EKSTRA
MENÜ

Yuva

Yuva ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yuva haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.798 Yuva haberi bulunmuştur.

Yuva Haberleri

Bunu yapan insan olamaz Kulaklarını kesip ayağını kırdılar...

Bunu yapan insan olamaz! Kulaklarını kesip ayağını kırdılar...

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde biri 3 aylık olan iki köpek kulakları kesilerek sokağa atıldı. Veteriner hekim Gizem Akdemir "Köpeğimizin boynunda tasması var bu da daha önce bir sahibinin olduğunu gösteriyor. Bu köpeğimiz maalesef kulakları kesilmiş ve bir ayağı kırılmış vaziyette sokağa terk edilmiş" dedi.

23.06.2021Gündem
Marmara Denizi de nadir canlıları da tehlikede

Marmara Denizi de nadir canlıları da tehlikede

Marmara Denizi’nin kıyısında da içinde de milyonlarca canlı yaşıyor. Kıyısındaki bizler “Denizi kaybediyoruz, görüntü kötüleşiyor, balık yiyemeyeceğiz” diye endişelenirken içindeki canlılar yaşam alanını kaybediyor. Yani, kasap et derdinde, koyun can...

20.06.2021Hürriyet Pazar
Baht Oyunu izleyici ile buluştu

Baht Oyunu izleyici ile buluştu

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı yeni dizisi ‘Baht Oyunu’ dün akşam (salı) yayınlanan ilk bölümüyle ekran yolculuğu başladı.

16.06.2021Televizyon
Kedi yediğini itiraf eden Japon vatandaşına mahalle sakinlerinden büyük tepki

Kedi yediğini itiraf eden Japon vatandaşına mahalle sakinlerinden büyük tepki

Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği tespit edilen Japon uyruklu D.M. adlı kişiye para cezası kesilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.

15.06.2021Haber
Küçükçekmecede kedi yediğini itiraf eden Japon vatandaşı sınır dışı edilecek

Küçükçekmece'de kedi yediğini itiraf eden Japon vatandaşı sınır dışı edilecek

Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği tespit edilen Japon uyruklu D.M. adlı kişiye para cezası kesilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.

15.06.2021Gündem
‘Baht Oyunu’ başlıyor İşte çok konuşulacak karakterleri...

‘Baht Oyunu’ başlıyor! İşte çok konuşulacak karakterleri...

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı ‘Baht Oyunu’ 15 Haziran Salı akşamı izleyiciyle buluşacak. Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

15.06.2021Televizyon
Et demek artık dert demek

Et demek artık dert demek

Son yıllarda ardı ardına yayımlanan raporlar et ve süt ürünlerinin üretimi için yapılan hayvancılığın, gezegene verdiği zarar nedeniyle sürdürülemez olduğunu ortaya koyuyor. Buna rağmen tüm dünyada et tüketimi artıyor.

13.06.2021Hürriyet Pazar
Hayallerinin tatiline çıkmışlardı... Dünya timsah saldırısı yaşayan ikiz kardeşleri konuşuyor

Hayallerinin tatiline çıkmışlardı... Dünya timsah saldırısı yaşayan ikiz kardeşleri konuşuyor!

28 yaşındaki İngiliz ikiz kardeşler rüyalarındaki tatile çıktıklarında başlarına geleceklerden habersizdi. Meksika'ya giden Melissa ve Georgia Laurie tur rehberinin kendilerini yüzmek için götürdüğü tehlikeli sularda adeta dehşeti yaşadı. Timsah saldırısına uğrayan kardeşlerden biri yaşam savaşı veriyor.

11.06.2021Dünya
Ana Sayfa nasıl yazılır TDKya göre bitişik mi ayrı mı yazılır Ana Sayfa yazımı

Ana Sayfa nasıl yazılır? TDK'ya göre bitişik mi ayrı mı yazılır? Ana Sayfa yazımı

İnternet sitelerine tıklandığında açılan ilk sayfaya ana sayfa denir. İngilizce olan ''Home Page'' kelimesinin birebir Türkçe çevirisi olan bu kelime genellikle web sayfaları ve e-ticaret siteleri için kullanılır. Ana sayfa kelimesinin nasıl yazıldığı ise birçok kişi tarafından merak ediliyor. TDK'ya göre Ana sayfa nasıl yazılır? Bitişik mi yoksa ayrı mı? İşte, merak edilen tüm detaylar.

10.06.2021Sözlük
Çıban Nedir, Neden Çıkar Çıban Sıkmak Patlatmak İyi Gelir Mi Çıban Nasıl Geçer

Çıban Nedir, Neden Çıkar? Çıban Sıkmak Patlatmak İyi Gelir Mi? Çıban Nasıl Geçer?

Çıbanlar genel olarak her insanın uğraşmak zorunda kaldığı rahatsızlıklardır. Çıbanlar hakkında doğru bilinen pek çok yanlış tedavi yöntemi hızla yayılmaktadır. Fakat çıban bir enfeksiyon olayıdır ve oldukça dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Çıban nedir, neden çıkar ve ne yapılması gerektiği ile ilgili detayları derledik.

9.06.2021Araştırma
Rüyada Tıraş Olmak Ne Anlama Gelir Rüyada Tıraş Etmek Ve Edilmek Tabiri

Rüyada Tıraş Olmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Tıraş Etmek Ve Edilmek Tabiri

Günlük hayatımızda sık sık tekrarladığımız bazı eylemleri kimi zaman rüyalarımızda da görüyoruz. Erkeklerin en sık gerçekleştirdiği eylemler arasında yer alan tıraş rüyalarda da çeşitli şekillerde yorumlanıyor. Rüyada tıraş olmak ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Terlik Giymek, Kaybetmek Ve Almak Tabiri

Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Terlik Giymek, Kaybetmek Ve Almak Tabiri

Kişiler rüyalarında terlik görebiliyor. Rüyalarında terlik gören kişiler, terliğin neyi ifade ettiğini merak edebiliyor. Rüyasında terlik giyen veya terliklerini kaybeden kişiler, rüyanın hangi anlama geldiğini öğrenmek adına araştırmalar yapabiliyor. Rüyada terlik görmek ne anlama gelir? Rüyada terlik giymek, kaybetmek ve almak tabiri hakkında sizlere yardımcı olabilecek bilgiler derledik.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Takım Elbise Giymek Ne Anlama Gelir Rüyada Takım Elbise Görmek Ve Almak Tabiri

Rüyada Takım Elbise Giymek Ne Anlama Gelir? Rüyada Takım Elbise Görmek Ve Almak Tabiri

Rüyada takım elbise görmek, genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır. Bu rüya, genellikle yeni bir işe gireceğinize ya da işinizde terfi alacağınıza işaret eder. Rüya sahibi hayallerine ve hedeflerine adım adım yaklaşıyor demektir. Rüyada takım elbise görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Tabanca Taşımak Ve Tabanca İle Ateş Etmek Tabiri

Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tabanca Taşımak Ve Tabanca İle Ateş Etmek Tabiri

Tabanca, her zaman şiddeti anımsatan ve uzak durulması gereken bir araçtır. Ama olumlu ya da olumsuz bir şekilde rüyada tabanca görmek değişik şekillerde yorumlanabilir. Rüyada tabanca görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Siyah Elbise Giymek Ne Anlama Gelir Rüyada Siyah Elbise Görmek Ve Almak Anlamı

Rüyada Siyah Elbise Giymek Ne Anlama Gelir? Rüyada Siyah Elbise Görmek Ve Almak Anlamı

Her kadının dolabında olmazsa olmaz parçalar arasında yer alan siyah elbise, bazen de rüyalarımızı süslüyor. Rüyada siyah elbise giymek, genellikle olumlu bir şekilde yorumlanıyor. Rüyada siyah elbise giymek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Sarılmak Ne Anlama Gelir Rüyada Birine, Babaya Ve Eşine Sarılmak Tabiri

Rüyada Sarılmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Birine, Babaya Ve Eşine Sarılmak Tabiri

Rüyalar, günlük yaşantımızda yaptığımız ya da yapamadığımız eylemlerin bilinç altımıza yerleşmesi sonucunda oluşuyor. Sarılmak, insanlara en iyi gelen şeylerdendir. Genellikle rüyada sarılmak olumlu şekilde yorumlanır. Rüyada sarılmak ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Kardeş Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Kardeşin Ağlaması Ve Kardeşin Öldüğünü Görmek Tabiri

Rüyada Kardeş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kardeşin Ağlaması Ve Kardeşin Öldüğünü Görmek Tabiri

Her insanın ailesi hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle de rüyalarda aile fertleri sıkça görülüyor. Rüyada kardeş görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kardeş görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Fotoğraf Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Fotoğraf Çekmek, Çekilmek Ve Aramak Tabiri

Rüyada Fotoğraf Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Fotoğraf Çekmek, Çekilmek Ve Aramak Tabiri

Fotoğraf çekmek, hemen hemen herkesin çok sevdiği bir eylemdir. Bu nedenle de bazen rüyalarımızda da fotoğraf çektiğimizi görüyoruz. Rüyada fotoğraf çekmek, rüyanın içeriğine göre çok farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyada fotoğraf görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Evlilik Teklifi Almak Ne Anlama Gelir Rüyada Evlenme Teklifi Görmek Ve Etmek Anlamı

Rüyada Evlilik Teklifi Almak Ne Anlama Gelir? Rüyada Evlenme Teklifi Görmek Ve Etmek Anlamı

Büyük heyecan uyandıran rüyalar arasında rüyada evlilik teklifi görmek yer alıyor. Rüyasında bir erkek tarafından evlilik teklifi alan kadınlar, genellikle bu rüyanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında fikir sahibi olmak istiyor. Rüyada evlilik teklifi almak ne anlama gelir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Eski Eşini Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Eski Eşini Aramak Ve Ağlarken Görmek Anlamı

Rüyada Eski Eşini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eski Eşini Aramak Ve Ağlarken Görmek Anlamı

İnsanlar hayatında bir zaman önemli bir yer edinmiş olan kişileri kimi zaman rüyasında görebiliyor. Eşler de bazen çeşitli anlaşmazlıklardan dolayı ayrılmak zorunda kalabiliyor. Rüyada eski eşini görmek ne anlama gelir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Duş Almak Ne Anlama Gelir Rüyada Biriyle Ve Eşiyle Duş Almak Anlamı

Rüyada Duş Almak Ne Anlama Gelir? Rüyada Biriyle Ve Eşiyle Duş Almak Anlamı

Rüyalar, uykunun en güzel parçasıdır. Her insan, bilinçaltındaki pek çok şeyi rüyalarında görür. En çok görülen rüyalar arasında yer alan rüyada duş almak, genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüyada duş almak ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Dolunayın Battığını Ve Büyüdüğünü Görmek Tabiri

Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolunayın Battığını Ve Büyüdüğünü Görmek Tabiri

İnsanlar günlük yaşamlarında birçok farklı olaylarla karşı karşıya kalır. Söz konusu bu durumların etkileri rüyalarda kendisine yer bulur. Rüyalar, kişilerin bilinçaltında biriktirmiş olduğu duygu ve düşüncelerin bir şekilde dışarı çıkmış halidir. Peki, Rüyada dolunay görmek ne anlama gelir? Rüyada dolunayın battığını ve büyüdüğünü görmek tabiri nedir? Sizin için tüm detayları ile derledik.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Birini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Bekar, Arkadaş, Ve Tanıdık Birini Hamile Görmek Anlamı

Rüyada Birini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Bekar, Arkadaş, Ve Tanıdık Birini Hamile Görmek Anlamı

Rüyada birini hamile görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya, rüyada hamile görülen kişinin kim olduğuna, cinsiyetine ve durumuna göre farklı anlamlar taşır. Rüyada birini hamile görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Kırmızı Elbise Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Kırmızı Elbise Giymek Ve Almak Tabiri

Rüyada Kırmızı Elbise Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kırmızı Elbise Giymek Ve Almak Tabiri

Rüyada pek çok durumun görüldüğünü belirtmek mümkündür. Bununla birlikte rüya sahipleri, rüyalarının nasıl yorumlandığını araştırmaktadırlar. Peki rüyada kırmızı elbise görmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı elbise giymek ve almak tabiri nedir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Korku filmi gibi... İstanbulda karga dehşeti: Gizlenmek için şapka takmaya başladım

Korku filmi gibi... İstanbul'da karga dehşeti: 'Gizlenmek için şapka takmaya başladım'

Sultangazi'de park halindeki aracın üzerinde bulunan yavru kargayı kedilerin zarar vermemesi için alan 14 yaşındaki Yunus Emre Aktaş, 2 karganın saldırısına uğradı. Kaçarken düşen çocuğa kargaların saldırısı devam etti.

4.06.2021Haber
Son dakika... Meclis’te Marmara alarmı Tehlike çok  büyük: Karadeniz de ölür

Son dakika... Meclis’te Marmara alarmı! Tehlike çok büyük: Karadeniz de ölür

İklim Değişikliği ve Politika Araştırma Derneği Yönetim Kurulu üyesi Gülşah Deniz Atalar, Marmara’daki deniz salyasının, Karadeniz’i de yok edebileceğini söyledi

4.06.2021Gündem
Venüs yengeç burcunda: sev, sahiplen, koru, kolla

Venüs yengeç burcunda: sev, sahiplen, koru, kolla!

Merhaba arkadaşlar; 2 Haziran günü aşkı, ilişkileri, mutluluğu, keyfi, parasal kazanları, tutkuyu, beğeniyi temsil eden Venüs, Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 27 Haziran'a kadar da bu burçta seyahat edecek.

2.06.2021Astroloji
Van Gölü Biyolojik Arıtma Tesisi’ni ziyaret eden Emine Erdoğan: Van Gölü korunacak

Van Gölü Biyolojik Arıtma Tesisi’ni ziyaret eden Emine Erdoğan: Van Gölü korunacak

Emine Erdoğan Van Gölü Sempozyumu’nun açılışına katıldı. Emine Erdoğan açılıştaki konuşmasında, “Tüm kurumların işbirliğiyle Van Gölü’nü Koruma Eylem Planı ve Uygulama Programı hazırlandı. Bu kapsamda gölün dip temizliği yapılacak, atıksu yönetimi sağlanacak. Van Gölü layıkıyla korunacak” dedi.

2.06.2021Gündem

Emine Erdoğan: Bu eylem planıyla, Van Gölü inşallah layıkıyla korunacak

Van Gölü Sempozyumu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Kurumlarımızın iş birliği ile Van Gölü'nü Koruma Eylem Planı ve Uygulama Programı hazırlandı. Bu girişimin, kayda değer sonuçlar vermesini umut ediyorum. Bu kapsamda, gölün dip temizliği yapılacak. Atık-su yönetimi sağlanacak. İlaveten, entegre katı atık yönetimi oluşturulacak. Bu eylem planıyla, Van Gölü inşallah layıkıyla korunacak" dedi.

1.06.2021Gündem
Caretta yuvalama alanına ATV ile girdiler O anlar kamerada

Caretta yuvalama alanına ATV ile girdiler! O anlar kamerada

Antalya'nın Manavgat ilçesinde caretta caretta yuvalarının bulunduğu sahile yasak olmasına rağmen ATV ile girdiler. ATV ile girenleri bölgede koruma çalışması yapan gönüllüler tarafından uzaklaştırdı. Deniz Kaplumbağaları Akdeniz Fokları Kum Zambakları Koruma ve Yaşatma Derneği (DEKAFOK) Kurucu Başkanı Seher Akyol, bu kişiler hakkında jandarmaya şikayette bulunduklarını söyledi. Akyol, ''Yumurtalar korunmazsa üzerinden ağır araç, vasıta veya darbe görürlerse diri diri ölüyorlar'' dedi.

1.06.2021Haber
Yasak dinlemeyip ATV ile girdiler Peşinden koşup çıkardılar

Yasak dinlemeyip ATV ile girdiler! Peşinden koşup çıkardılar

Antalya'nın Manavgat ilçesinde caretta caretta yuvalarının bulunduğu sahile yasak olmasına rağmen ATV ile girdiler.  ATV ile girenleri bölgede koruma çalışması yapan gönüllüler tarafından uzaklaştırdı. Deniz Kaplumbağaları Akdeniz Fokları Kum Zambakları Koruma ve Yaşatma Derneği (DEKAFOK) Kurucu Başkanı Seher Akyol, bu kişiler hakkında jandarmaya şikayette bulunduklarını söyledi. Akyol, ''Yumurtalar korunmazsa üzerinden ağır araç, vasıta veya darbe görürlerse diri diri ölüyorlar'' dedi.

1.06.2021Gündem
Tekinsiz katmanlar, iç içe doğumlar: Porselen Bir Mevzu

Tekinsiz katmanlar, iç içe doğumlar: Porselen Bir Mevzu

Gökçe Bilgin'den yazmak üzerine, edebiyat üzerine, adını efsanelerden almış, kaleme kağıda sarılmış bir kadın üzerine bir ilk roman. Zümrüt'ün peşinde bir yolculuk. 'Porselen Bir Mevzu' hem okurun konforlu okuma deneyimine saldıran hem zihnini habis bir illet gibi ele geçiren hem de her şeye rağmen merakı diri tutan bir anlatı.

1.06.2021Kitap Sanat
Sıfır faizli evlilik kredisi önerisi

Sıfır faizli evlilik kredisi önerisi

TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, düğün harcamalarının tüm sektörleri etkilemesiyle ekonomiye geri döneceğini belirterek, “Çiftlerin hayallerinin gerçekleşmesi ve ekonominin canlanması için yeni evlenecek çiftlere sıfır faizli ve uzun vadeli evlilik kredisi verilmeli” dedi.

30.05.2021Ekonomi
Yavru karga yuvasına itfaiye merdiveniyle bırakıldı

Yavru karga yuvasına itfaiye merdiveniyle bırakıldı

VAN'ın Erciş ilçesinde ağaçtaki yuvasından düşen yavru karga, itfaiye merdiveniyle yerine kondu.

29.05.2021Haber
Evlenecek çiftlere sıfır faizli kredi talebi

Evlenecek çiftlere sıfır faizli kredi talebi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, düğün yapacak olanlara ilişkin olarak kolaylıklar sağlanması konusunda talepte bulundu.

29.05.2021Ekonomi
Feromon Nedir Feromon Hormonu Etkisi Nedir

Feromon Nedir? Feromon Hormonu Etkisi Nedir?

Feromonlar, her yeni araştırmada daha ilginç sonuçlar verir. Feromonlar, vücudumuzdan dışarıya salgılanan hormonlardır. Bir diğer tanıma göre ise, aşk kokusu olarak adlandırılır. Cinsellik ve seks ile bağdaştırılan feromon isimi verilen bu hormon insanın hem beyin mekanizmasında hem de bağışıklık sistemlerinde yer alır. Feromon nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

26.05.2021Sağlık
Mayıs senfonisine kulak verin

Mayıs senfonisine kulak verin

Göçmen kuş türlerimizin tamamına yakını bu ay ülkemize ulaştı, yuva yerlerini seçmeye başladı. Sarıasmalar, arıkuşları, ötleğenler, çalıbülbülleri, ak mukallitler... Adeta şarkılarıyla parkları, ovaları, ormanları, nehir boylarını şenlendiren kuşlar sizi de bu eşsiz senfoniye davet ediyor.

23.05.2021Hürriyet Pazar

Yazar Sonuçları

Bugün ne yapsak

Hadi açık hava partisine gidelim bugün. Saat 19.00’da Zorlu Amfi’de ‘Afterwork Party’ var...

23.06.2021

Marmara da Erdoğan’ı bekliyor!

Önce, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı, Sayın Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ın çok önemli tespitlerini sıralayalım: ‘... Bizlere nefes olmanın yanında birçok canlı türüne yuva olarak biyoçeşitliliğe ve gıda zenginliğine de büyük katkı sunuyor mavi vatanlarımız.

21.06.2021

Kedi sevdiğini yoğururmuş

Kedilerin bir şeyleri yoğurur gibi yaptığı hallerini izlemek, dünyanın en keyifli işlerinden biri olabilir.

19.06.2021

Eski, işe yaramayan ne varsa geride bırakın

Satürn ile Uranüs arasındaki etkileşim bu yıl ikinci kez gerçekleşiyor. Bu etkileşimle eski ve yeni düzen arasındaki çatışma alevleniyor. Hayatımızdaki değişimler ya bu sefer ya da yıl sonu tamamlanacak.

13.06.2021

Havalar ısınıyor dikkat

Daha önce de değindim bu konuya ama bu uyarıları dönem dönem yapmakta yarar var.

12.06.2021

Elektronik cihaz sorunlarına dikkat!

Bu hafta Merkür, İkizler burcunda geri hareketine başlayacak. Merkür geri giderken genelde elektronik aletler, haberleşme ve iletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, aksaklıklar çıkarabilir.

30.05.2021

Bu tatile beraber gidelim

Vaka sayıları düşüşünü sürdürüyor ve planlandığı üzere 1 Haziran’da kademeli normalleşmeye geçeceğiz.

29.05.2021

Bir gazeteci gözüyle dört başka gazeteci

1) Dün Sözcü gazetesinde yayınlanan iki yazı beni çok düşündürdü.

27.05.2021

VİZONTELE OLMADIK

YANDAKİ fotoğraf Kepez Cemil Meriç Kütüphanesi’ne ait.

24.05.2021