EKSTRA
MENÜ

Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8 haberi bulunmuştur.

Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı Haberleri

Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı 21 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada birincisi belli oldu İşte haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu! İşte haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü yapılan final anında belli oldu. Kayınvalidelerin gelinlerin yaptığı yemeklere puan verdiği Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 21 Mayıs tarihli bölümünde haftanın puanları açıklandı ve 15 bin TL'yi kazanan isim kesinleşti. Bu hafta en iyi milföy yemeğini yapan isim Fadime Hanım oldu. Eşitliklerin olduğu haftada gün sonunda en az puanı alan Elif Hanım büyük ödüle veda eden ilk isim oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? İşte, 21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu.

21.05.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kazananı bu hafta kim oldu İşte 14 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı bu hafta kim oldu? İşte 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu!

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma akşamı final anında belli oldu. Bayram özel haftasında gelin ve kayınvalideler yerine, ilk kez damatlar ile kayınvalidelerin yarıştığı programda, en yüksek puanı alan iki damat 15 bin TL'yi almaya hak kazandı. İddialı menüleri hazırlamak için hünerli damatların mutfağa girdiği haftada hararetli tartışmalar da yine eksik olmadı. Haftanın finalinde puanları açıklayan sunucu Zuhal Topal, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puanları.

14.05.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu, kim kazandı 7 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada birincisi 15 bin TLyi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu, kim kazandı? 7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi 15 bin TL'yi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu. Bir final günü daha heyecanlı anlara sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 7 Mayıs Cuma günü ekranlara gelen bölümünde Beril Hanım’ın son gün puanlarını veren kayınvalideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Konsept yemeği Sivas hingelini en iyi yapan gelin Zilola Hanım olurken, tüm haftanın puanlarını gün sonunda açıklayan sunucu Zuhal Topal; Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

7.05.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 23 Nisan Fenomenler Haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 23 Nisan 'Fenomenler Haftası' Zuhal Topal'la Sofrada kazananı belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü final anının ardından belli oldu. Fenomenler Haftası özel yayınında, final heyecanı ile izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 23 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan gelin 15 bin TL'yi kazanmanın sevincini yaşadı. Canan Hanım’ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal ve kayınvalidelerin verdiği puanlar Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. En iyi tirit yemeğini yapan isim ise Ferqane Hanım seçildi. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

23.04.2021Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu 16 Nisan Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? 16 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal’la Sofrada birincisi cuma akşamı belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 16 Nisan Cuma günü ekranlara gelen final bölümünde İlknur Hanım'a son gün puanlarını veren kayınvalideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Zuhal Topal'ın da oylarının geçerli olduğu yarışmada tüm haftanın puanları gün sonunda Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. 15 bin TL değerindeki hediye çekini kazanan gelin haftanın kazananı olurken, diğer yarışmacılar ise büyük ödüle veda etmenin burukluğunu yaşadı. İşte, 16 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

16.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı İşte 9 Nisan Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? İşte 9 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü belli oldu. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışmada bir final günü daha geldi çattı. Final heyecanının yaşandığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın 9 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanırken, dört gelin para ödülünü kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Bu haftanın yemeği olan galetteyi en iyi yapan gelin Eda Hanım seçildi. Gün sonunda ise Zuhal Topal'ın açıkladığı haftanın puanları Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 9 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve bu haftanın puan durumu...

9.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 26 Mart Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLnin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 26 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'nin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma akşamı belli oldu. Final heyecanı ile izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 26 Mart tarihli bölümünde rakiplerinden daha yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'nin sahibi oldu. Çisem Hanım’ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal ve kayınvalidelerin verdiği puanlar Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Bu hafta 19 puan alan yarışmacı Germanıe Hanım ise haftanın sonuncusu olmanın üzüntüsünü yaşadı. İşte, 26 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu.

26.03.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 26 Şubat Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 26 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi verilen puanların ardından belli oldu. Final heyecanının yaşandığı yarışmanın 26 Şubat tarihli bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanmanın sevincini yaşarken, diğer gelinler büyük ödüle veda etmenin üzüntüsünü yaşadı. Seda Hanım'ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal ve kayınvalidelerin verdiği puanlar gün sonunda, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Kayınvalideler arasında yaşanan hararetli tartışmalar masada tansiyonu yükseltti. İşte, 26 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada kazananı.

26.02.2021Televizyon