Hasan Kabze TT oldu

Hasan Kabze TT oldu

Galatasaray-Torku Konyaspor maçında Hasan Kabze'nin ekrana yansıyan bir görüntüsü sosyal medyada olay oldu.

Haberin Devamı

Galatasaray-Torku Konyaspor karşılaşmasının en kritik pozisyonlarından biri 74. dakikada yaşandı...

Sarı kırmızılı takımın kullandığı korner atışında Hakan Balta'nın kafa vuruşunda yerden seken top Burak Yılmaz'ın önüne düştü. Burak'ın kafa vuruşunda meşin yuvarlak üstten auta gitti.

İşte ne olduysa bu anda oldu. Başta Burak Yılmaz olmak üzere bütün Galatasaraylı futbolcular, "Nasıl kaçırdık" diye ellerini başlarına götürdü. Eski bir Galatasaraylı olan Torku Konyasporlu Hasan Kabze de aynı anda buna benzer bir hareketi yapınca sosyal medyada olay oldu.

Hasan Kabze TT oldu

Bu pozisyon en çok paylaşım yapılan karelerden biri olurken, Twitter'da da Trend Topics (TT) listesinde 1. sıraya yükseldi.

Hasan Kabze TT oldu

HASAN KABZE: KULÜBÜME İHANET ETMEM
Tartışmalar üzerine Twitter'dan açıklama yapan Hasan Kabze, "Burak Yılmaz'ın pozisyonunda ellerimi havaya kaldırıp 'eyvah' dedim sonra da 'Allah'a şükür atamadı' diye söylendim. Atamadığı için sevindim ama kaçırdığı için üzüldüğümü sanan insanlar var. İçimde hiçbir zaman oynadığım takıma ihanet etmek gibi bir durum yok. Galatasaray'ın hangi durumda olduğu beni ilgilendirmiyor. 32 yaşındayım, bu yaşıma kadar haram lokma yemediml. Kulübüme ve ekmeğime ihanet etmem" dedi.

İŞTE HASAN KABZE'NİN TWEET'İ

Haberin Devamı

Haberle ilgili daha fazlası: