"Herhangi bir transfer yok"

Herhangi bir transfer yok

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'da kulüp başkanı Mehmet Özsoy, son günlerde çıkan transfer haberlerinin doğruluk payının olmadığını söyledi.

Haberin Devamı

Özsoy, yaptığı yazılı açıklamada, takım içindeki birlik ve beraberlikten son derece memnun olduğunu belirtti. Son günlerde çıkan transfer haberlerinin doğruluk payının olmadığını vurgulayan Özsoy, şunları kaydetti:

"Şu an için transferi düşünmüyoruz, kafa yormuyoruz. Tüm konsantremiz kalan lig maçlarımızda. Artık ne transfer ne sakatlıkları konuşmamalıyız. İlk yarıda oynamamamız gereken birbirinden zor maçlar var. Yatıp kalkıp önümüzdeki maçları düşünüyoruz. Transferi konuşmak istemiyorum. Bu takıma zarar veriyor. Mevcut arkadaşlarımız ile ligi en iyi yerde bitirmenin çabası içerisinde olacağız. Futbolcularıma güveniyorum. Denizlispor takımının her oyuncusu son derece yetenekli ve değerli. Göreve geldiğimiz günden bu yana takım içindeki birliktelik her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Tam bir kolej takımı olduk. Oyuncularımın göstermiş oldukları perforsmanstan son derece memnunum."

Denizlispor'un büyük camia olduğuna dikkati çeken Özsoy, "Çok güçlü taraftarımız var. Onlara yakışan sonuçlar almak için uğraşıyoruz. İyi oyunculardan kurulu bir takımım var. Takımıma güveniyorum. Bana göre Denizlispor takımı karakterli ve yetenekli oyunculardan kurulu bir takım. Ligin kalan müsabakalarında güzel sonuçlar alacağımızı umut ediyorum" dedi.

Haberle ilgili daha fazlası: