GeriDiğer Hentbolda milli skandal!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hentbolda milli skandal!

Hentbolda milli skandal!

Belçika maçı için Ardeşen'de kampa giren A Milli Erkek Hentbol Takımımız, antrenman yapılan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu'nda ısıtma tertibatının çalışmaması nedeniyle çalışmayı yarıda bırakmak zorunda kaldı.

Erkekler Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'na katılmak için Rize’de Belçika ile karşılaşacak olan A Milli Erkek Hentbol Takımı, hazırlıklarını sürdürdüğü Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Ardeşen Meslek Yüksek Okulu salonunun soğuk olması nedeniyle dün akşam yapılan antrenmanı yarıda kesmek zorunda kaldı.

Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu’na kalmak için Belçika ile 6 Nisan Çarşamba günü Yenişehir Kapalı Spor Salonunda oynayacakları karşılaşma için A Milli Erkek Hentbol Takımı Rize’de kampa girdi.

Hentbolda milli skandal
Isıtma tertibatı çalışmayan salonda bir süre çalışan milliler, koşullar iyice kötüleşince antrenmanı yarıda bırakıp otele gitti.

RTEÜ Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor salonunda dün akşam yapılan antrenman ısıtma sistemi arızalı olan salonun soğuk olması nedeniyle Hentbol Milli Takımı’nın antrenörü Adnan Öztürk tarafından yarıda kesildi. Hentbol Milli takımı Pazar İlçesi’ndeki Mehmet Akif Prim Spor Salonu’na geçerek antrenmana devam etti.

Hentbolda milli skandal
Milli takım kaptanı Ramazan Döne, antrenmanı ziyaret eden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Dursun Yaşaroğlu'na, "Başkanım odun yok mu? Soğuktan donduk" diye sordu.

Hentbol Süper Lig ekibi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü'nün de maçlarını oynadığı salonun bir süredir arızalı olan ısıtma sisteminin yapılmasının beklendiği öğrenildi.

 

False