GeriFutbol Hakan Şükür: Sadece 'yazık' der geçerim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hakan Şükür: Sadece 'yazık' der geçerim

Hakan Şükür: Sadece 'yazık' der geçerim

Galatasaray efsanesi Hakan Şükür, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasına şaşırmadığını belirterek ilginç yorumlar yaptı.

Galatasaray'ın efsane futbolcularından Hakan Şükür, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilme kararına ilişkin görüşlerini Twitter hesabından açıkladı.

Hamzaoğlu'nun ayrılış şekline şaşırmadığını belirten Şükür, tweetlerinde imalı ifadeler kullandı. Galatasaray'ın Astana ile oynadığı maçın ardından yönetimin Hamza Hamzaoğlu'ndan rapor istemesinin bu olayda dönüm noktası olduğunu savunan Şükür, şöyle dedi:

"Hamza Hocanın ayrılış biçimine şaşırmadım. Rapor olayından sonra geri sayım başlamıştı. Eğer sebep söylenen gibiyse, 'Sadece yazık' der geçerim. 3 kupalı bir sezon ve 4. yıldızı takan hoca olarak tarihe geçti. Yolun açık olsun kardeşim Hamza... Çok şey söylenebilir ama, Hamza hocanın yönetim kararına saygı duyan açıklaması söylenecek sözün önüne geçer. Hayırlı olsun..."

Hamza hocanın ayrılış biçimine şaşırmadım. Rapor olayından sonra geri sayım başlamıştı. Eğer sebep Söylenen gibiyse,Sadece yazık der geçerim

False