EKSTRA
MENÜ

Zayıflama Önerileri

Zayıflama Önerileri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zayıflama Önerileri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 156 Zayıflama Önerileri haberi bulunmuştur.

Zayıflama Önerileri Haberleri

Küçük Değişiklerle Daha Fazla Kilo Vermenin Yolları

Küçük Değişiklerle Daha Fazla Kilo Vermenin Yolları

Fazla kilolarınızdan kurtulmaya karar vermek bile sağlığınız için önemli bir adımdır. Başlangıçta bu zorlu yolculuk gözünüzü korkutabilir. Endişelenmek yerine korkularınızın üzerine küçük adımlarla gitmeye ne dersiniz? İşte size kilo vermenizde yardımcı olacak 9 küçük değişiklik…

12.11.2020Diyet Rehberi
Kilo Vermeyi Hızlandıran 10 Öneri

Kilo Vermeyi Hızlandıran 10 Öneri

Beslenme ve Diyet Uzmanı Hilal Karaca, kilo vermeye yardımcı olacak 10 öneriyi sıraladı.

1 Haftada 5 Kilo Verdiriyor: Tarçınlı Su Mucizesi

1 Haftada 5 Kilo Verdiriyor: Tarçınlı Su Mucizesi

Yaz aylarının yaklaşmasıyla hızlıca forma girmek isteyenlerin imdadına tarçınlı su mucizesi yetişiyor! Tarçın, yağ yakımını hızlandırıyor, sindirim sistemini düzenleyip metabolizmayı hızlandırıyor ve bu sayede kilo vermeye yardımcı oluyor.

Diyette Yeni Trend: New Yorker Tarzı Diyet

Diyette Yeni Trend: New Yorker Tarzı Diyet

Karbonhidrat yönünden çok düşük besinler içeren New York diyeti protein zengini bir beslenmeyi temel alıyor. Günde en az 1 saat hareket etmek şart. Çünkü New Yorker tarzı diyet, fiziksel aktivite yaparak 2 haftada 8 kilo vermeyi amaçlıyor. Diyetin bir diğer kuralı ise saat 19.00'dan sonra bir şey yememek! İşte New Yorker tarzı diyet programını Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Ferin Batman sizler için hazırladı…

Zayıflatan Kahve: Menengiç Kahvesi

Zayıflatan Kahve: Menengiç Kahvesi

Çekirdek olarak yabani Antep fıstığı ağacı olarak bilinen menengiç bitkisinin meyveleri kullanılarak yapılan menengiç kahvesinin zayıflamaya etkisi oldukça fazladır. Mis kokusuyla kendine hayran bırakan menengiç damaklarda şölen havası yaratıyor.

21.02.2018Diyet Rehberi
Zayıflatan Kür: Haşlanmış Limon

Zayıflatan Kür: Haşlanmış Limon!

Bir doğa harikası olan limonun faydalarını saymakla bitiremeyiz. Peki ya haşlanmış limon da ne demek?

27.12.2017Diyet Rehberi
Zayıflayınca zengin oldu şimdi yılda 2 milyon TLden fazla kazanıyor

Zayıflayınca zengin oldu şimdi yılda 2 milyon TL'den fazla kazanıyor

Terri Ann Nunns, 32 yaşında ve kilo vermek onu sadece daha çekici ve özgüvenli bir kadın yapmadı. Nunns, kilo vermesiyle birlikte zengin oldu çünkü o kendi kilo verme yöntemi üzerinden para kazanmaya başladı.

9.05.2016Sağlık
Burçlara göre zayıflama önerileri

Burçlara göre zayıflama önerileri

Uzmanlar her burcun farklı özellikler taşıdığını bu nedenle zayıflamak isteyenlerin buna göre kendine diyet listesi hazırlaması gerektiğini söyledi.

23.03.2016Sağlık
Güzelleşmek uğruna yapılan hatalar

Güzelleşmek uğruna yapılan hatalar

Güzellik her kadının arzuladığı bir görüntüdür. Bunun içinde türlü bakım kremleri, maskeler, güzellik salonları ve makyaj hilelerine başvururlar. Bazen bu başvurulan yöntemler güzelleştirmek yerine tam aksi etki yapar ve cilde zarar verir.

11.03.2016Sağlık
Hollywoodu Zayıflatan Sihirli Diyetin Sırları

Hollywood'u Zayıflatan Sihirli Diyetin Sırları

Dünyanın en zenginlerinin, Rus oligarkların ve hatta Hollywood ünlülerinin kilo vermek için ziyaret ettiği Avusturya'daki Viva Mayr kliniğinde uygulanan sağlık programının kitabı çıktı...

Çin Diyetiyle Zayıflayın

Çin Diyetiyle Zayıflayın!

Kalori hesapları yapmadan, forma girmenizi sağlayan Çin diyeti basit bir temel ilkeye dayanır. Organizmamızda, tıpkı besinlerle olduğu gibi iki zıt enerji vardır: toprağa ve soğuğa bağlı dişi enerji...

Makarna Diyeti

Makarna Diyeti

"Makarna yiyerek zayıflanır mı canım?" dediğinizi duyar gibiyiz. Oysa bu diyetle haftada 3-4 kilo verebilirsiniz...

4.09.2014Diyet Rehberi
Bunları yapın ve zayıflayın

Bunları yapın ve zayıflayın

Küçük değişikliklerin, zayıflama sürecini uzattığını belirten uzmanlar, ancak bunun daha sağlıklı ve etkili olduğunu ifade ediyor. Buna göre, her hafta uygulamaya konulması gereken gündelik küçük değişiklikler şöyle:

Zayıflama Önerileri

Zayıflama Önerileri

Yemeğinize, salatanıza koyduğunuz 1 çorba kaşığı yağ 90 kaloridir.

17.09.2010Sağlık
Diyetisyene ‘özel’ muayenehane yasağı

Diyetisyene ‘özel’ muayenehane yasağı

SAĞLIK BAKANLIĞI, zayıflamanın tıbbi bir uygulama olup, hekim kontrolünde yapılması gerektiğini hatırlattı.

6.09.2007Sağlık
Diyetisyenlere yasak mesajları

Diyetisyenlere yasak mesajları

Sağlık Bakanlığı, zayıflamanın tıbbi bir uygulama olup, hekim kontrolünde yapılması gerektiğini hatırlattı. Diyetisyenlerin kendi başlarına özel meuayenehane açıp hasta kabul edemeyecekleri bildirilerek, "hekim ile birlikte çalışmaları" istendi, aksi taktirde muayenehanelerinin kapatılacağı kaydedildi.

3.09.2007Ege
Önce yaşasın hayat dedi şimdi hafifleyin gençleşin diyor

Önce yaşasın hayat dedi şimdi hafifleyin gençleşin diyor

Yazdığı ‘Yaşasın Hayat’ kitabı bir yılda 32 baskı yaparak 64 bin satan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yeni kitabı Hafifleşin Gençleşin’i çıkardı. İlk kitabının yayınlanmasından itibaren, Müftüoğlu, sadece hekim olarak değil bir yaşam koçu olarak da benimsendi. İnsanlara kuru reçeteler sunmaktan öte, mutlu ve iyi yaşamanın önemi üzerinde duruyor, psikolojik desteğin yararını vurguluyordu.

14.05.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Moda diyetler mezarlığı

Haziranın yarısı... Sıcaklık daha da hissedilir, deniz-güneş-kum üçlüsü daha çok konuşulur oldu. Ve tabii diyetler... Oysa biliyoruz ki belli kurallara dikkat etmezsek kilo problemlerini çözmemiz mümkün olmaz, olamaz

16.06.2012

Diyetin Ortası Yok mu?

Her gün gazetelerde, televizyonda ve internette avuç avuç zayıflama önerileri ile karşılaşıyoruz. Doğru uygulanıldığında hepsinin işe yarayacağına inanıyorum.

3.08.2011

Bir aile ağacınız var mı?

Hayatınız boyunca bir dikili ağacınız bile olmamış olabilir, ama bir aile ağacınız mutlaka olmalıdır!

11.01.2007