MENÜ

Zula Süper Lig

Zula Süper Lig ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zula Süper Lig haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25 Zula Süper Lig haberi bulunmuştur.

Zula Süper Lig Haberleri

Zula Süper Lig 5. Sezona iddialı başlıyor

Zula Süper Lig 5. Sezona iddialı başlıyor!

Lige dahil olan sürpriz takımlarla rekabetin büyüyeceği ve heyecanın zirveye çıkacağı Zula Süper Lig’in yeni sezonu için geri sayım başladı. Bu yıl yeni ve iddialı takımlarla daha da güçlenen, Zula Süper Lig 5. Sezon, büyüyen ödül havuzu, flaş transferleriyle 18 Ocak’ta Zula taraftarlarıyla buluşuyor.

20.01.2020eSpor
Zula Kadınlar Ligi geliyor

Zula Kadınlar Ligi geliyor!

Esporda kadınların varlığını güçlendirmek için yaptığı çalışmalarla kadın esporculara tam destek veren Zula Oyun’un çabaları, süper lig takımlarında da harekete geçme konusunda heyecan yarattı. Dünya Kadınlar Günü’nde Türkiye’de ilk kez kadınlara özel espor turnuvası düzenleyen Zula Oyun’un ilk kadınlar takımı, İstanbul Wildcats kulübünden geldi. Takımlarla iş birliği içinde çalışmalarını sürdüren Zula’nın geliştiricisi InGame Group, 2020’de Zula Kadınlar Ligi’ni başlatmaya hazırlanıyor.

10.12.2019eSpor
Şampiyonluk Kupası 4. kez Galatasarayın

Şampiyonluk Kupası 4. kez Galatasaray'ın

Zula Süper Lig tarihinin en çekişmeli ve heyecanlı karşılamalarına sahne olan 4. Sezonu, 26-27 Ekim tarihlerinde, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen final karşılaşmalarıyla sona erdi. Nefeslerin tutulduğu Galatasaray Espor - Beşiktaş Espor final mücadelesinin kazananı Galatasaray Espor takımı oldu ve kupayı 4. kez evine götürmeye hak kazandı.

30.10.2019eSpor
Zula Süper Lig 4. sezon final heyecanı için geri sayım başladı

Zula Süper Lig 4. sezon final heyecanı için geri sayım başladı

Zula Süper Lig’de 4. sezon finalleri için geri sayım başladı. Yenilenen yayın yüzüyle 27 Temmuz’da başlayan Zula Süper Lig’in 4. sezonu boyunca birbirinden güçlü ve profesyonel espor takımları kıyasıya rekabet etti.

22.10.2019eSpor
Zula’dan heyecan dolu 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası

Zula’dan heyecan dolu 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası

Türkiye’nin yüzde 100 yerli oyunu Zula, 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıl dönümünü, yüzlerce Zula severle birlikte kutladı. Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirilen “Zula 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası”nın kazananı Aziz Poyraz Adıyaman oldu.

29.08.2019eSpor
Yeni sezon derbi heyecanıyla başlıyor

Yeni sezon derbi heyecanıyla başlıyor

Geçtiğimiz 3 sezon boyunca rekabetin ve heyecanın zirve yaptığı Zula Süper Lig’de 4. Sezon, hafta sonu gerçekleşecek karşılaşmalarla başlayacak ve 28 Temmuz Pazar günü Galatasaray Espor–1907 Fenerbahçe takımlarının derbi heyecanı yaşanacak.

24.07.2019eSpor
Final heyecanına geri sayım başladı

Final heyecanına geri sayım başladı

Zula Süper Lig tarihinin en çekişmeli ve rekabet dolu sezonunda final heyecanı başlıyor.

2.05.2019eSpor
Zula Süper Ligde şampiyon Galatasaray

Zula Süper Lig'de şampiyon Galatasaray

Galatasaray Espor, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde kupa kaldıran ilk takım oldu! Türkiye’nin espor oyunu Zula tarafından gerçekleştirilen, toplam 800.000 TL ödüllü Zula Süper Lig’in 2. Sezon şampiyonu belli oldu.

24.12.2018eSpor
Zula Süper Ligde kıyasıya rekabet

Zula Süper Lig'de kıyasıya rekabet

Türkiye’de espora en çok yatırım yapan oyunlardan biri olan Zula tarafından gerçekleştirilen, toplam 800.000 TL ödüllü Zula Süper Lig’inin 2. Sezon online süreci tamamlandı. 19 Ekim’de başlayan Lig’de, son hafta birincilik bayrağını Galatasaray Espor taşıyor. Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe derbisini 250 binin üzerinde kişi izledi. Toplamda ligin izlenme sayısı 2.5 milyonu geçti.

21.12.2018eSpor
Türkiye E-Spor Federasyonundan önemli iş birliği

Türkiye E-Spor Federasyonundan önemli iş birliği

Türkiye E-Spor Federasyonu (TESFED) yüzde yüz Türk yapımı Zula oyununun sahibi InGame Group ile iş birliği protokolü imzaladı. Feriye Palas'ta gerçekleştirilen imza töreni, Türkiye E-Spor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir, InGame Group Kurucu Ortağı Genco Alp ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

18.12.2018Teknoloji
Zula Süper Lig’de heyecan başlıyor

Zula Süper Lig’de heyecan başlıyor

Türkiye’de espora ve esporcuya en fazla yatırım yapan kurumlardan olan InGame Group tarafından yaratılan, yüzde yüz Türk yapımı Zula Oyun tarafından gerçekleştirilen, toplam 800.000 TL ödüllü Zula Süper Lig’inin 200.000 TL ödüllü 2. sezonu 19 Ekim Cuma günü başlıyor.

18.10.2018eSpor
Zula International Cup’ta şampiyon belli oldu

Zula International Cup’ta şampiyon belli oldu

Türkiye’de espora en çok yatırım yapan oyunlardan biri olan Zula tarafından 28 – 29 Eylül’de Antalya’da gerçekleştirilen Zula İnternational Cup’ta dünyanın en iyi Zula takımları kıyasıya mücadele etti.

1.10.2018eSpor
Zula Süper Liginin şampiyonu belli oldu

Zula Süper Ligi'nin şampiyonu belli oldu

Türkiye’de espora en çok yatırım yapan oyunlardan biri olan Zula tarafından gerçekleştirilen, toplam 800.000 TL ödüllü Zula Süper Lig’inin şampiyonu Galatasaray Espor oldu. Yeşil sahada yıllardır süren Galatasaray – Fenerbahçe rekabeti esporda da devam etti.

24.09.2018eSpor
Zula Süper Lig’de kıyasıya rekabet

Zula Süper Lig’de kıyasıya rekabet

Türkiye’de espora en çok yatırım yapan oyunlardan biri olan Zula tarafından gerçekleştirilen, toplam 800.000 TL ödüllü Zula Süper Lig’inin 1. Sezon online süreci tamamlandı.

20.09.2018eSpor
Zula Rekabet Turnuvası’na rekor katılım

Zula Rekabet Turnuvası’na rekor katılım

15 Milyondan fazla oyuncuya sahip yüzde yüz yerli yapım oyun Zula’nın, 9 Temmuz - 26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Rekabet Turnuvası’na 1200’den fazla espor takımı başvurdu. Zula Rekabet Turnuvası’nda bir yıl içinde 120 bin TL nakit para ödülü dağıtılacak. 30 bin TL ödüllü bu turnuvanın finalinde oynayan iki espor takımı ise, yıllık 800 bin TL ödül dağıtacak Zula Süper Lig’in ikinci sezonunda profesyonel olarak oynamaya hak kazanacak. Zula Rekabet Turnuvası, espor takımlarının Zula Süper Lig’e yükselmesi için büyük bir fırsat sunuyor.

10.07.2018eSpor
En iyileri buluşturan işbirliği

En iyileri buluşturan işbirliği!

InGame Group tarafından yaratılan, yüzde 100 Türk yapımı ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Türkiye’nin dünya çapındaki yıldızı Galatasaray ile iş birliğine imza attı. 19 Haziran Salı Günü Türk Telekom Arena’da  gerçekleşen imza törenine Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Espor’dan Sorumlu Yönetici Erol Özmandıracı, InGame Group Kurucu Ortaklarından Genco Alp katıldı.

20.06.2018eSpor
ZULA, Süper Ligi duyurdu

ZULA, Süper Lig'i duyurdu!

Yaklaşık 14 milyon oyuncu kitlesine ulaşan Zula, yeni dönemde düzenleyeceği turnuvaları açıkladı.

16.05.2018eSpor
Salih Dursun takım satın aldı

Salih Dursun takım satın aldı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor forması giyen Salih Dursun, Espor takımı satın aldı. Salih Dursun'un satın aldığı MODZ Esports'un profesyonel liglerde ZULA, PUBG ve CS-GO takımları bulunuyor.

26.10.2018Futbol