüksek miktardaki paranın bu futbolcu üzerinde bir baskı oluşturup oluşturmayacağının sorulması üzerine de Sağlam, "Böyle bir baskı oluşturmayı düşünmüyoruz. Holosko profesyonel bir futbolcu, dışarıdan gelebilecek baskıları da kendi içinde halledecektir" dedi.
False