EKSTRA
MENÜ

Zerrin Tekindor

Zerrin Tekindor haberleri sayfasında güncel ve son dakika Zerrin Tekindor hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 394 Zerrin Tekindor haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Zerrin Tekindor Haberleri

Beklenen gün geldi

Beklenen gün geldi

Kanal D’nin yeni bombası “Kuzey Güney” bugün ilk bölümüyle ekranda... Müthiş oyuncu kadrosu ve sürükleyici öyküsüyle milyonları ekrana bağlayacağına kesin gözüyle bakılan dizi, yolları ayrı, hedefleri farklı, zıt karakterlere sahip iki erkek kardeşin hikayesini konu alıyor.

7.09.2011Kelebek
Tek ortak noktaları AŞK

Tek ortak noktaları AŞK

Yolları ayrı... Hedefleri farklı... Zıt karakterlere sahip iki erkek kardeşin tek ortak noktaları; aşkları... Kanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği en iddialı dizilerden “Kuzey Güney”, dev oyuncu kadrosu ve sürükleyici öyküsüyle seyirciyi ekrana bağlayacak. İşte büyük merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri...

27.08.2011Kelebek
Yeniden bir arada

Yeniden bir arada

Ay Yapım, Aşk-ı Memnu ve Ezel kadrosunu yeni dizisi Kuzey Güney'de bir araya getiriyor.

18.07.2011Gündem
Deniz’in beyaz düşü

Deniz’in beyaz düşü

Deniz Çakır, Valikonağı’nda yeni taşındığı, kedileri Şati ve Pirinç’le yaşadığı çatı dubleksinin kapılarını InStyle Home dergisine açtı.

27.02.2011Kelebek
Beren tasarladı

Beren tasarladı

Beren Saat’in de arasında bulunduğu pek çok ünlü, geliri Çocuklar Gülsün Diye kampanyasına bağışlanmak üzere çanta tasarladı.

22.12.2010Kelebek
Oturmaya da bekleriz

Oturmaya da bekleriz

Ataköy Plus Alışveriş Merkezi'nin omurilik felçlileri yararına başlattığı ' Oturmaya da Bekleriz' adlı proje kapsamında 19 sanatçı sandalye tasarladı.

1.11.2010Kelebek
Seni çok  özledim

Seni çok özledim

“Aşk-ı Memnu”nun sansasyonel çifti Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, senarist Ece Yörenç’in doğum günü partisinde hasret giderdi.

22.10.2010Kelebek
Vahşet Tanrısı Bu Sefer de Ankara’yı Sarsacak

Vahşet Tanrısı Bu Sefer de Ankara’yı Sarsacak

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun iddialı oyunu Vahşet Tanrısı, Ankara'yı kendine hayran bırakacak.

29.09.2010Etkinlikler
4/4’lük kim var ki

4/4’lük kim var ki?

Kimi çabuk sinirlenmekten şikayetçi, kimi sigara bağımlılığından. Tepkisiz kalışını itici bulan da var, aklından geçeni söylediği için rahatsız olan da. Online yaşam dergisi Womenist, ünlülere takıntılarını, itici özelliklerini ve kavuşamadıkları hayalleri sordu, ilginç yanıtlar aldı.

7.07.2010Seyahat
İşte Matmazelin evi

İşte Matmazel'in evi

“Aşk-ı Memnu”nun Matmazel’i Zerrin Tekindor’u yaklaşmakta olan dizi finali kadar yakında açmayı planladığı serginin de heyecanı sarmış durumda... Tekindor, nihayet yalıdan çıkacak ve zamanı durdurabildiği Ulus’taki evinde o meşhur kadın tablolarını yapabilecek. Başarılı oyuncu, projenin detaylarını kendi evinde InStyle Home ekibine anlattı.

6.05.2010Kelebek
Kazananları geride bıraktı

Kazananları geride bıraktı

14. Yapı Kredi Sigorta Afife Tiyatro Ödülleri, önceki gece Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

28.04.2010Gündem

Afife ödülleri dağıtıldı

14. Yapı Kredi Sigorta Afife Tiyatro Ödülleri, 14 dalda ve 5 özel kategoride sahiplerini buldu.

27.04.2010Gündem
Afife ödülleri dağıtıldı

Afife ödülleri dağıtıldı

14. Yapı Kredi Sigorta Afife Tiyatro Ödülleri, 14 dalda ve 5 özel kategoride sahiplerini buldu.

27.04.2010Gündem
14. Afife Tiyatro Ödülleri

14. Afife Tiyatro Ödülleri

Yapı Kredi Sigorta 14. Afife Tiyatro Ödülleri'nin 2010 adayları ile özel ödül sahipleri açıklandı.

7.04.2010Gündem
Sadri Alışık Ödülleri adayları açıklandı

Sadri Alışık Ödülleri adayları açıklandı

15'inci Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncuları Ödülleri adayları açıklandı.Yılın Onur Ödülü"nün sinema dalında Hülya Koçyiğit ve Ahmet Mekin'e, tiyatro dalında ise Erol Keskin'e verileceğini belirtti.

31.03.2010Gündem
Sadri Alışık Ödülleri adayları açıklandı

Sadri Alışık Ödülleri adayları açıklandı

15'inci Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncuları Ödülleri adayları açıklandı.

30.03.2010Gündem
Sinema benim aşkım

Sinema benim aşkım

Türkan Şoray, her Cumartesi “Sinema Benim Aşkım” adlı programıyla NTV ekranında.... “Bu programla sinema emekçilerini kucaklamak, emekçiler adına ekrandan sesimi duyurmak istiyorum” diyen sanatçı, programının sinema öğrencileri için ders niteliği taşıyacağını da sözlerine ekledi.

16.01.2010Kelebek
İşte İclalin evi

İşte İclal'in evi

İclal Aydın, Etiler’deki evinin kapılarını ilk kez Gala dergisi için açtı.

23.11.2009Kelebek
Deniz bana biraz demode geliyor

Deniz bana biraz demode geliyor

Hem ressam, hem tiyatrocu, hem dizi oyuncusu hem de bir anne... Hani derler ya 10 parmağında 10 marifet diye, işte Zerrin Tekindor da böyle bir sanatçı. 2004’te Afife Jale Tiyatro Ödülü’nü alan, bugün ise “Aşk-ı Memnu”nun Matmazel’i Deniz de Courton olarak tanınan Tekindor, hakkında merak edilenleri internetten yayın yapan Womenist dergisi ile paylaştı.

28.10.2009Kelebek
Dallas bile hafif kalır

Dallas bile hafif kalır

"Aşk-ı Memnu", 1970'lerde dünyayı kasıp kavuran "Dallas" rüzgarını yeniden estirecek.

2.09.2008Gündem
33 yıl sonra Aşk-ı Memnu

33 yıl sonra Aşk-ı Memnu

TRT'nin 1974'te yayınlanan ilk yerli dizisi "Aşk-ı Memnu" tekrar çekiliyor.

26.06.2008Gündem
Karanfille andılar

Karanfille andılar

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Afife Jale Tiyatro Ödülleri, önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki törenle sahiplerine verildi. Gecede Kerem Yılmazer ve Cem Karaca adına Göksel Kortay ile İlkim Karaca’nın sahneye karanfil bırakmaları, duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

13.04.2004Kelebek
Afife Ödüllerinde en iyiler

Afife Ödülleri'nde en iyiler

Sahneye çıkan ilk Müslüman Türk kadın oyan Afife Jale anısına düzenlenen ödülleri kazananlar belli oldu. Yapı Kredi Sigorta tarafından bu yıl sekizinci kez düzenlenen Afife Ödülleri'nde en iyi erkek oyuncu ödülü Erol Keskin ve Yıldıray Şahinler arasında paylaştırıldı. Rozet Hubeş ve Şebnem Köstem de en iyi kadın oyuncu ödülünün sahibi oldu.İşte Afife Jale'nin en iyileri:

13.04.2004Gündem
Afife Ödüllerinde heyecan başladı

Afife Ödülleri'nde heyecan başladı

Tiyatro sanatçısı Afife Jale anısına düzenlenen Afife Tiyatro Ödülleri'nin adayları belli oldu. Kazananlar 12 Nisan'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törende açıklanacak. 2004 Afife Tiyatro Ödülleri'nin seçici kurulu, Seçkin Selvi, Füsun Akatlı, Demet Taner, Engin Uludağ, Hasan Anamur, Tijen Par ve İzzet Günay'dan oluşuyor.

18.03.2004Gündem
Nejat İşler Cannes Film Festivalinde

Nejat İşler Cannes Film Festivali'nde

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın, 67. Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan yeni filmi "Kış Uykusu"nun galası, Festival Sarayı'nda gerçekleşti.

17.05.2014Gündem
YAN ROLLER TERCİHİMDİR

YAN ROLLER TERCİHİMDİR

Öykü Karayel, tatil öncesi InStyle’ın sorularını yanıtladı.

15.06.2013Kelebek
En çok onları konuştuk

En çok onları konuştuk!

Geçtiğimiz sene dilimize pelesenk olan cümleler, şarkılar onlarındı. Tekrar tekrar izlediğimiz oyunlar, en çok konuştuğumuz diziler onların yer aldıklarıydı. Kimlerden mi bahsediyoruz? “Yalan Dünya”nın Zerrin’i Derya Karadaş, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin Berrin’i Yıldız Çağrı Atiksoy, “Kayıp Şehir”in İrfan’ı İlker Kaleli, “Benim İçin Üzülme”nin Buke’si Fulya Zenginer, tiyatro, televizyon ve sinema için pek çok proje üreten Alper Kul, “Hakim Bey” şarkısına getirdiği yeni yorumla dikkat çeken Mehmet Erdem ve “Bir Güzellik Yapsana” şarkısıyla internette tıklanma rekorları kıran Murat Dalkılıç... Elele dergisi onlarla bir araya geldi, başarılarını, yeni hedeflerini, 2013 projelerini öğrendi.

9.01.2013Seyahat

Yazar Sonuçları

Vahşet değil hayat tanrısı!

Sinema, tiyatro niçin yapılır? Birçok şeyi fark etmemizi sağlamak ve bazı konularda bizi yeniden yaratmak için değil mi?

30.04.2010

Türk şefler

İstanbul Life dergisi, her ay Şefin Masası diye bir bölüm hazırlıyor ve davet ettiği üç-beş ismi ünlü bir restoranın şefiyle buluşturuyor.

13.08.2009

Her cuma sahnede

Mackolikcomplex, Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nun hemen yanında dört katlı tarihi köşkte misafirlerini ağırlıyor.

27.03.2007

Ankara Tren Garı’nda güncel sanat eserleri

BUGÜNLERDE Ankara Tren Garı’na girerseniz, oturma salonunda, peronda yer alan sanat eserleriyle karşılaşacaksınız .

4.06.2006

Tiyatroya gidin Müfettiş'i mutlaka seyredin

BUGÜN bir arkadaşımın bana yaptığını ben de size yapmak, bir tiyatro oyunu seyretmenize vesile olmak istiyorum.

27.02.2004