EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Zeyno Günenç

Zeyno Günenç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zeyno Günenç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 113 Zeyno Günenç haberi bulunmuştur.

Zeyno Günenç Haberleri

Erkekler güçlerini kaybetmeye başladı

Erkekler güçlerini kaybetmeye başladı

Tiyatrokare "Seni Seviyorum" adlı yeni oyunuyla ay sonunda perdelerini açıyor. Bu oyunda 15 yıllık evli olan ve sevgi açlığı çeken bir kadını canlandıran Zeyno Günenç’le, tiyatro, aşk, ilişkiler ve yeni projeler üzerine konuştuk.

14.03.2006Kelebek
Eski eşini için fotoğrafladı

Eski eşini için fotoğrafladı

Tiyatrocu Zeyno Günenç, Hello! dergisinin Aralık sayısına, eski eşi Okan Bayülgen’in objektifinden yansıyan fotoğraflarla kapak oldu.

8.12.2004Kelebek
‘Taşfırın Haluk’a polisten teşekkür

‘Taşfırın Haluk’a polisten teşekkür

Çocuklar Duymasın dizisinin senaristi Birol Güven ile ‘‘Taşfırın Haluk'u’’ Tamer Karadağlı, ‘‘Light Selami'si’’ Özgür Ozan ve ‘‘Dominant Gönül'ü’’ Zeyno Günenç dün, Adile-Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu'unda söyleşiye katıldı.

18.02.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Çiftlerin buluşma noktası

Anjelique Bar, geçtiğimiz günlerde ünlü aşıkları ağırladı. Barış Yaman’dan ayrıldıktan sonra uzun süre eğlence mekanlarında görünmeyen Yağmur Ünal, Sinan Bozkurt adlı arkadaşıyla Anjelique’teydi...

29.05.2005

Popstar değil Tüpstar

Bu yarışmanın adı Popstar değil, ‘Tüpstar’ konmalıydı. Bu kadar agresif bir sponsorluk anlayışına ilk kez tanık oluyoruz.

14.04.2004