EKSTRA
MENÜ

Zeyno Günenç

Zeyno Günenç haberleri sayfasında güncel ve son dakika Zeyno Günenç hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 113 Zeyno Günenç haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Zeyno Günenç Haberleri

İkinci sezon başladı

İkinci sezon başladı

Başrollerini Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan’ın paylaştığı, Bora Severcan’ın yönettiği “İkinin Biri” adlı tiyatro oyunu, önceki akşam ikinci sezonun ilk oyunuyla tiyatroseverlerle buluştu.

4.10.2019Keyif
Yakın arkadaşlarıyla bir araya geldi

Yakın arkadaşlarıyla bir araya geldi

'Çocuklar Duymasın'ın 'Gönül'ü Zeyno Günenç, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.

31.10.2019Keyif
Doktorlar dizisi ne zaman çekilmişti Doktorlar dizisinin oyuncuları kimler

Doktorlar dizisi ne zaman çekilmişti? Doktorlar dizisinin oyuncuları kimler?

Doktorlar dizisi yeniden gündemde. Doktorlar dizisinin unutulmaz karakteri Doktor Ela, Mucize Doktor'un kadrosuna dahil olunca bir döneme damga vuran diziyle ilgili araştırmalar başladı. Peki, Doktorlar dizisi ne zaman çekilmişti? Doktorlar dizisinin oyuncuları kimler?

12.12.2019Televizyon
Çocuklar Duymasın dizisi için Guinness Rekorlar Kitabına başvuru

'Çocuklar Duymasın' dizisi için Guinness Rekorlar Kitabı'na başvuru

Oyuncu Tamer Karadağlı "Çocuklar Duymasın dizisinin tekrarları ile her bir bölümü 900 ila 3 bin 500 civarı yayınlandı. Guinness'e başvuru yapıldı. Yeterince gösterimi yapıldı, bu nedenle yeni bölümlerinin çekimleri yapılmayacak" dedi.

17.12.2019Keyif
Doktorlar dizisi ne zaman çekildi Doktorlar ne zaman bitti

Doktorlar dizisi ne zaman çekildi? Doktorlar ne zaman bitti?

Bir dönemin fenomen dizilerinden olan Doktorlar, son günlerde yeniden gündeme geldi. Dizininin ana karakteri Doktor Ela'nın Mucize Doktor'a konuk oyuncu olarak katılmasıyla, Doktorlar'ın çekildiği yıllar ve konusu diziseverler tarafından merak konusu oldu. Peki, Doktorlar dizisi ne zaman çekildi? Doktorlar ne zaman bitti? İşte, diziyle ilgili merak edilen bilgiler.

19.12.2019Televizyon
“İkinin Biri” adlı tiyatro oyunu yarın sahnede

“İkinin Biri” adlı tiyatro oyunu yarın sahnede

Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç’in başrollerini paylaştığı “İkinin Biri” adlı tiyatro oyunu izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

6.01.2020Keyif
Çocuklar Duymasın Ekibi, Şimdi de Tiyatro Sahnelerinde

Çocuklar Duymasın Ekibi, Şimdi de Tiyatro Sahnelerinde!

Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen oyuncuları Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan tarafından başrolleri paylaşılan Ray Cooney’nin yazdığı ve Bora Severcan’ın yönettiği “İkinin Biri” adlı tiyatro oyunu, izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Doktorlar hangi kanalda saat kaçta Doktorlar oyuncuları kimdir

Doktorlar hangi kanalda saat kaçta? Doktorlar oyuncuları kimdir?

Doktorlar dizisi yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Türk dizi tarihinde önemli reyting başarıları elde eden Doktorlar dizisi, yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak. Yasemin Özilhan, Kutsi ve Bekir Aksoy gibi oyuncuların yer aldığı Doktorlar dizisinde vakalar incelenirken doktorların yaşantıları ve aşk hayatları da ele alınıyor. Peki, doktorlar hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor? İşte, Doktorlar saat kaçta sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

6.04.2020Televizyon
Pınar Altuğ: Kızım Su okullu oyuncu olacak

Pınar Altuğ: Kızım Su okullu oyuncu olacak

Pınar Altuğ, kızı Su’nun kendisi gibi oyuncu olmak istediğini söyledi ve ekledi: “Ama alaylı değil okullu olacak.”

13.01.2021Magazin
“Çocuklar Duymasın” ın Orçunu Alp Eren Khamis yabancı dizide rol alacak

“Çocuklar Duymasın” ın Orçun'u Alp Eren Khamis yabancı dizide rol alacak

“ÇOCUKLAR Duymasın” dizisinde Zeyno Günenç’in oğlu Orçun’u canlandıran Alp Eren Khamis, dijital platformda yayınlanacak yabancı bir yapımda rol almaya hazırlanıyor.

16.04.2021Televizyon

Yazar Sonuçları

Kilo verdiren tiyatro oyunu

Bir insan tiyatro oyunu izlerken kalp atışları hızlanır, hızlı tempoya ayak, göz ve zihnini uydurmaya çalışırken kilo verdiğini hisseder mi?

31.10.2019