MENÜ

Zemheri

Zemheri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zemheri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 234 Zemheri haberi bulunmuştur.

Zemheri Haberleri

Elektrikler ne zaman gelecek AYEDAŞ ve BEDAŞ ilçelere göre planlı elektrik kesintileri

Elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ ilçelere göre planlı elektrik kesintileri

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar elektrikler ne zaman gelecek sorusuna cevap ararken, Avrupa Yakası elektrik dağıtım sorumlusu BEDAŞ bir kaç ilçede olan elektrik kesinti listesini yayınladı. Anadolu Yakası elektrik dağıtım sorumlusu AYEDAŞ ise planlı elektrik kesintisi yapılmadığını resmi adresinden duyurdu. Peki İstanbul'un hangi semtlerindeki elektrik kesintisi var? İşte elektrikler ne zaman gelecek sorusunun cevabı

12.05.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 23 Mart 2020 İstanbul BEDAŞ planlı elektrik kesinti programı listesi

Elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mart 2020 İstanbul BEDAŞ planlı elektrik kesinti programı listesi

İstanbul'un bazı semtlerinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Avrupa ve Anadolu yakasındaki bölgelerinin dağıtım firmaları, planlı elektrik kesintileri ile bakım onarım çalışmaları yapıyor. Kesintilerin yaşandığı bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da kendi semtlerinde ne zaman elektrik geleceğini merak ediyor ve araştırıyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

23.03.2020Gündem
Zemheri 10. son bölüm fragmanı yayınlandı - Zemherinin finalinde neler olacak

Zemheri 10. son bölüm fragmanı yayınlandı - Zemheri'nin finalinde neler olacak?

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse'nin başrollerini paylaştığı Zemheri, çarşamba akşamı final bölümü ile ekranlara gelecek. Zemheri'nin heyecanlı gelişmeleri barındıran 10. bölümü fragmanında Firüze ve Ayaz'ın düğün sahneleri şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Ertan'ın bu evlilik karşısında neler yapacağı ise merak uyandıran sahnelere neden oldu. Peki, Zemheri'nin finalinde neler olacak? İşte, Zemheri 10. bölüm final fragmanı ve finalde yaşanacaklara dair bazı ipuçları.

17.03.2020Televizyon
Zemheri 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Firuze Ayaza teslim olacak mı

Zemheri 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Firuze Ayaz'a teslim olacak mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişmeler izleyici karşısına çıktı. Firuze'nin çaresizliği Zemheri 9. yeni bölüm fragmanına damga vururken Berrak'ın şüpheleri ise heyecanlı gelişmelerin ipuçlarını verdi. İşte, Zemheri yeni bölüm fragmanı ve Zemheri'nin 9. bölümde yaşanacaklara dair bazı bilgiler...

10.03.2020Televizyon
Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Firuzenin evlendiğini Yaşar öğreniyor

Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Firuze'nin evlendiğini Yaşar öğreniyor

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan, başrollerini Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk gibi oyuncuların paylaştığı Zemheri'nin 8. bölüm fragmanında, Firuze ve Ertan evliliği ile ilgili Ayaz'ın verdiği tepki dikkat çekti. Yılmaz'ın bu evlilikle ilgili vereceği karar ise bu hafta ilginç anlara sahne olacak. İşte, Zemheri 8. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

3.03.2020Televizyon
İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor. Planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelere elektrik verilemiyor. Kesintilerden etkilenen ilçe ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programını inceliyor. İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek?

2.03.2020Gündem
Zemherinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı Zemherinin 7. bölümünde neler olacak

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zemheri'nin 7. bölümünde neler olacak?

Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Zemheri'nin merakla beklenen 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayaz, Ertan ve Berrak’la iplerini kopardığı Zemheri'nin yeni bölüm fragmanında Firüze'nin babasının özgürlüğüne kavuşması damga vurdu. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Zemheri 7. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

25.02.2020Televizyon
Cemre havaya ne zaman düşer

Cemre havaya ne zaman düşer?

'Birinci cemre ne zaman düşer?' ve 'cemre düştü mü?' gibi sorularına yanıt arayan vatandaşlar, doğayı renklendirecek bu olayın detaylarını araştırmaya başladı. İlk cemrenin düşmesini ve hava sıcaklıklarının bir nebze de olsa artış göstermesini, bekleyen vatandaşlar konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, cemre havaya ne zaman düşer?

13.02.2020Gündem
Zemheri 6. bölüm fragmanı 5.son bölüm sonrası merak uyandırdı

Zemheri 6. bölüm fragmanı 5.son bölüm sonrası merak uyandırdı!

Zemheri 5. son bölümü ile birçok izleyicide merak uyandırdı. Son bölümde karşı karşıya gelen Firuze ve Ertan arasındaki diyalog, sonunda bir eylemle tamamlanınca izleyicileri şoke etmiştir. Peki, Zemheri son bölüm sonrasında 6. bölüm fragmanında neler ekrana gelecek? İşte, 5. son bölümde yaşananlar ve 6. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

13.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Show TV ekranlarında yayınlanan Zemheri çarşamba akşamı 5. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Zemheri'nin son bölümünde Firüze'nin babasının hapishanede bıçaklanması, ve Ertan'ın Firuze'yi uçurumdan itmesi heyecanlı anları ekranlara taşıdı. Merak uyandıran gelişmeler ardından dizinin hayranları Zemheri'nin yeni bölümünde neler olacağını şimdiden araştırmaya başladı. Peki, Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

12.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölümünde dikkat çeken yakınlaşma Zemheri 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Zemheri'nin yeni bölümünde dikkat çeken yakınlaşma! Zemheri 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Zemheri'nin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin ekranlara gelen 5. bölüm fragmanında Firüze ve Ayaz arasında yaşanan sürpriz yakınlaşma, bu hafta heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Ertan'ın Firüze'yi uçurumdan itmesi ise yeni bölümde yaşanacak çarpıcı olaylar arasında yer alıyor. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zemheri'nin 5. bölüm fragmanı ve özeti.

11.02.2020Televizyon
Cemre ne zaman düşecek İşte birinci cemre düşme tarihi

Cemre ne zaman düşecek? İşte birinci cemre düşme tarihi

Halk takviminde baharın gelişi ve havaların ısınmasının müjdecisi olan cemrenin birincisinin ne zaman düşeceği, 2020 şubat ayının gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Peki, cemre ne zaman düşecek? Birinci cemre ne zaman düşecek?

10.02.2020Gündem
Cemreler ne zaman düşecek Birinci cemre ne zaman düşecek

Cemreler ne zaman düşecek? Birinci cemre ne zaman düşecek?

Birkaç gündür soğuk ve yağışlı hava etkisini gösterirken, havaları ısındırdığına inanılan cemrelerin ne zaman düşeceği merak konusu oldu. Halk arasındaki inanışa göre üç tane olan hava su ve toprağa sıra ile düşen cemreler, baharın müjdecisi oluyor. Peki, birinci cemre ne zaman düşecek? Cemreler ne zaman düşecek?

8.02.2020Gündem
Zemheri ne demek Zemheri ne zaman çıkıyor

Zemheri ne demek? Zemheri ne zaman çıkıyor?

Kış mevsiminde en çok gündeme gelen ve araştırılan konulardan biri de zemheri dönemi oluyor. Kış mevsimi içerisinde bir dönem olan zemheri erbain olarak da bilinir. Zemherinin en belirgin özelliği; bir kısmı sonbahara bir kısmı ise kışa benzediği için sıcaklık dalgalanmasının fazla olmasıdır. Peki, Zemheri ne demek? Zemheri ne zaman çıkıyor?

6.02.2020Gündem
Zemherinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zemheri'nin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zemheri dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı son bölümde Firüze'nin Ayaz'dan hesap sormasının ardından merak edilmeye başlandı. Zemheri'nin çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Yaşar'ın Ertan’ın teklifini kabul edip etmeyeceği izleyenlerin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Peki, Zemheri'nin 5. bölümünde neler yaşanacak? Zemheri'nin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölümüyle ilgili merak edilenler.

5.02.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 4. bölümde yaşanacaklar

Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 4. bölümde yaşanacaklar

Ayçe Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Caner Tekindor, Hazal Filiz Küçükköse gibi oyuncuların yer aldığı Zemheri yeni bölümü ile çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Zemheri'nin bu haftaki bölümü öncesi yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Firuze’ye verdiği sözü tutamadığı için büyük bir vicdan azabı yaşayan Ayaz'ın Ertan’la yaşadığı hesaplaşma 4. bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Zemheri'nin 4. yeni bölüm fragmanı.

4.02.2020Televizyon
Zemheri 3. son bölümünde Ayaz kararını veriyor 4. yeni bölüm fragmanı yayında

Zemheri 3. son bölümünde Ayaz kararını veriyor! 4. yeni bölüm fragmanı yayında

Zemheri dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı son bölümde Ayaz ile Ertan'ın konuşmalarının ardından merakla beklendi. Show TV ekranlarında 3. Haftasını tamamlayan Zemheri dizisi, son bölümünde karar anı ile dikkat çekti. Peki, Zemheri son bölümünde ekranlara gelen görüntülerde Ayaz'ın seçimi ailesi mi olacak yoksa hiç tanımadığı birisi mi? İşte, Ayaz ile Ertan'ın konuşmalarının damga vurduğu Zemheri 3. son bölüm ve 4. yeni bölüm fragmanı

30.01.2020Televizyon
Elektrikler ne zaman gelecek 30 Ocak İstanbul elektrik kesinti listesi

Elektrikler ne zaman gelecek? 30 Ocak İstanbul elektrik kesinti listesi

İstanbul'un birçok ilçe ve mahallesinde bakım ve yatırım programı çalışması gereğince elektrik kesintisi yaşanacak. BEDAŞ ve AYEDAŞ, elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaşarak vatandaşları bilgilendirdi. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

30.01.2020Gündem
Zemheri nerede çekiliyor Zemheri dizisi hangi şehirde çekiliyor

Zemheri nerede çekiliyor? Zemheri dizisi hangi şehirde çekiliyor?

Zemheri dizisi nerede çekiliyor sorusu diziyi izleyen pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Dizinin İstanbul'un farklı mekanlarında çekiliyor olması dolayısıyla araştırılan konu, internet üzerinden araştırılmaya devam ediyor. İşte, Zemheri dizisinin çekildiği şehir ve semt hakkında bazı bilgiler

29.01.2020Televizyon
Zemherinin yeni bölümünde Firuze holdinge geri dönecek mi İşte Zemherinin 3. bölüm fragmanı

Zemheri'nin yeni bölümünde Firuze holdinge geri dönecek mi? İşte Zemheri'nin 3. bölüm fragmanı

Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan Zemheri'nin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Zemheri'nin yayınlanan fragmanında Firuze’nin babasını kurtarmak için Demirkan Holding’e geri dönmeye karar vermesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde Firuze holdinge geri dönecek mi? Zemheri'nin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? İşte, Zemheri 3. bölüm fragmanı ve özeti.

28.01.2020Televizyon
Zemheri ne zaman bitiyor

Zemheri ne zaman bitiyor?

En belirgin özelliği bir kısmı sonbahara bir kısmı ise kışa benzediği için sıcaklık dalgalanmalarının olduğu zemheri etkilerini hissettiriyor. Kış mevsiminin ilk yarısı olarak ifade edilen zemheri ayının 2020'de ne zaman biteceği vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, zemheri ne zaman bitiyor?

27.01.2020Gündem
Zemheri nedir Zemheri kelimesi ne demek anlamı ne

Zemheri nedir? Zemheri kelimesi ne demek anlamı ne?

Zemheri ne demek sorusu, Zemheri dizisiyle beraber izleyenlerin araştırdığı konular arasında yer aldı. Halk arasında kullanılan zemheri 'Zamharir' sözcüğünden türemiştir. Türk Dil Kurumu'nda (TDK) yer alan, şiir ve türkülerde de geçen zemheri kış mevsimi için önemli bir dönemdir. Peki, zemheri nedir? Zemheri kelimesi ne demek anlamı ne? İşte, zemheri sözlüğünün Türkçe anlamı ve zemheri ile ilgili detaylar...

22.01.2020Gündem
Zemheri oyuncuları içerisinde kimler var Zemheri dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor

Zemheri oyuncuları içerisinde kimler var? Zemheri dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor

Zemheri oyuncuları arasında yer alan isimler dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dizinin her bölümünde oyuncular hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler, internet üzerinden Zemheri oyuncuları hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Zemheri dizisi oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, Ayça Ayşin Turan'ın Firuze ve Alperen Duymaz'ın Ayaz isimleri ile başrolde yer aldığı Zemheri oyuncuları hakkında bazı bilgiler

22.01.2020Televizyon
Alperen Duymaz’ın gizlice evlendiği eşi Kübra Kelkit kimdir

Alperen Duymaz’ın gizlice evlendiği eşi Kübra Kelkit kimdir?

Bodrum Masalı dizisiyle yıldızı parlayan Alperen Duymaz’dan sürpriz bir haber geldi. Alperen Duymaz’ın kısa bir süre önce aşkını ilan ettiği Kübra Kelkit ile evlendiği ortaya çıktı. Sürpriz evlilik haberi ardından gözler Kübra Kelkit’e çevrildi. Peki, Alperen Duymaz’ın gizlice evlendiği eşi Kübra Kelkit kimdir?

22.01.2020Magazin
2020 yılında ilk cemre ne zaman düşecek Cemre düşme tarihleri

2020 yılında ilk cemre ne zaman düşecek? Cemre düşme tarihleri

Havaların ne zaman ısınacağını merak eden pek çok kişi, ilk cemre ne zaman düşecek sorusuna cevap aramaya başladı. Cemre düşme tarihleri sonrasında sırasıyla hava, su ve toprak ısınacak. İlk cemre havaya düşecek ve havalar bir anda ısınmaya başlayacak. İkinci cemre ise suya düşecek, bu aşama havaları biraz daha yumuşatacak. Peki, ilk cemre ne zaman düşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

20.01.2020Gündem
Oscar ekranında neler var

Oscar ekranında neler var?

Oscar adayları açıklandı, 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gecenin ortasında da dağıtılacak. Ödül töreni yine Digiturk’ten izlenebilecek. Peki o zamana kadar eksikleri tamamlamak için neler yapılabilir?

Birinci cemre ne zaman düşecek 2020 cemre düşme tarihleri

Birinci cemre ne zaman düşecek? 2020 cemre düşme tarihleri

Halk takvimine baharın gelişi ve havaların ısınmasının müjdecisi olan cemrenin 2020 yılında birincisinin ne zaman düşeceği, vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Peki, birinci cemre ne zaman düşecek? 2020 cemre düşme tarihleri ne zaman?

16.01.2020Gündem
Zemherinin ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Zemheri'nin ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Zemheri'nin ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin ikinci bölüm fragmanına Firuze'nin kendisiyle konuşmak isteyen Ayaz'ı geri çevirmesi damga vurdu. İzleyenler dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağını şimdiden merak etmeye başladı. Peki, Zemheri'nin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zemheri'nin 2. bölüm fragmanı ve bazı ipuçları.

15.01.2020Televizyon
Zemheri oyuncu kadrosu dikkat çekiyor: Zemheri dizisi oyuncuları kimler, hangi isimler rol alıyor

Zemheri oyuncu kadrosu dikkat çekiyor: Zemheri dizisi oyuncuları kimler, hangi isimler rol alıyor?

Show TV ekranlarında yayın hayatına bu akşam merhaba diyen Zemheri dizisi konusu ve dikkat çeken oyuncu kadrosuyla sosyal medyada trend oldu. Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Zemheri fakir bir kızın hayatta kalma mücadelesini ele alıyor. Dizinin ilk bölümüyle beraber Zemheri oyuncuları merak konusu oldu. Peki, Zemheri dizisi oyuncuları kimler, hangi isimler rol alıyor? Zemheri oyuncu kadrosunda kimler var? İşte, diziyle ilgili tüm detaylar.

15.01.2020Televizyon
Zemheri ne demek Zemheri kelimesinin sözlük anlamı nedir

Zemheri ne demek? Zemheri kelimesinin sözlük anlamı nedir?

İlk bölümü ile yayınlanan Zemheri dizisinin ekranlara gelmesiyle Zemheri kelimesinin sözlük anlamı merak edilmeye başlandı. Halk arasında halen kullanılmakta olan Zemheri kelimesi Türk Dil Kurumu'nda (TDK) yer almaktadır. Peki, Zemheri ne demek? Zemheri kelimesi sözlük anlamı nedir? İşte, Zemheri nedir? sorusunun cevabını araştıranlar için konunun detayları...

15.01.2020Gündem
Üçü de birbirinden iddialı

Üçü de birbirinden iddialı!

Sezonun sona kalan ve hem yapımıyla hem de kadrosuyla merak ettiren yeni dizileri bu hafta itibariyle ekranda olacak. Bakalım dengeleri değiştirebilecekler mi?

Cemreler 2020de ne zaman düşecek

Cemreler 2020'de ne zaman düşecek?

Halk takvimine baharın gelişi ve havaların ısınmasının müjdecisi olan cemrenin birincisinin 2020 yılı içinde ne zaman düşeceği, vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Peki, cemreler 2020'de ne zaman düşecek?

9.01.2020Gündem
Zerrin Tekindor bu kez farklı rolde

Zerrin Tekindor bu kez farklı rolde!

Son yıllarda zengin kadın rollerini canlandıran Zerrin Tekindor, yeni dizisinde şaşırtacak.

8.01.2020Televizyon
İlk cemre ne zaman düşecek 2020 cemre düşme tarihleri

İlk cemre ne zaman düşecek? 2020 cemre düşme tarihleri

İlk cemre ne zaman düşecek sorusu, sıcaklıkların ne zaman artacağını merak eden birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Önce havaya düşen cemre, sonra suya son olarak ise toprağa düşmektedir. Böylece hava sıcaklıkları tam anlamıyla artacak ve bahar mevsimine girilmiş olacak. Peki, ilk cemre ne zaman düşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.01.2020Gündem
Ayça Ayşin Turan: Hayat kimse için pembe dizi değil

Ayça Ayşin Turan: Hayat kimse için pembe dizi değil

Oyunculuğa, üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da başladı. Halbuki kamera arkasının eğitimini alıyordu. Bundan faydalandı. Nasıl mı? Ayça Ayşin Turan’la yeni dizisi ‘Zemheri’ vesilesiyle buluştuk; anlattı.

Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan

"O yaşadıklarım bir film olsa adı ‘Yolculuğum’ olurdu" diyor. Ekranda geçen sekiz senede adını başrollerin arasına yazdırmasına rağmen ün ve şöhretin gerçek kavramlar olmadığını düşünüyor. Hakan Gence Ayça Ayşin Turan ile yeni dizisi ‘Zemheri’ vesilesiyle buluştu. Sinop'tan İstanbul'a uzanan macerasını konuştu. Bugün Hürriyet Cumartesi'de.

3.01.2020Magazin
Zemheri dizisi ne zaman başlayacak

Zemheri dizisi ne zaman başlayacak?

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin rol aldığı Zemheri dizisinden ikinci tanıtım paylaşıldı. Bu gelişmenin ardından dizinin yayın günü merak konusu oldu. Peki, Zemheri dizisi ne zaman başlayacak?

24.12.2019Televizyon
Zemheri dizisi ne zaman başlayacak Zemheri dizisinin konusu ne

Zemheri dizisi ne zaman başlayacak? Zemheri dizisinin konusu ne?

Show TV'de ekranlara gelecek Zemheri yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin yayın tarihi, pek çok dizisever tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Zemheri dizisi ne zaman başlayacak? Zemheri dizisinin konusu ne?

11.12.2019Televizyon
Zemheri ne demek Zemheri ne zaman giriyor

Zemheri ne demek? Zemheri ne zaman giriyor?

Zemheri, halk arasında halen kullanılmakta olan eski bir sözcüktür. Genel olarak kış aylarında daha çok gündemde yer alan zemheri, Türk Dil Kurumu (TDK) tarafından da gündeme getirilmiştir. Peki, zemheri ne demek ve ne zaman giriyor? İşte, zemheri hakkında merak edilen bazı bilgiler

11.12.2019Gündem
Zemheri ne zaman başlar Zemheri (Erbain) ne demek

Zemheri ne zaman başlar? Zemheri (Erbain) ne demek?

Hava sıcaklıklarının düşmesi ve yurdun çeşitli yerlerinden kar yağışı haberleri gelmesi ardından gözler zemheri vaktine çevrildi. Kış mevsimi içerisinde bir dönem olan zemheri döneminin ardından ise hamsin başlar. Peki, zemheri ne zaman başlar? Şiir ve türkülerde de geçen zemheri bir diğer adıyla erbain ne demek?

9.12.2019Gündem
Zemheri ne zaman başlıyor

Zemheri ne zaman başlıyor?

Bir kısmı sonbahara bir kısmı ise kışa benzediği için sıcaklık dalgalanmasının fazla olduğu zemheri ayı, vatandaşların merak ettiği konu olarak dikkatleri çekiyor. Zemherinin en belirgin özelliği ise 17-18 derece olan sıcaklıklar birkaç gün sonra 4-5 dereceye kadar inmesidir. Peki, zemheri ne zaman başlıyor?

4.12.2019Gündem
İstanbul elektrik kesinti programı | Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul elektrik kesinti programı | Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'da elektrik kesintilerinin ardından kentte yaşayan vatandaşlar elektrikler ne zaman gelecek sorusunun cevabını araştırıyorlar. İstanbul'da hem arıza kaynaklı hem de bakım çalışmaları ile meydana gelen elektrik kesintileri mevcut. Peki İstanbul elektrik kesintilerinde son durum ne? Elektrikler ne zaman gelecek?

19.11.2019Gündem
15 Kasım İstanbul elektrik kesinti listesi | Elektrikler ne zaman gelecek

15 Kasım İstanbul elektrik kesinti listesi | Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un bazı ilçelerinde yaşanan elektrik kesintilerinin ardından vatandaşlar elektrikler ne zaman gelecek sorusunun cevabını internetten araştırıyorlar. İstanbul'da hem planlı hem de arıza kaynaklı meydana gelen elektrik kesintileri için saat bilgisi elektrik dağıtım firmaları tarafından listelendi. İşte ilçe ilçe İstanbul'da meydana gelen elektrik kesintilerinin listesi

15.11.2019Gündem
İstanbulda hangi bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası elektrik kesinti listesi

İstanbul'da hangi bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor? İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası elektrik kesinti listesi

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar bölgelerinde yaşanan elektrik kesintilerinin ne kadar süreceğini ve meydana gelen arızalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Peki İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'nda elektrik kesintilerinde son durum nedir?

11.11.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelir 22 Ekim İstanbul elektrik kesinti listesi

Elektrikler ne zaman gelir? 22 Ekim İstanbul elektrik kesinti listesi

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki ilçelerinde planlı elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ 22 Ekim tarihinde İstanbul'da yapılacak planlı elektrik kesintilerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Bazı ilçelerde planlı elektrik kesintileri olduğu görülüyor. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

22.10.2019Gündem
‘Zemheri’nin yeni yüzü

‘Zemheri’nin yeni yüzü

Hazal Filiz Küçükköse, Ay Yapım’ın yeni dizisi “Zemheri”nin kadrosuna katıldı. Küçükköse, Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği, Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizide Berrak karakterini canlandıracak.

6.10.2019Televizyon
Kararsız kaldı

Kararsız kaldı

Yıldızı “Vatanım Sensin” dizisiyle parlayan, ardından “Bir Deli Rüzgar”da başrolü üstlenen Pınar Deniz, yapımcıların yakın takibinde...

18.08.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Erkenden gidip gezdim

Geçen hafta sonu bir günlüğüne Kıbrıs’a gittim.

23.01.2020

Güneş durdu ağaç süslendi

Ne yılbaşının ne de ağaç süslemenin başka bir dinle ilgisi var. Olsa ne olacak zaten ama yok!

21.12.2019

Dağların arkasında saklı yemek cenneti: Karaburun

Kekik ve nergis kokulu dağların mavi-turkuaz denizle buluştuğu bir cennet yarımada olan Karaburun’un, keşfedilmeyi bekleyen çok kültürlü bir mutfağı var.

15.09.2019