EKSTRA
MENÜ

Zemheri Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10 haberi bulunmuştur.

Zemheri Fragman Haberleri

Zemheri 10. son bölüm fragmanı yayınlandı - Zemherinin finalinde neler olacak

Zemheri 10. son bölüm fragmanı yayınlandı - Zemheri'nin finalinde neler olacak?

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse'nin başrollerini paylaştığı Zemheri, çarşamba akşamı final bölümü ile ekranlara gelecek. Zemheri'nin heyecanlı gelişmeleri barındıran 10. bölümü fragmanında Firüze ve Ayaz'ın düğün sahneleri şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Ertan'ın bu evlilik karşısında neler yapacağı ise merak uyandıran sahnelere neden oldu. Peki, Zemheri'nin finalinde neler olacak? İşte, Zemheri 10. bölüm final fragmanı ve finalde yaşanacaklara dair bazı ipuçları.

17.03.2020Televizyon
Zemheri 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Firuze Ayaza teslim olacak mı

Zemheri 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Firuze Ayaz'a teslim olacak mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişmeler izleyici karşısına çıktı. Firuze'nin çaresizliği Zemheri 9. yeni bölüm fragmanına damga vururken Berrak'ın şüpheleri ise heyecanlı gelişmelerin ipuçlarını verdi. İşte, Zemheri yeni bölüm fragmanı ve Zemheri'nin 9. bölümde yaşanacaklara dair bazı bilgiler...

10.03.2020Televizyon
Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Firuzenin evlendiğini Yaşar öğreniyor

Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Firuze'nin evlendiğini Yaşar öğreniyor

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan, başrollerini Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk gibi oyuncuların paylaştığı Zemheri'nin 8. bölüm fragmanında, Firuze ve Ertan evliliği ile ilgili Ayaz'ın verdiği tepki dikkat çekti. Yılmaz'ın bu evlilikle ilgili vereceği karar ise bu hafta ilginç anlara sahne olacak. İşte, Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

3.03.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı Zemherinin 7. bölümünde neler olacak

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zemheri'nin 7. bölümünde neler olacak?

Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Zemheri'nin merakla beklenen 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayaz, Ertan ve Berrak’la iplerini kopardığı Zemheri'nin yeni bölüm fragmanında Firüze'nin babasının özgürlüğüne kavuşması damga vurdu. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Zemheri 7. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

25.02.2020Televizyon
Zemheri 6. bölüm fragmanı 5.son bölüm sonrası merak uyandırdı

Zemheri 6. bölüm fragmanı 5.son bölüm sonrası merak uyandırdı!

Zemheri 5. son bölümü ile birçok izleyicide merak uyandırdı. Son bölümde karşı karşıya gelen Firuze ve Ertan arasındaki diyalog, sonunda bir eylemle tamamlanınca izleyicileri şoke etmiştir. Peki, Zemheri son bölüm sonrasında 6. bölüm fragmanında neler ekrana gelecek? İşte, 5. son bölümde yaşananlar ve 6. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

13.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Show TV ekranlarında yayınlanan Zemheri çarşamba akşamı 5. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Zemheri'nin son bölümünde Firüze'nin babasının hapishanede bıçaklanması, ve Ertan'ın Firuze'yi uçurumdan itmesi heyecanlı anları ekranlara taşıdı. Merak uyandıran gelişmeler ardından dizinin hayranları Zemheri'nin yeni bölümünde neler olacağını şimdiden araştırmaya başladı. Peki, Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

12.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölümünde dikkat çeken yakınlaşma Zemheri 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Zemheri'nin yeni bölümünde dikkat çeken yakınlaşma! Zemheri 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Zemheri'nin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin ekranlara gelen 5. bölüm fragmanında Firüze ve Ayaz arasında yaşanan sürpriz yakınlaşma, bu hafta heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Ertan'ın Firüze'yi uçurumdan itmesi ise yeni bölümde yaşanacak çarpıcı olaylar arasında yer alıyor. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zemheri'nin 5. bölüm fragmanı ve özeti.

11.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 4. bölümde yaşanacaklar

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 4. bölümde yaşanacaklar

Ayçe Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Caner Tekindor, Hazal Filiz Küçükköse gibi oyuncuların yer aldığı Zemheri yeni bölümü ile çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Zemheri'nin bu haftaki bölümü öncesi yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Firuze’ye verdiği sözü tutamadığı için büyük bir vicdan azabı yaşayan Ayaz'ın Ertan’la yaşadığı hesaplaşma 4. bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Zemheri'nin 4. yeni bölüm fragmanı.

4.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölümünde Firuze holdinge geri dönecek mi İşte Zemherinin 3. bölüm fragmanı

Zemheri'nin yeni bölümünde Firuze holdinge geri dönecek mi? İşte Zemheri'nin 3. bölüm fragmanı

Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Zemheri'nin yayınlanan fragmanında Firuze’nin babasını kurtarmak için Demirkan Holding’e geri dönmeye karar vermesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde Firuze holdinge geri dönecek mi? Zemheri'nin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? İşte, Zemheri 3. bölüm fragmanı ve özeti.

28.01.2020Televizyon
Zemherinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zemheri'nin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zemheri dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı son bölümde Firüze'nin Ayaz'dan hesap sormasının ardından merak edilmeye başlandı. Zemheri'nin çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Yaşar'ın Ertan’ın teklifini kabul edip etmeyeceği izleyenlerin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Peki, Zemheri'nin 5. bölümünde neler yaşanacak? Zemheri'nin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölümüyle ilgili merak edilenler.

5.02.2020Televizyon