GeriFutbol İbrahimovic'in menajeri Raiola'dan Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  16
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İbrahimovic'in menajeri Raiola'dan Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması

İbrahimovic'in menajeri Raiola'dan Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması
refid:29991511-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

İsveçli dünya yıldızı Zlatan Ibrahimovic’in menajeri Mino Raiola, Galatasaray ve Fenerbahçe hakkında sürpriz açıklamalarda bulundu.

Türkiye’de yaz döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Zlatan Ibrahimovic beklendiği gibi hiçbir takıma transfer olmamış ve Paris Saint Germain'de (PSG) kalmıştı. Yıldız oyuncu kendisine Türkiye’den teklifler geldiğini söylese de isim vermekten kaçınmıştı. Ancak menajeri Mino Raiola bu konuya tamamıyla açıklık getirdi.

"TÜRKİYE PAZARI ÇOK AMATÖRCE"
İsveç basınına konuşan ünlü İtalyan menajer, Galatasaray’ın ilgisini doğrularken, “Direkt olarak benimle iletişime geçmediler, arada hep başka isimler vardı. Türkiye pazarı oldukça garip hatta amatör. Dünyadaki en amatörce transfer pazarına sahipler. Kesinlikle bizim seviyemizde değil” ifadelerini kullandı.

İbrahimovicin menajeri Raioladan Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması

Menajer Raiola, İbrahimovic'e dünyanın dört bir yanından teklifler geldiğini söyledi.

"EN CİDDİ KULÜP FENERBAHÇE İDİ"
Ibrahimovic’i en ciddi biçimde isteyen kulübün Fenerbahçe olduğunu söyleyen Raiola, “Bir şansları olduğunu düşündüler ama daha sonrasında duruma saygı gösterdiler ve başka da bir şey olmadı” dedi.

"MILAN'IN DIŞINDA ABD VE ÇİN TAKIMLARI DA İSTEDİ"
Ünlü menajer Ibrahimovic ile ilgilenen diğer kulüpleri de açıkladı: “Milan kesinlikle onunla ilgilendi. 31 Ağustos’tan önce eğer bir ayrılık durumu olursa onları bilgilendirmemizi söylediler. Zlatan bu durumu takdirle karşıladı. Yine ABD'den birkaç kulüp onu istedi. Çin’den de astronomik bir teklif vardı. Ama Zlatan tatile çıkmadan önce zaten her şey oldukça netti.”

"O GAZETEYLE ARABANIZIN CAMINI SİLİN!"
İngiliz basını transferin son gününde Arsenal’in Ibrahimovic’i transfer edebileceği haberini paylaşmıştı. Bu konuya da açıklık getiren Raiola, “Hayır, böyle bir şey yok. Bu iddia The Sun gazetesinden geldi. Her zaman söylediğim gibi her gazetenin belli başlı işlevleri vardır. The Sun da sadece arabanızın camını sileceğiniz bir gazete” şeklinde konuştu. (Ajansspor)

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle