EKSTRA
MENÜ

Zayıflatan Öneriler

Zayıflatan Öneriler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zayıflatan Öneriler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 67 Zayıflatan Öneriler haberi bulunmuştur.

Zayıflatan Öneriler Haberleri

Son dakika haberi: İrandan flaş nükleer anlaşma açıklaması Ses kaydı yayımlandı: Rusya maksimum çaba gösterdi

Son dakika haberi: İran'dan flaş nükleer anlaşma açıklaması! Ses kaydı yayımlandı: "Rusya maksimum çaba gösterdi"

İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ABD ile İran arasındaki nükleer anlaşmanın sonuca ulaşmaması için Rusya'nın "maksimum çaba gösterdiğini", ABD tarafından öldürülen Kasım Süleymani'nin de bu amaçla Moskova'ya davet edildiğini iddia etti.

25.04.2021Dünya
Zayıflatan Kür: Haşlanmış Limon

Zayıflatan Kür: Haşlanmış Limon!

Bir doğa harikası olan limonun faydalarını saymakla bitiremeyiz. Peki ya haşlanmış limon da ne demek?

27.12.2017Diyet Rehberi
7 SORU 7 YANIT | Aşıdan kaçanların sayısı yüksek... Zorunlu hale gelebilir mi

7 SORU 7 YANIT | Aşıdan kaçanların sayısı yüksek... Zorunlu hale gelebilir mi?

Bir yanda aşı olmayı dört gözle bekleyen milyonlar, diğer yanda sırası geldiği halde randevu bile almayanlar... Aşı ikna timleri bu ikinci grubu aşı olmaya yönlendirmek için ellerinden geleni yapıyor. Peki insanlar neden aşı olmaktan kaçıyor? Bu sorun nasıl çözülebilir? Devlet aşıyı zorunlu kılıp ikna dışında yaptırımlara da başvurabilir mi? Tüm bu meseleleri konunun uzmanlarıyla birlikte masaya yatırdık.

30.04.2021Gündem
Virüse karşı bağışıklığı güçlendirmek için ev yapımı yoğurt yenmeli

Virüse karşı bağışıklığı güçlendirmek için ev yapımı yoğurt yenmeli

Pandemi dönemi için öneriler veren İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Taner Akdere, “Çörek otu, tarçın, karanfil, evde yapılmış yoğurt tüketmek önemli. Alkol, sigara tüketimi bağışıklığı zayıflatan durumlar, bunlardan kesinlikle uzak durulmalı” dedi.

11.12.2020Çocuk-Aile
Basit önerilerle çocuğunuzu kış hastalıklarından koruyabilirsiniz

Basit önerilerle çocuğunuzu kış hastalıklarından koruyabilirsiniz

Soğuk havanın yanı sıra alışveriş merkezleri, kreş ile okul gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçirilen zamanın artması, virüs ile bakterilerin çevreye kolayca yayılmalarına yol açarak hastalıklara adeta davetiye çıkarıyor. Özellikle de üst solunum yolu enfeksiyonları kış aylarında çocukların peşini bırakmıyor.

Formül arayışı

Formül arayışı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD Başkanı Donald Trump ile ilk buluşması öncesinde Washington’da farklı kurumlar hareketli. Türkiye dosyasını takip eden ABD’li bürokratlar ziyarette Amerikan tarafının vereceği mesajlar üzerinde çalışıyor.

1.05.2017Dünya
Kadıköy’de kadınlardan eylem

Kadıköy’de kadınlardan eylem

"Kadın Cinayetlerine Karşı Acil Önlem Grubu" üyesi kadınlar, Kadıköy’de protesto eylemi yaptı. Bahariye Caddesi’ndeki Süreyya Operası önünde toplanan grup, "Utanın!" , "Raporunuz batsın, kadınlar yaşasın" , "Boşanmayı değil cinayeti engelle" şeklinde döviz taşıdı, "O rapor meclisten geçmeyecek" , "Boşanmadan duramıyoruz, boşana boşana kurtulacağız" , "Çocuk yaşta evlilik istismardır" şeklinde sloganlar attı.

22.05.2016Gündem