EKSTRA
MENÜ

Zeynep Tandoğan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 169 haberi bulunmuştur.

Zeynep Tandoğan Haberleri

Kıraç’tan Hacı’ya sürpriz ziyaret

Kıraç’tan Hacı’ya sürpriz ziyaret

Çekimleri Kayseri’de yapılan "Hacı" dizisinin geçtiğimiz günlerde sürpriz bir ziyaretçisi vardı. Türk Pop Müziği’nin ünlü sanatçısı Kıraç, dizide rol alan sevgilisi Ayşe Şule Bilgiç’i sette ziyaret etti.

27.02.2006Kelebek
Daum nikah şahidi

Daum nikah şahidi

FENERBAHÇE antrenörü Ayhan Tumani, FB TV eski çalışanlarından Zeynep Tandoğan ile evlendi.

18.05.2010Futbol
Mektupla fesih olmaz

Mektupla fesih olmaz

Sarı lacivertli kulübün, evine mektup yollayarak sözleşmesini feshettiğini belirten genç antrenör, “Bu şekilde ayrılmayı kabul edemem. Yönetimle karşılıklı oturup konuşmamız gerekiyor” dedi.

25.06.2010Futbol
KIRMIZI GECE

KIRMIZI GECE

Reklam dünyasınını buluşturan Zorlu PSM’deki ödül törenininde Kıpkırmızı Bölge’yi Ümitköy Balıkçısı işiyle Fikirbaz/IOB alırken, Kıpkırmızı’nın sahibi Pera Boya işiyle TBWA İstanbul oldu.

10.06.2014Ekonomi
Gayrimenkulde en prestijli ödül

Gayrimenkulde en prestijli ödül

HÜRRİYET Dünyası gayrimenkul sektörünün en iyilerinin ödüllendireceği yarışma için düğmeye bastı.

15.07.2014Ekonomi
Sign of the City Awards heyecanı başladı

'Sign of the City Awards' heyecanı başladı

Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul sektörünün ileri gelenleri dün akşam Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen iftarda buluştu. Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Ahmet Özer ve Hürriyet Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan ev sahipliğinde düzenlenen gecede, "Sign of the City Awards" gayrimenkul ve inşaat yarışmasının detayları hakkında bilgi verildi.

16.07.2014Ekonomi
İnşaat dünyası 6 Kasımı bekliyor

İnşaat dünyası 6 Kasım'ı bekliyor

Gayrimenkul yarışması Sign Of The City Awards’a ilgi büyük.

17.08.2014Ekonomi
Hürriyet ve Zorlu PSM bir arada

Hürriyet ve Zorlu PSM bir arada

Hürriyet, sahne sanatları ve çağdaş sanatın buluşma adresi Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nin medya sponsoru oldu.

10.11.2014Keyif
Sign of the City Awards geleneksel hale gelecek

Sign of the City Awards geleneksel hale gelecek

TÜRK gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen ve bu yıl ilki gerçekleşen ‘Sign of the City Awards’ yoğun ilgi gördü. Yarışmada jüri başkanı olan Y. Müh. Mimar Doğan Hasol ve Hürriyet Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan yarışmanın geleneksel hale geleceğini söyledi.

17.11.2014Ekonomi
Gayrimenkulde yarış devam ediyor

Gayrimenkulde yarış devam ediyor

TÜRK gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Hürriyet öncülüğünde gerçekleşen Sign of the City Awards gayrimenkul yarışmasında geri sayım başladı.

2.06.2015Ekonomi
‘En iyiler’ için yarış başlıyor

‘En iyiler’ için yarış başlıyor

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen, ‘Sign of the City Awards 2015’ için geri sayım başladı. Hürriyet’in ev sahipliğinde iftarda buluşan sektör temsilcileri, jüri ve yarışma koşullarını öğrendi, başvurular da başladı.

2.07.2015Ekonomi
Yine yeniden yaratıcılık

Yine yeniden yaratıcılık

HÜRRİYET Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan, basın reklamcılığında yaratıcılık unsurunu arayan Kırmızı Ödülleri’nin 12 yıldır aralıksız gerçekleştirilmesinin büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Tandoğan, “Sektör temsilcilerine büyük fırsatlar sunan Kırmızı ile reklam her yıl dinamizm kazanıyor, yenileniyor” dedi.

28.07.2015Ekonomi
Yine yeniden YARATICILIK

Yine yeniden YARATICILIK

HÜRRİYET Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan, basın reklamcılığında yaratıcılık unsurunu arayan Kırmızı Ödüllerinin 12 yıldır aralıksız gerçekleştirilmesinin büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Tandoğan, “Kırmızı, sektörün kendinden bahsetmesi ve yapılan işlerin konuşulması açısından sektör temsilcilerine büyük fırsatlar sunuyor. Reklam sektörü Kırmızı ile her yıl dinamizm kazanıyor, yenileniyor” dedi.

30.07.2015Ekonomi
‘Ev’de doğru adres Türkiye

‘Ev’de doğru adres Türkiye

Dubai’de Türk inşaat şirketleri ile Körfez yatırımcısı bir araya geldi. Hürriyet ve GYODER işbirliği ile gerçekleşen panelde Türkiye’nin gayrimenkul yatırımı için doğru adres olduğu belirtildi.

10.09.2015Ekonomi
Kristal Elma’ya ‘Brands&Stories’ lansmanı damga vurdu

Kristal Elma’ya ‘Brands&Stories’ lansmanı damga vurdu

Kristal Elma Festivali’nde Hürriyet’in yeni dijital reklam formatı olan ‘Brands&Stories’ (Markalar ve hikayeler)lansmanı gerçekleşti. Projeyi anlatan Hürriyet Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan “Markaların daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak için onların hikâyesini anlatacak bir stüdyo kurduk. Çünkü hikâye anlatmak bizim DNA’mızda var” dedi.

15.10.2015Gündem
20 milyon yerli turist

20 milyon yerli turist

Zor bir yılı geride bırakan turizm sektörü Hürriyet gazetesinin organizasyonunda sektörün geleceğini tartıştı.

20.01.2016Ekonomi
Turist neredeyse orada olmalıyız

Turist neredeyse orada olmalıyız

TÜROFED ile AKTOB, Hürriyet’in organizasyonunda bir araya geldi. TÜROFED Başkanı Osman Ayık, “Turizmdeki sorunu atlatmak için Türkiye’ye turist gönderme potansiyeli olan her yerde olmalıyız” dedi.

25.02.2016Ekonomi
İndirim fuarı

İndirim fuarı

HER yıl 100 bin gayrimenkul profesyonelini yatırımcı ile buluşturan uluslararası fuar Cityscape bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleşecek. Bugün İstanbul Kongre Merkezi’nde başlayacak ve 3 gün sürecek fuarda 67 şirket projelerini tanıtacak. Yurtiçi ve yurtdışından kurumsal ve bireysel ziyaretçileri ağırlayacak fuara 5 binden fazla ziyaretçi bekleniyor.

23.03.2016Ekonomi
Türkiye’ye yatırım kazandıracak

Türkiye’ye yatırım kazandıracak

Hürriyet’in, gayrimenkul fuarı Cityscape’de düzenlediği ‘Why invest in Turkey’ (Neden Türkiye’ye yatırım yapılmalı) konulu panelde, Türkiye’ye yatırımın avantajları anlatıldı. Alanında uzman konuşmacılar terör olaylarının uluslararası bir sorun olduğunu ve yatırıma engel olmayacağını belirterek, ‘Türkiye’ye yatırım yapan kazanır’ mesajını verdi.

25.03.2016Ekonomi
Teröre inat yatırım

Teröre inat yatırım

Hürriyet, İstanbul’da gerçekleşen gayrimenkul fuarı Cityscape’de yatırımcıları bir araya getirdi. ‘Why invest in Turkey’ ( Neden Türkiye’ye yatırım yapılmalı?) konulu panelde Türkiye’ye yatırımın avantajları anlatıldı. Terörün uluslararası bir sorun olduğunu ve yatırıma engel olmayacağını belirten uzmanlar Türkiye’nin yatırım için doğru adres olduğunu söyledi.

30.03.2016Ekonomi
Yine en iyiler kazanacak

Yine en iyiler kazanacak

TÜRK gayrimenkul sektörünü ‘en iyiye teşvik etmek’ için Hürriyet öncülüğünde bu yıl üçüncüsü yapılacak Sign of the City Awards ‘gayrimenkul yarışması’ için hazırlıklar başladı. Başvurular haziranda başlayacak.

5.05.2016Ekonomi
Şimdi Hatay zamanı

Şimdi Hatay zamanı

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Antakya’da Hatay’ı Keşfet’ organizasyonu, 4-5 Mayıs’ta Hatay’da gerçekleştirdi. Hatay’ın tarihi mirasının, yemek kültürünün ve turizm potansiyelinin ön plana çıkarıldığı organizasyonda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, “Hatay’ın böyle bir toplantıya ihtiyacı vardı. Artık Hatay güzellikleri ile anılacak” dedi.

7.05.2016Ekonomi
Gayrimenkule bir destek de ‘Hürriyet’ten

Gayrimenkul'e bir destek de ‘Hürriyet’ten

Gayrimenkul sektöründe başlatılan seferberliğe Hürriyet gazetesinden de destek geldi. Hürriyet Reklam Direktörü Zeynep Tandoğan, GYODER’in öncülük ettiği kampanyada yer alan gayrimenkul şirketlerine yüzde 15 ilan indirimi yapacaklarını belirtti. Tandoğan, ayrıca kampanyaların anlatılacağı bir gazete hazırlanıp bu gazetenin birçok televizyon kanalından duyurulacağını söyledi.

2.08.2016Ekonomi
Aydın’da ‘keşif’ zamanı

Aydın’da ‘keşif’ zamanı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Aydın’ı Keşfet’ organizasyonu, 21-22-23 Ağustos’ta Aydın’da gerçekleştirildi.

26.08.2016Ekonomi
Güvenilir  platform satın almada etkili

Güvenilir platform satın almada etkili

Tüketiciler için güvenilir platformların önemine dikkat çeken Hürriyet İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan, “Verilen mesajlar güvenilir bir platformdaysa ve yaratıcı bir yaklaşımda üretildiyse satın alma kararına dönüşüyor” dedi.

25.11.2016Ekonomi
‘Hayalim  1 milyon  turist’

‘Hayalim 1 milyon turist’

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye, TÜRSAB ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Gaziantep’i Keşfet’ organizasyonunda Gaziantep’e 1 milyon turist çekmeyi amaçladıklarını söyledi. Yapılan organizasyonun bu hedef için çok önemli olduğunu belirten Başkan Şahin, “Artık komşu illerle değil, Avrupa ile yarış halindeyiz. Hedeflerimiz evrensel. Yaptığımız yolculukta ulaşmamız gereken bir nokta var” dedi.

2.12.2016Ekonomi
Şirketler dönüşüyor Hürriyet ilkleri yapıyor

Şirketler dönüşüyor Hürriyet ilkleri yapıyor

Hürriyet Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan, hayatın, iş yapış şekillerinin ve şirketlerin radikal biçimde dönüştüğünü belirterek, Hürriyet’in de bu dönüşümde en ön sıralarda yer aldığını söyledi.

10.12.2016Ekonomi
Üsküdarda tarihi fırsat

Üsküdar'da tarihi fırsat

Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi dev ulaşım yatırımları sayesinde Avrupa yakasındaki tarihi yarımadaya yakınlaşan Üsküdar, yatırımcıların yeni gözdesi oldu. Üsküdar’da markalı konut projeleri, sağlık ve turizm yatırımları tam gaz sürüyor. Belediye ise, tarihe ve doğaya saygılı bir dönüşüm planlıyor.

14.01.2017Ekonomi
‘Şimdi 81 ile  gitme zamanı’

‘Şimdi 81 ile gitme zamanı’

Zor bir yılı geride bırakan turizm sektörü 2017’den umutlu. Hürriyet’in turizm sektörü temsilcilerini bir araya getirdiği organizasyonda konuşan TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, “Sektör zor bir dönemden geçiyor. Ancak zorlukları birlikte aşacağız. Bu yüzden ‘Türkiye’nin 81 iline gitme zamanı’ diyoruz. İnsanlarımızla kucaklaşacağız” diye konuştu.

21.01.2017Ekonomi
Kuzey Kıbrıs Türk turisti çağırıyor

Kuzey Kıbrıs Türk turisti çağırıyor

Hürriyet ve TÜRSAB’ın bir araya gelerek düzenlediği ‘Keşfet’ turlarının beşincisi, yaklaşık 10 bin yıllık tarihi ile Doğu Akdeniz’in kalbinde yer alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Taşyapı sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonda Başbakan Hüseyin Özgürgün, “Bu organizasyon daha çağdaş, refah ve aydınlık bir Kuzey Kıbrıs için çok değerli. Türkiye’den çok daha fazla turist bekliyoruz” diye konuştu.

9.02.2017Ekonomi
Yaratıcı gençlerin  yanındayız

Yaratıcı gençlerin yanındayız

Hürriyet ve Reklamcılık Vakfı tarafından Akmerkez ev sahipliğinde düzenlenen Cannes Lions Genç Aslanlar Yarışması Türkiye elemeleri tamamlandı. Cannes’da 17-24 Haziran’da yapılacak olan Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’nde Türkiye’yi temsil edecek olan genç ekipler belirlendi.

27.03.2017Ekonomi
Yaratıcılıklarıyla Cannes’ı fethedecekler

Yaratıcılıklarıyla Cannes’ı fethedecekler

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde Türkiye’yi temsil edecek gençler belli oldu. Haziranda gerçekleşecek festivalin Türkiye temsilcisi Viki Habif: “Bu yıl jüri başkanları gençlerin sonuçlarından çok memnun. Daha önceki senelerden daha iyi durumdayız. Uluslararası yarışmadan çok iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz.”

31.03.2017Keyif
Dünya ile yarıştan vazgeçmeyelim

Dünya ile yarıştan vazgeçmeyelim!

17-24 Haziran’da 64’üncüsü gerçekleşecek ‘Uluslararası Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’nin eğlence ayağının Türkiye toplantısı geçtiğimiz hafta gerçekleştirildi. Cannes Lions Türkiye Temsilcisi Vicky Habif, “Biz dünyanın gerisinde değiliz. Tam aksine, pazarlama, medya ve eğlence sektörümüz yetenekli insanlarla dolu. Kendimize güvenmemiz, dünyayı izlemekten ve yarışmaktan vazgeçmemiz gerekiyor” dedi.

2.04.2017Ekonomi
Birlikte yaşamda dünyaya örnek

Birlikte yaşamda dünyaya örnek

‘Keşfet’ organizasyonlarının altıncısı Edirne’de gerçekleştirildi. Hürriyet gazetesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Edirne Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda Edirne Valisi Günay Özdemir, “Edirne’de birlikte yaşamaya alışmış bir toplum var. Bu tüm dünyaya örne olmalı” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da, “Edirne’ye objektif gözlerle bakılmasını istiyoruz. Bu şehir geçmişteki yaşam kültürüyle, dokusuyla, insanıyla, havasıyla, suyuyla, toprağıyla gerçekten ilgiyi ve sevgiyi hak ediyor” dedi.

7.04.2017Ekonomi
Sektörün  motivasyon  kaynağı

Sektörün motivasyon kaynağı

Reklam ve pazarlama alanında Türkiye’nin en önemli organizasyon-larından biri olan Kırmızı Ödülleri için geri sayım başladı. 17 Nisan tarihine kadar başvuruların alınacağı ödüllerle ilgili yenilikleri ve beklentileri Hürriyet Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan ve Jüri Başkanı Faika Ergüder değerlendirdi.

8.04.2017Ekonomi
Online videoya hassas ayar

Online videoya 'hassas ayar'

Nefret söylemi ve terörizm içeren videoların yanında reklamlarının gösterilmesinden rahatsız olan reklamveren şirketlerden sonra yeni formüller geliştiriliyor. Bu konuda harekete geçen Hürriyet, online video içeriklerini hassaslık düzeyine göre derecelendirmeye başladı.

25.04.2017Ekonomi
Egenin incisi İzmir

Ege'nin incisi İzmir

Yedincisi düzenlenen ‘Keşfet’ organizasyonlarının son durağı İzmir oldu. Hürriyet gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin bir araya gelerek düzenlediği organizasyon kapsamında Hürriyet gazetesi yazarları İzmir’e çıkarma yaptı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “İzmir Türkiye ortalamasının kat kat üstünde büyüdü. Bunu tüm şehir dinamiklerini bir araya getirerek başardık. Biz zeybeği tek tek oynuyoruz ama kol kola çalışıp, kol kola üretiyoruz. İzmir yaşayan ve yaşanılacak kenttir” diye konuştu.

2.05.2017Ekonomi
Zeynep Tandoğan / Hürriyet Dünyası Reklam Direktörü & İcra Kurulu Üyesi

Zeynep Tandoğan / Hürriyet Dünyası Reklam Direktörü & İcra Kurulu Üyesi

Cannes Lions Entertainment- Zeynep Tandoğan / Hürriyet Dünyası Reklam Direktörü & İcra Kurulu Üyesi

4.05.2017 Diğer Videolar
Şehrin yıldızları 4. kez seçiliyor

Şehrin yıldızları 4. kez seçiliyor

Gayrimenkul sektörünün en önemli yarışmalarından biri haline gelen Sign of the City Awards 2017 için geri sayım başladı. Yoğun bir katılım beklenen ve dördüncü kez düzenlenen ödüller için başvuru 5 Haziran’a başlıyor. 19 kişilik jüri bir araya gelerek başkanlarını seçti.

7.05.2017Ekonomi
‘İkinci yarıda gaza basarız’

‘İkinci yarıda gaza basarız’

Hürriyet gazetesi, 2016 yılını üretim, ihracat ve satış anlamında rekorlarla tamamlayan 2017 yılına ise ÖTV ve kur artışı ile giren Türkiye ekonomisinin dinamosu otomotiv sektörünü yine bir zirvede bir araya getirdi. Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bilâ’nın ev sahipliğinde gerçekleşen zirvede gündem referandum ve İstanbul Autoshow Fuarı sonrası pazarda beklenen pozitif gelişmeler oldu.

7.05.2017Ekonomi
‘Kırmızı’da rekor yılı

‘Kırmızı’da rekor yılı

Reklam sektörünün kalbi bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Kırmızı Ödülleri’nde attı. Törende, Kıpkırmızı Basın ödülünü TBWA, Kıpkırmızı Bölge ödülünü Ideart, Kıpkırmızı Dijital ödülünü Manajans Thompson, Kıpkırmızı Zanaat ödülünü Rafineri Reklamcılık, Kıpkırmızı Kampanya ödülünü de TBWA aldı.

24.05.2017Ekonomi
Büyükçekmecede büyük değişim

Büyükçekmece'de büyük değişim

Villa kent olarak gelişimini sürdüren Büyükçekmece yeni projelerle hedef büyüttü. 3 bin konutluk kentsel dönüşüm planlanan ilçede 1000 yat kapasiteli marina ve deniz üstüne otel yapılıyor. Bölgede 825 milyon yatırımla inşasına başlanan film platosunun ise hem istihdamı arttırması hem de bölgeye değer katması bekleniyor.

29.05.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yeni sevgili sosyeteye girdi

Sevil Sabancı, yeni sevgilisi Ferhat Ferhangil’le davetlerde boy göstermeye başladı. İlk olarak Contemporary İstanbul’da görüntülenen sevgililer, önceki gün de Zorlu PSM’deki bir tanıtıma katıldı.

9.12.2015