EKSTRA
MENÜ

Zuhal Topalla Sofrada Birincisi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 32 haberi bulunmuştur.

Zuhal Topalla Sofrada Birincisi Haberleri

Zuhal Topalla Sofrada kazananı bu hafta kim oldu İşte 14 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı bu hafta kim oldu? İşte 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu!

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma akşamı final anında belli oldu. Bayram özel haftasında gelin ve kayınvalideler yerine, ilk kez damatlar ile kayınvalidelerin yarıştığı programda, en yüksek puanı alan iki damat 15 bin TL'yi almaya hak kazandı. İddialı menüleri hazırlamak için hünerli damatların mutfağa girdiği haftada hararetli tartışmalar da yine eksik olmadı. Haftanın finalinde puanları açıklayan sunucu Zuhal Topal, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puanları.

14.05.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu, kim kazandı 7 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada birincisi 15 bin TLyi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu, kim kazandı? 7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada birincisi 15 bin TL'yi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu. Bir final günü daha heyecanlı anlara sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 7 Mayıs Cuma günü ekranlara gelen bölümünde Beril Hanım’ın son gün puanlarını veren kayınvalideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Konsept yemeği Sivas hingelini en iyi yapan gelin Zilola Hanım olurken, tüm haftanın puanlarını gün sonunda açıklayan sunucu Zuhal Topal; Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

7.05.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 30 Nisan Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLyi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'yi aldı

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı, cuma akşamı belli oldu. Final heyecanının yaşandığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın 30 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanırken, diğer dört gelin büyük ödüle veda etti. Damla Hanım’ın yarıştığı final gününde tüm haftanın puanlarının gün sonunda açıklanmasının ardından Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Eşitliklerin olduğu haftada gün sonunda bir gelinin yüzü güldü. İşte, 30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu.

30.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 23 Nisan Fenomenler Haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 23 Nisan 'Fenomenler Haftası' Zuhal Topal'la Sofrada kazananı belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü final anının ardından belli oldu. Fenomenler Haftası özel yayınında, final heyecanı ile izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 23 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan gelin 15 bin TL'yi kazanmanın sevincini yaşadı. Canan Hanım’ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal ve kayınvalidelerin verdiği puanlar Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. En iyi tirit yemeğini yapan isim ise Ferqane Hanım seçildi. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

23.04.2021Televizyon
Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu 16 Nisan Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? 16 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal’la Sofrada birincisi cuma akşamı belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 16 Nisan Cuma günü ekranlara gelen final bölümünde İlknur Hanım'a son gün puanlarını veren kayınvalideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Zuhal Topal'ın da oylarının geçerli olduğu yarışmada tüm haftanın puanları gün sonunda Zuhal Topal’la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. 15 bin TL değerindeki hediye çekini kazanan gelin haftanın kazananı olurken, diğer yarışmacılar ise büyük ödüle veda etmenin burukluğunu yaşadı. İşte, 16 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

16.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı İşte 9 Nisan Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? İşte 9 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü belli oldu. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışmada bir final günü daha geldi çattı. Final heyecanının yaşandığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın 9 Nisan tarihli bölümünde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanırken, dört gelin para ödülünü kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Bu haftanın yemeği olan galetteyi en iyi yapan gelin Eda Hanım seçildi. Gün sonunda ise Zuhal Topal'ın açıkladığı haftanın puanları Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İşte, 9 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve bu haftanın puan durumu...

9.04.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı 12 Mart Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve puan durumu belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 12 Mart Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve puan durumu belli oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi final günü belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 12 Mart tarihli bölümünde en düşük puanı alarak para ödülüne veda eden ilk gelin Yaren Hanım oldu. Zehra Hanım’ın yarıştığı final gününde Zuhal Topal ve kayınvalidelerin verdiği puanlar gün sonunda, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. En yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin TL'yi kazanmanın sevincini yaşarken, diğer gelinler büyük ödüle veda etmenin üzüntüsünü yaşadı. İşte, 12 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu

12.03.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 5 Mart Zuhal Topalla Sofrada kazananı 15 bin TLnin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 5 Mart Zuhal Topal'la Sofrada kazananı 15 bin TL'nin sahibi oldu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi final günü belli oldu. Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın 5 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, en yüksek puanı alan yarışmacı 31 puan ile haftanın birincisi olurken, 4 yarışmacı 15 bin TL'ye veda etmenin üzüntüsünü yaşadı. Esra Hanım'ın yarıştığı final gününde kayınvalidelerin bir haftalık puanlarını açıklayan sunucu Zuhal Topal gün sonunda, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Elif Hanım kayınvalideler ile yaşadığı tartışma sonrası gözyaşlarını tutamadı. İşte, 5 Mart Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi.

5.03.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu En yüksek puanı alan isim 15 bin TLyi kazandı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? En yüksek puanı alan isim 15 bin TL'yi kazandı!

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi olan isim haftanın final gününde belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 8 Ocak Cuma günü ekranlara gelen son bölümünde en düşük puanı alarak para ödülüne veda eden ilk gelin Elif Hanım oldu. Fidan Hanım'ın yarıştığı final gününde dördüncü ve üçüncü olan yarışmacılar ise 23 puan alarak eşitlendi. Kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan en yüksek puanı alarak birinci olan yarışmacı 15 bin TL'nin sahibi oldu. Haftanın birincisi büyük sevinç yaşadı. İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın puan durumu.

8.01.2021Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı 20 Kasım Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 20 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi cuma günü haftanın final anında belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 20 Kasım Cuma günü ekranlara gelen bölümünde son gün puanlarını veren kayın valideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Zuhal Topal'ın oylarının da etkili olduğu yarışmada en yüksek puanı alan gelin 15 bin TL değerindeki para ödülünün sahibi oldu. Elif Katırcı'nın yarıştığı final gününde, birinci olan isim büyük sevinç yaşadı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

20.11.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 23 Ekim Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 23 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu. Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 23 Ekim Cuma tarihli bölümünde beş gün boyunca kayınvalidelerin gelinlere verdiği puanlar açıklandı ve 15 bin TL'yi kazanan isim final anında netleşti. Aysun Sığındım ve kayınvalidesi Birsen Hanım'ın yarıştığı final gününde, Zuhal Topal'ın oyları da haftanın birincisini seçmede etkili oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı.

23.10.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 9 Ekim Zuhal Topalla Sofrada para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 9 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi haftanın final gününde belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 9 Ekim tarihli bölümünde kayınvalidelerin beş gün boyunca gelinlere verdiği puanlar açıklandı ve 15 bin TL değerindeki para ödülünü alan isim kesinleşti. Zuhal Topal'ın oylarının da geçerli olduğu yarışmada bu hafta üzücü bir olay da yaşandı. Kayınvalide Ayten Çayırdere'nin hayatını kaybettiği öğrenildi. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 9 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi ve para ödülünü kazanan isim.

9.10.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 25 Eylül Zuhal Topalla Sofrada 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 25 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada 15 bin TL para ödülünü kazanan isim

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 25 Eylül tarihli bölümünde bir hafta boyunca verilen puanlar açıklandı ve 15 bin TL'yi almaya hak kazanan isim netleşti. Zuhal Topal'ın oylarının da etkili olduğu yarışmada 5 gün boyunca gelinlerin yaptıkları yemeklere kayınvalidelerin verdiği puanlar birinciyi seçmede belirleyici oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 25 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi ve para ödülünü kazanan isim.

26.09.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu 22 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi, yarışmanın 22 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen 410.  bölümünde belli oldu. 5 gün boyunca birbirinden farklı gelinlerin yemek yapıp, kayınvalidelerin oy verdiği yarışmada cuma akşamı en fazla puanı toplayan yarışmacı 15 bin TL değerindeki ödülü almaya hak kazandı. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmanın ekranlara gelen final bölümünde, sofrada gergin anlar da eksik olmadı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? İşte, 22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu...

23.05.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu Zuhal Topalla Sofrada haftanın puan durumu ve kazananı (15 Mayıs)

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada haftanın puan durumu ve kazananı (15 Mayıs)

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışması, 15 Mayıs tarihli 405. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Haftanın finaliyle ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında son gün puanlarını veren kayın valideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Gözyaşlarının aktığı final bölümünde, bir yarışmacı 15 bin TL'yi almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada en yüksek puanı kim aldı? Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim? İşte, 15 Mayıs 2020 Zuhal Topal'la Sofrada haftanın puan durumu ve kazananı.

16.05.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birinci kim oldu 8 Mayıs 2020 Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birinci kim oldu 8 Mayıs 2020? Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışması, 400. bölümü ile 8 Mayıs Cuma akşamı haftanın finaliyle sevenlerinin karşısına çıktı. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yayınlanan son bölümünde, İzel Hanım'a puanlarını veren kayın valideler, haftanın kazanan ismini belirledi. Aksiliklerle dolu final gününün ardından birinci olan yarışmacı 15 bin TL para ödülünü aldı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada en yüksek puanı kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? İşte, 8 Mayıs 2020 Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi ve puan durumu...

8.05.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi belli oldu İşte 27 Nisan 1 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada puan durumu ve kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu! İşte 27 Nisan 1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada puan durumu ve kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi, 1 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen yeni bölümün ardından belli oldu. Her hafta farklı gelinlerin yemek yaptığı Zuhal Topal'la Sofrada 395. bölümde, kayınvalidelerin yaptığı puanlama sonucu Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı açıklandı. Gelinlerin yemek yaptığı kayın validelerin ise puan verdiği Zuhal Topal'la Sofrada  yarışmasının final akşamında, en fazla puanın sahibi olan isim 15 bin TL'yi almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? En yüksek puanı kim aldı? İşte, 27 Nisan 1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada puan durumu ve kazananı...

1.05.2020Televizyon
Zuhal Topalla Softada haftanın birincisi kim oldu İşte 24 Nisan Zuhal Topalla Sofrada puan durumu ve kazananı

Zuhal Topal'la Softada haftanın birincisi kim oldu? İşte 24 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada puan durumu ve kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada yarışması haftanın finali 390. bölümüyle 24 Nisan Cuma akşamı ekranlara geldi. Gelinlerin yemek yaptığı kayın validelerin ise puan verdiği Zuhal Topal'la Sofrada  yarışmasının final akşamında, beş gelinin hafta boyunca aldıkları puanı Zuhal Topal açıkladı ve birinci olarak 15 bin TL'nin sahibi olan isim belli oldu. Haftanın finalinde mutfağa giren yarışmacı, kayın validelerin eleştiri oklarına hedef oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? En yüksek puanı kim aldı? İşte, 24 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada  kazananı ve haftanın puan durumu...

24.04.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi belli oldu - Zuhal Topalla Sofrada en fazla puanı kim aldı 10 Nisan

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi belli oldu - Zuhal Topal'la Sofrada en fazla puanı kim aldı 10 Nisan?

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finali 380. bölümüyle 10 Nisan Cuma akşamı ekranlara geldi. Yarışmanın final bölümü, yayın akışında yapılan değişiklik nedeniyle 20.30'da sevenlerinin karşısına çıktı. 5 farklı gelinin yemek yaptığı kayın validelerin ise puan verdiği Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finalinde, birinci olan yarışmacı küçük puan farkıyla 15 bin TL'nin sahibi oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada en fazla puanı kim aldı? İşte, 10 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

10.04.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 30 Mart 3 Nisan haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 30 Mart 3 Nisan haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada yarışması haftanın finali ile sevenlerinin karşısına çıktı. Gelinlerin yemek yaptığı kayınvalidelerin ise puan verdiği Zuhal Topal'la Sofrada  yarışmasının 3 Nisan Cuma günü yayınlanan bölümünde Ceyda Hanım yarıştı. En güzel menüyü hazırlamaya çalışan Ceyda Hanım'ın yemeklerinin tadına bakan 5 kayınvalide haftanın finalinde puan vererek, Zuhal Topal'la Sofrada birincisini belirledi. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 30 Mart 3 Nisan haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

3.04.2020Televizyon
27 Mart Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu Hangi gelin kaç puan aldı İşte Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

27 Mart Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Hangi gelin kaç puan aldı? İşte Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi 27 Mart cuma akşamı belli oldu. Haftanın son gününde Büşra Hanım'ın evine konuk olan kayınvalideler, verdikleri puanlarla Zuhal Topal'la Sofrada 23 27 Mart haftası kazananını belirledi.  Bir hafta boyunca gelinlerin yemek konusunda hünerlerini gösterdiği Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında rakiplerinden en fazla puanı alan bir isim, 15 bin TL değerindeki para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, 27 Mart Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Hangi gelin kaç puan aldı? İşte, izleyemeyenler için  Zuhal Topal'la Sofrada kazanan ismi ve haftanın puan durumu.

27.03.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 13 Mart 2020 Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 13 Mart 2020 Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışması, 13 Mart Cuma akşamı haftanın finali ile izleyenlerin karşısına çıktı. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının son bölümünde kayın validelerin yaptığı oylamanın ardından, en yüksek puanı alarak haftanın kazananı olan isim belli oldu. Birinci olan yarışmacı 15 bin TL para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? En yüksek puanı kim aldı? İşte, 13 Mart 2020 Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu

13.03.2020Televizyon
14 Şubat Zuhal Topalla Sofrada haftanın birincisi kim oldu İşte Zuhal Topalla Sofrada kazananı

14 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? İşte Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen yemek programı  Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Begüm Hanım'ın evine konuk olan kayınvalideler, haftanın finalinde verdikleri puanlarla 10-14 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada kazananını belirledi. Rakiplerinden en fazla puanı alan bir isim 15 bin TL değerindeki para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, 14 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? İşte, merakla araştırılan Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve para ödülünü alan yarışmacı.

14.02.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada (17 Ocak Cuma) birincisi kim oldu İşte para ödülünü alan Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada (17 Ocak Cuma) birincisi kim oldu? İşte para ödülünü alan Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışması cuma akşamı haftanın finaliyle sevenlerinin karşısına çıktı.  İlgi gören yemek yarışmasının 13 17 Ocak haftasında kayınvalidelerden en fazla puanı alan bir gelin haftanın birincisi olarak 15 bin TL değerindeki para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada  birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada para ödülünü bu hafta kim aldı? İşte, 17 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

17.01.2020Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada en yüksek puanı kim aldı 27 Aralık Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve kazananı kim oldu

Zuhal Topal'la Sofrada en yüksek puanı kim aldı? 27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve kazananı kim oldu?

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 23-27 Aralık haftası finali cuma akşamı gerçekleşti. Gelin ve kayınvalidelerin beraber rekabet ettiği yarışmada 5 gün boyunca en fazla puanı alan bir gelin haftanın birincisi oldu. Birinci olan isim 15 bin TL değerindeki para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada en yüksek puanı kim aldı? 27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve kazananı kim oldu?

27.12.2019Televizyon
20 Aralık Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte Zuhal Topalla Sofrada haftanın kazananı

20 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı

Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında, bir haftalık maraton cuma akşamı sona erdi. İlgi gören yemek yarışmasında, 16 20 Aralık haftasında kayınvalidelerden en fazla puanı alan bir isim haftanın birincisi olarak para ödülüne kavuştu. Peki, 20 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Para ödülünü bu hafta kim aldı? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı ve puan durumu.

20.12.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı İşte 9 13 Aralık haftası Zuhal Topalla Sofrada birincisi

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? İşte 9 13 Aralık haftası Zuhal Topal'la Sofrada birincisi

Zuhal Topal'la Sofrada yemek yarışmasının cuma akşamı yayınlanan 295. bölümünde haftanın final heyecanı yaşandı. Gelin ve kayınvalidelerin beraber rekabet ettiği yarışmada, 13 Aralık akşamı Didem Hanım konuklarının karşısına iddialı bir menü ile çıktı. Didem Hanım yemekleri ile rakip kaynanaların eleştiri oklarına hedef oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada en fazla puanı kim aldı? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi.

13.12.2019 Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada kazananı kim oldu İşte 22 Kasım Zuhal Topalla Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada kazananı kim oldu? İşte 22 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada birincisi ve haftanın puan durumu

Gündüz kuşağı yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında, cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Gelin ve kayınvalidelerin yemek konusunda yarıştığı programda haftanın finalinde yarışmacılar Pınar Hanım'ın evine konuk oldu. Yapılan puanlama sonrası bu hafta en fazla oyu alarak para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 22 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve haftanın puan durumu.

22.11.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi bu hafta kim oldu İşte 8 Kasım Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? İşte 8 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında cuma akşamı haftanın finali gerçekleşti. Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı programda, 8 Kasım akşamı gerçekleşen finalde  bu hafta en fazla oyu alarak para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının kazananı ve haftanın puan durumu.

8.11.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi bu hafta kim oldu İşte 1 Kasım Zuhal Topalla Sofrada kazananı ve puan durumu

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? İşte 1 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada kazananı ve puan durumu

Gündüz kuşağı yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 265. bölümünde final heyecanı yaşandı. 28 Ekim Pazartesi günü başlayan yemek maratonunun cuma akşamı son bulması ile beraber, bu hafta en fazla oyu alarak para ödülünü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi bu hafta kim oldu? Para ödülünü hangi isim aldı? İşte, haftanın birincisi ve puan durumu

1.11.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte 18 Ekim Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 18 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın kazananı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yemek yarışmasında, pazartesi günü başlayan maraton cuma akşamı yapılan final bölümü ile sona erdi. Gelin ve kayınvalidelerin yemek konusunda karşı karşıya geldiği eğlenceli yarışmada, haftanın finalinde en iyi yemeği yapan bir gelin, para ödülünü almaya hak kazandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte 18 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın kazananı.

18.10.2019Televizyon
Zuhal Topalla Sofrada birincisi kim oldu İşte, 23 27 Eylül haftası Zuhal Topalla Sofrada kazananı

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? İşte, 23 27 Eylül haftası Zuhal Topal'la Sofrada kazananı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Yarışmanın 23-27 Eylül haftasında en iyi yemeği hazırlayan bir gelin, kayınvalidelerden en çok puanı alıp haftayı birincilikle tamamladı ve para ödülünün sahibi oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Zuhal Topal'da Sofrada kazananı bu hafta hangi yarışmacı oldu? İşte, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında en çok puanı alan yarışmacı...

27.09.2019Televizyon