EKSTRA
MENÜ

Zuhal Topalla Sofrada Kazananı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12 haberi bulunmuştur.

Zuhal Topalla Sofrada Kazananı Haberleri

Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 30 Nisan Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLyi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'yi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı, cuma akşamı belli oldu. Final heyecanının yaşandığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın 30 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanırken, diğer dört gelin büyük ödüle veda etti. Damla Hanım’ın yarıştığı final gününde tüm haftanın puanlarının gün sonunda açıklanmasının ardından Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Eşitliklerin olduğu haftada gün sonunda bir gelinin yüzü güldü. İşte, 30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu.

30.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı İşte Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? İşte Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında birinci olan isim belli oldu. 5 Şubat tarihli Zuhal Topal'la Sofrada'nın son bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın birincisi olurken, rakiplerinden daha düşük puanı alan gelinler 15 bin TL'ye veda etmenin üzüntüsünü yaşadı. Kayınvalidelerin ve Zuhal Topal'ın cuma günü verdiği puanlar, "Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu?" sorusunu yanıta kavuşturdu. Final gününde yarışan Fatma Hanım'a verilen puanlar gerginliğe neden oldu. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın puan durumu.

5.02.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 22 Ocak Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı 15 bin TLnin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 22 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı 15 bin TL'nin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi olarak 15 bin TL değerindeki hediye çekini kazanan gelin belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 22 Ocak Cuma akşamı ekranlara gelen son bölümünde kayınvalidelerin verdikleri puanlar açıklandı. Hatice Hanım’ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal'ın oyları da haftanın birincisini seçmede etkili oldu. Zuhal Topal'la Sofrada birincisi olan yarışmacı toplamda 30 puan aldı. En az puanı alarak birinciliğe veda eden ilk gelin ise Duygu Hanım oldu. Para ödülüne kavuşan yarışmacı büyük sevinç yaşadı. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve puan durumu.

22.01.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu En yüksek puanı alan isim 15 bin TLyi kazandı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? En yüksek puanı alan isim 15 bin TL'yi kazandı!

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi olan isim haftanın final gününde belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 8 Ocak Cuma günü ekranlara gelen son bölümünde en düşük puanı alarak para ödülüne veda eden ilk gelin Elif Hanım oldu. Fidan Hanım'ın yarıştığı final gününde dördüncü ve üçüncü olan yarışmacılar ise 23 puan alarak eşitlendi. Kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan en yüksek puanı alarak birinci olan yarışmacı 15 bin TL'nin sahibi oldu. Haftanın birincisi büyük sevinç yaşadı. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın puan durumu.

8.01.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı 1 Ocak Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 1 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi olarak 15 bin TL değerindeki hediye çekini kazanan gelin belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 1 Ocak tarihli bölümünde bir hafta boyunca verilen puanlar açıklandı ve en yüksek puanı alan yarışmacı netlik kazandı. 5 gün boyunca gelinlerin yaptıkları yemeklere kayınvalidelerin ve sunucu Zuhal Topal'ın verdikleri puanlar, haftanın birincisini seçmede etkili oldu. Yarışmacı Eda Hanım'ın yarıştığı final gününde, birinci olan yarışmacı toplamda 28 puan aldı. İkinciliği ise iki isim paylaştı. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve puan durumu

1.01.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 25 Aralık Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu açıklandı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 25 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu açıklandı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi final anının ardından açıklandı. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 25 Aralık Cuma günü ekranlara gelen final bölümünde, Zuhal Topal'ın oyları ve son gün puanlarını veren kayın valideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Gamze Hanım'ın yarıştığı haftanın finalinde, en yüksek puanı alarak birinci olan isim 15 bin TL değerindeki hediye çekinin sahibi oldu. Final gününde Gamze Hanım en az puanı alarak haftanın beşincisi oldu. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

25.12.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı 20 Kasım Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 20 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü haftanın final anında belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 20 Kasım Cuma günü ekranlara gelen bölümünde son gün puanlarını veren kayın valideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Zuhal Topal'ın oylarının da etkili olduğu yarışmada en yüksek puanı alan gelin 15 bin TL değerindeki para ödülünün sahibi oldu. Elif Katırcı'nın yarıştığı final gününde, birinci olan isim büyük sevinç yaşadı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

20.11.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 6 Kasım Zuhal Topalla Sofrada para ödülünü kazanan isim ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 6 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada para ödülünü kazanan isim ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi haftanın final gününde belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 6 Kasım tarihli bölümünde kayınvalidelerin beş gün boyunca gelinlere verdiği puanlar açıklandı ve 15 bin TL değerindeki para ödülünü alan isim final anında kesinlik kazandı. Güler Boyacı Bacaksız'ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal'ın oyları da haftanın birincisini seçmede etkili oldu. Birinci olan isim büyük sevinç yaşadı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

7.11.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 25 Eylül Zuhal Topalla Sofrada 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 25 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 25 Eylül tarihli bölümünde bir hafta boyunca verilen puanlar açıklandı ve 15 bin TL'yi almaya hak kazanan isim netleşti. Zuhal Topal'ın oylarının da etkili olduğu yarışmada 5 gün boyunca gelinlerin yaptıkları yemeklere kayınvalidelerin verdiği puanlar birinciyi seçmede belirleyici oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 25 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi ve para ödülünü kazanan isim.

26.09.2020Televizyon
12 Haziran Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu  Zuhal Topalla Sofrada sezon finali kazananı ve haftanın puan durumu

12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada sezon finali kazananı ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi yarışmanın 12 Haziran Cuma akşamı ekranlara gelen 420. bölümünde belli oldu. Sezon finaline giren yarışmanın seyirci karşısına çıkan son bölümünde, kayınvalidelerin yaptıkları oylama ile haftanın birincisi seçildi. Gerginliğin eksik olmadığı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın son gününde, diskalifiye konusu gündeme geldi. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada sezon finali birincisi kim oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

12.06.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 22 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi, yarışmanın 22 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen 410.  bölümünde belli oldu. 5 gün boyunca birbirinden farklı gelinlerin yemek yapıp, kayınvalidelerin oy verdiği yarışmada cuma akşamı en fazla puanı toplayan yarışmacı 15 bin TL değerindeki ödülü almaya hak kazandı. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmanın ekranlara gelen final bölümünde, sofrada gergin anlar da eksik olmadı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? İşte, 22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu...

23.05.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 2 6 Aralık haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 2 6 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Hafta için her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında, haftanın finali gerçekleşti. 2 Aralık Pazartesi gününden itibaren mutfakta hünerlerini gösteren 5 gelinden biri, yapılan oylama sonrası haftanın birincisi seçildi. Kazanan yarışmacı para ödülüne sahip oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Para ödülünü kim aldı? İşte, 2 6 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı.

6.12.2019Televizyon